Web Tasarım ve UX Hizmetleri

Kurumsal web tasarım anlayışımız ile dijital pazarlama stratejilerimizi birbiriyle iç içe, tamamen optimize olarak çalıştırmaktayız.

Doğru web sitesi size sayısız trafik getirebilir, bu kısaca cadde üstü bir mağazayı milyonlarca insanın ziyaret potansiyeli gibidir, fiziksel bir mağaza için bu imkansıza yakın olabilirken, iyi bir web sitesi sahibi olduğunuzda bu mümkündür.

Bizim web tasarım anlayışımızın içinde kullanıcı deneyimi geliştirme de dahildir, web sitenizi tasarlarken kullanıcı deneyimini de göz önüne alıp sitenizi buna göre tasarlıyoruz.

İyi bir web tasarım için gerekli grafikler ve diğer içerikler %100 özgün olarak ekibimiz tarafından oluşturulmakta, böylelikle müşterilerinizden aldığınız olumlu yorumlar ve dijital pazarlama yatırımlarınızdan aldığınız sonuç oldukça yüksek olur.

Web Tasarım ve UX HizmetleriWeb Tasarım Nedir?


Web tasarım, internette görünen web sitelerinin tasarımını ifade eder.

Genellikle yazılım geliştirmekten benzerdir ama burada kullanıcı deneyimi esastır ve asıl odaklanılması gereken şeydir, böyle olunca web tasarım için görsel dizaynda, standart masaüstü yazılımlara göre daha önemlidir.

Web tasarımı, tarayıcılar için web siteleri tasarlamaya odaklanmıştır, bununla birlikte, mobil ve tablet tarayıcılar için de responsive işler gittikçe daha fazla önemli hale gelmiştir.

Doğru bir web tasarım ajansı, web tasarım ekibiyle birlikte web sitesinin görünümü, düzeni ve web sitesinin içeriği üzerinde çalışan profesyonellerdir.

Örneğin görünüm; kullanılan renkler, yazı tipi ve görüntülerle ilgilidir, düzen ise, bilgilerin nasıl yapılandırıldığını ve kategorilere ayrıldığını gösteriri buna ux, yani kullanıcı deneyimi de dahildir.

İyi bir web tasarımının kullanımı kolaydır ve estetik açıdan görüntüsü güzeldir, ayrıca web sitesinin kullanıcı grubuna ve markasına uymalıdır.

Pek çok web sayfası minimal bir tasarım anlayışına odaklanarak tasarlanmıştır, böylece kullanıcıların dikkatini dağıtacak veya kafalarını karıştıracak hiçbir yabancı bilgi ve işlevsellik ortaya çıkmaz.

Responsive web tasarım anlayışı ile mobil, tablet ve masaüstü cihazlar arasında mümkün olduğu kadar tutarlı bir düzenin korunması, kullanıcının güvenini ve katılımını sağlamak için çok önemlidir.

Web Tasarım Nedir

Web Sitesine Sahip Olmanın Avantajları


İyi bir web sitesine sahip olmanın sayısız avantajı vardır…

Bir web sitesi işinizin merkezi olarak kullanılabilir ve tüm süreçlerinizi siteniz aracılığı ile yönetebilirsiniz, bununla birlikte potansiyel müşteriler bulmakta ve doğrudan satış yapmanıza da olanak sağlarlar.

 • Uygun Maliyetlidir
  Bir websitesine sahip olmak fiziksel mağazanıza çevrimiçi ve klasik reklamlara kıyasla daha düşük maliyetlidir ve eğer iyi bir CMS kullanıyorsanız günlerce uğraşmadan anında değişiklikler yapmanıza izin verir.
 • Daha Geniş Demografik Erişim Sağlar
  Fiziksel bir mağazaya sahip olmanın aksine, bir işletme web sitesi daha geniş bir demografik erişim nedeniyle iş profilinizi dünyanın her yerine iletir ve daha fazla erişim ve satış sağlar.
 • İşletme Güvenilirliği Verir
  Profesyonel görünümlü ve kullanıcı dostu bir web siteniz varsa tüketicilerin, işletmeniz hakkında, bir web sitesi olmayan veya kötü bir web sitesi olan şirketlere kıyasla daha güvenilir olduğunuzu düşünme olasılığı yüksektir.
 • 24 Saat Kullanılabilirlik Sağlar
  Bir web sitesine sahip olmak tüketicilerinize ürünlere, bilgilere vb. erişebilmek için günün her saatinde kullanılabilirlik sağlar. Bu gibi bir 24 saat erişim imkanı, haftada 7 gün hizmet veren geleneksel bir ofisten veya mağazadan daha fazla potansiyel yarar sağlar.
 • Satışlarınızı Arttırır
  Bir işletmeye sahip olduğunuzda her şey bitmiş değildir, artış satışlarınız için sürekli devam eden bir müşteir bulma ihtiyacı oluşur. İçeriği iyi olan etkili bir web sitesi ile hem yeni müşteriler bulabilir, hemde hazır müşterilerinize devamlı satışlar yapabilirsiniz.
 • Müşterilerle İlişkinizi Destekler
  Bir web sitesi, müşteriler ve sizin aranızda doğru bir ilişki kurmanıza yardımcı olur. Çeşitli araçlarla ürün veya hizmetiniz için topladığınız geri bildirimler size müşteri memnuniyeti olarak dönecektir.
 • Rekabette Fırsat Sağlar
  Eğer şanslıysanız rakiplerinizin sizinki kadar iyi bir websitesi yoktur, eğer varsa ve bunu doğru şekilde kullanabiliyorlarsa rekabet şansınız çok azdır. Rekabete ayak uydurabilmek gelmek için iyi bir web sitesine sahip olmak şarttır.
 • Hedef Müşteri Odaklı Pazarlama İmkanı Sağlar.
  Stratejik olarak planlanmış bir web sitesi, aradığınız hedef kitleyi size getirebilir, çeşitli dijital pazarlama araçları ile desteklenmiş iyi bir web sitesi ve iyi bir tasarım, inanılmaz güçlü bir pazarlama imkanı sunabilir, dünyanın en büyük ve en kârlı işleri bu sebeple online işlerdir.

