Web Yazılım ve Mobil Uygulama Geliştirme

Web Yazılım ve Mobil Uygulama geliştirmeleri için bizimle çalışabilirsiniz!

Mükemmel web ve mobil uygulamaları tasarlama ve geliştirme, deneyimli ve uyumlu bir yazılımcı ekibi gerektirir, ihtiyaç duyduğunuz özel web ve mobil uygulama geliştirme hizmetlerini sağlamaya hazırız.

618Media, bu sektörde özel teknoloji uzmanlarından oluşan derin bir yetenek havuzuna sahiptir.

mobil uygulama geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

İhtiyacınıza özel mükemmel özellikler barındıran iOS ve Android için ölçeklenebilir, kurumsal sınıf mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Platformlar arası ve hibrit uygulamalarımız için, tutarlı bir işlevsellik sağlama ve platformlar arasında geçiş yapmada bize yardımcı olan Xamarin, Ionic ve Adobe PhoneGap gibi araçlardan yararlanıyoruz.

Web Uygulaması Geliştirme Hizmetleri

Web tabanlı yazılım ve uygulamaların yaygın bir başarı elde etmesi için tüm tarayıcılarda tutarlı bir şekilde yüksek performans göstermesi gerekir.

Bu yüzden web portalları, kurumsal otomasyon uygulamaları ve e-ticaret çözümleri geliştirirken temiz, düzenli back-end sistemlere ve dinamik, ölçeklenebilir front-end özelliklere öncelik veriyoruz.

Drupal ve WordPress gibi açık kaynaklı web içerik yönetim sistemlerini (CMS) kullanarak yenilikçi web siteleri planlıyor, tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Proje boyunca sizinle işbirliği yapıyoruz.

Platformlar Arası Masaüstü Uygulamaları

Büyük işletim sistemleri için optimize edilmiş ve platformlar arası veri akışı sağlayan masaüstü uygulamalar programlıyoruz (Windows, MacOS, Linux).

Yazılımcılarımız çok yönlü masaüstü uygulamalarımızda; gelişmiş grafikler, en güçlü ve sağlam güvenlik standartları ve daha yüksek performans sağlamak için son teknoloji sistemlerin bilgi gücünün tamamını en iyi şekilde kullanır.

Uygulama Programlama Uzmanlığı

İşletmenizi tanıtmak, kullanıcılara benzersiz bir hizmet sunmak veya iç süreçleri basitleştirmek için özel bir uygulamaya ihtiyacınız olabilir, ihtiyacınız olan geliştirme deneyimine sahibiz.

Programcılarımız Back-end dilleri (C#, Java, PHP, Ruby, ASP.Net MVC), front-end dilleri (Javascript, CSS, HTML5) ve veritabanı yönetim sistemleri (Microsoft SQL, MySQL, IBM Db2, vb.) Konusunda uzmandır.

Stratejik hedeflerinizi karşılayan organizasyon ve tasarım teknolojisi çözümleri üretiyoruz.

web yazılım

Web ve Mobil Yazılım Geliştirme Çözümlerimiz

 • API Geliştirme
 • Uygulama bakımı
 • Yedekleme ve Felaket Kurtarma
 • Yerleştirme ve Dağıtım
 • Alt Yapı Desteği
 • Taşıma ve Güncelleme
 • Proje Yaşam Döngüsü Yönetimi (Rutin Bakımlar)
 • Kalite Güvencesi
 • Hizmet Seviyesi Anlaşmaları (SLA) Desteği
 • Uygulama Güvenliği
 • Diğer Programlarla Entegrasyon

Bize mobil veya web projenden bahset. Birlikte çalışmaktan heyecan duyarız, yardım etmek için buradayız.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 

 

Başa dön tuşu