Web Tasarım Hizmetleri – Kurumsal Web Danışmanlığı

Kurumsal web tasarım anlayışımız ile dijital pazarlama stratejilerimizi birbiriyle iç içe, tamamen optimize olarak çalıştırmaktayız.

İyi bir web tasarım için gerekli grafikler ve diğer içerikler %100 özgün olarak oluşturulmakta, böylelikle müşterilerinizden aldığınız olumlu yorumlar ve internet yatırımlarınızdan aldığınız sonuç oldukça yüksek olur.

web tasarım

 

Web Özel Altyapı

Web sitenizin tasarımı ve altyapınız güncellenebilir, içerik oluşturulabilir olarak inşa edilir.

SEO yada farklı bir dijital pazarlama hizmetimiz için çalışmak istediğinizde web sitenizi yada sunucunuzu değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Özel İçerik

Websiteniz için özel hazırlanmış içeriklerde %100 özgün olacağınızın garantisini sunmaktayız.

Firmanız için oluşturduğumuz web sitesi, görseller ve içerik sadece hayalgücümüzden ilham alır ve tamamen lisanlı bir şekilde çalışma sağlanır.

En İyi Tasarım

Websitenizi teknik ve görsel olarak tasarlarken işinize yaramayan tuhaf fonsiyonlar yerine, bizim web sitemizde de olduğu gibi her zaman müşterilerinizle iletişiminizi kolaylaştıran ve doğru çalışan bir yapı kullanmayı tercih ederiz.

Kurumsal Web Tasarım ile Çağın İlerisinde

618Media Dijital Pazarlama Ajansı olarak yaptığımız çalışmalarda her zaman rakiplerinizden önde olacağınız içerikler inşa ederiz, bir restoran yada ihracat yapan bir fabrika olmanız, şirket içi dinamiğimizi ve içerik kalitemizi değiştirmez.

Web Tasarım Guruları!

7+ yıldır teknolojiye olan aşkımızı işimize yansıttık, her gün yeni şeyler öğrendik, memnun müşteriler ile güldük, güldürdük…

Websitenizi en son teknoloji yapı ile inşaa eder, modern grafik ve yazılım tekniklerini kullanırız.

Kullandığımız alt yapı, aradan yıllar bile geçse tekrar güncellenmeye ve yenilenmeye hazır olur.

Uluslara ulaştığınız büyük bir websitesi yada kurumsal tanıtımınız için kullanmayı amaçladığınız websitenizi en iyi şekilde tasarlarız

Size sadece hayran kalmak kalır…

Kurumsal kimliğinizi yansıtan bir websitesi yada E-Ticaret siteniz ile dünyaya açılmanız için gerekli bütün bilgi birikim bizde mevcut, sözleşmeyi imzalayalım, ve arkanıza yaslanın, çünkü birazdan uçuyoruz!

Özel Grafik Ekibi, Özel Tasarımlar

Tasarımlarımızın tamamında özel olarak sadece sizin için hazırlanmış güçlü, hafif ve özel bir tasarım anlayışı benimseriz.

Kullanıcı dostu yapı ve işinizi en  doğru şekilde açıklayan içerikler, websiteniz için yapmış olduğunuz yatırımlarda size en yarar sağlayan işletme dışı araç olur.

618Media olarak sadece kendi işlerimizde olduğu gibi diğer tasarımlarda da altın oran kullanmaktayız.

Böylelikle müşterilerinizin sadece gözünde değil, bilinçaltlarında da olumlu bir iz bırakırsınız…

Her Gün Aynı Heyecan

Yaptığımız her işi gururla tüm dünyaya göstermek için çalışıyoruz.

Doğru referans bizi kaliteli işler çıkartmak için teşvik ederken aynı zamanda şirketimizin vizyonunu partnerlerimize daha iyi yansıtıyor.

Türkiye ve dünyanın en iyi dijital pazarlama ajansı olmaya çalışırken biz, büyük küçük demeden her işimizi özenle ve planlı gerçekleştireceğimizin sözünü veririz…

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Hangi içerik alt yapılarını (CMS) kullanıyorsunuz?

Wordpress ve Drupal CMS altyapıları oldukça hoşlandığımız, SEO ve diğer konularda da işimizi kolaylaştıran yapılar, gerekli optimizasyonları sağladıktan sonra bu iki içerik yönetim sistemlerini kullanmaktan çekinmiyoruz…

Front-End?

Sizin için özel, tamamen firma vizyonunuza göre web siteleri tasarlamaktayız, oluşturduğumuz web sitelerinde UX/UI, müşteri deneyimi gibi detayları düşünerek oluşturmaktayız.
Başa dön tuşu
Kapalı