Artık bir web sitesine sahip olmanın işiniz için neden önemli olduğunu bildiğinize göre, işletme dostu bir web sitesi edinmek için uzman bir web tasarım şirketi ile iletişim kurun.

Web Sitesine Sahip Olmanın Avantajları

Web Sitesi Nasıl Tasarlanır?


İyi web sitesi tasarımı, farklı alanlarda uzmanlığa sahip çok çeşitli profesyonellere ihtiyaç duyar. Onların çabaları ve doğru çalışma ve doğru prensipler, bir websitesini mükkemmel olmaya götüren şeyler olarak bilinmelidir. Web sitesi geliştirirken düşünülmesi gereken iyi bir web sitesi tasarımının 8 temel ilkesini ana hatlarını belirtelim. Bu tasarım ilkeleri kesinlikle web tasarımcılarına ilham veren tasarımlar geliştirmelerine ve bir web sitesinin kullanılabilirliğini arttırmalarına yardımcı olacaktır.

 • Kolay Kullanım için Basit Tasarım
  Aşırı fonksiyonel bir web sitesi her zaman en iyisi demek değildir. Bir web sayfasına çok fazla yazılı ve görsel öğe koymak, ziyaretçilerin web sitenizin asıl amacından rahatsız olmasına neden olabilir.
  Sadelik her zaman etkili bir tasarım prensibi olmuştur. Web sitenizin temiz tasarımı, web sitesini yalnızca çekici kılmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcının bir sayfadan diğerine sorunsuz bir şekilde gitmesine yardımcı olur.
 • Tutarlılık
  Web sitesi tasarımında tutarlılık çok önemlidir. Her bir sayfadaki tasarım öğeleriyle içeriğinizin eşleşmesine dikkat edin. Yazı tiplerinin, boyutların, başlıkların, alt başlıkların ve düğme stillerinin web sitelerinin her sayfalarında aynı olması gerekir, her sayfada farklı bir yapı sitenizi ağırlaştıracağı gibi kullanıcının da dikkatini dağıtacaktır.
  Her şeyi önceden planlayın, yazı tiplerini ve metin, düğme vb. İçin doğru renkleri belirleyin ve geliştirme boyunca bunlara bağlı kalın.
 • Okunabilirlik
  Tasarımınızın metni ne kadar iyi olursa olsun, kullanıcılara istenen bilgileri sağlamayan veya zor okunan bir web sitesi negatif kalite sinyali verir.
  Arama motoru robotları bu verilere çok aşina olduklarından, SEO faaliyetleri içinde okunabilirlik ve kullanıcı deneyimi çok önemlidir. Anahtar kelimelerin, meta verilerin ve diğer SEO duyarlı öğelerin kullanımıyla birlikte, okunabilirliğinizi olabildiğince yüksek tutmalısınız.
 • Mobil Uyumluluk
  Akıllı telefonların ve tabletlerin kullanımının sürekli arttığını göz önünde bulundurarak, web tasarımınız çeşitli ekran boyutlarında da etkileyici ve görüntülenebilir olmalıdır. Web sitesi tasarımınız tüm ekran boyutlarını desteklemiyorsa, rakiplerinize karşı savaşı kaybettiniz demektir.
 • Renk Paleti ve Görüntü
  Mükemmel bir renk kombinasyonu kullanıcıları cezbederken zayıf bir kombinasyon da dikkatin dağılmasına neden olabilir. İyi bir renk paleti, web siteniz için hoş bir atmosfer yaratabilecek, böylece ziyaretçiler üzerinde iyi bir etki bırakacak mükemmel bir renk paleti seçmenizi gerektirir.
  Web sitenizin tasarımına dengeli bir görünüm vermek için tamamlayıcı bir renk paleti seçerek kullanıcıların deneyimini artırın. Ayrıca çok fazla renk kullanmaktan kaçının. Çoğu web sitesi için 3 veya 4 renk çekici ve net bir tasarım vermek için oldukça yeterlidir.
 • Hızlı Web Sitesi
  Giriş yaparken 5 saniyenin üzerinde bekleme yapan web sitelerini hiç bir kullanıcı beğenmez. Bu nedenle, görüntü boyutlarını optimize ederek, kodu merkezi bir CSS veya JavaScript dosyasında tutarak HTTP isteklerini azaltın.
  Ayrıca, daha iyi yükleme hızı için HTML, JavaScript ve CSS’yi sıkıştırın.
 • Kolay Gezinme
  Yapılan çalışmalar ziyaretçilerin kullanımı kolay web sitelerinde daha fazla zaman geçirdiklerini göstermektedir. Etkili gezinme için, mantıklı bir sayfa hiyerarşisi oluşturmayı, breadcrumbs ve tıklanabilir butonları etkili şekilde kullanın.
 • Dönüşüm ve Edinme
  Diğer web tasarım ajanslarının aksine bizim için sadece websitenizin nasıl göründüğü önemli değildir.
  Web sitesi hızı, hedefleriniz ve web sitenizden elde etmek istediğiniz dönüşümler de tasarım sürecimize yön verir.
 • İletişim
  Ziyaretçilerin nihai amacı bilgi edinmek ve eğer web siteniz ziyaretçilerinize bu bilgiyi verimli bir şekilde iletebiliyorsa, büyük olasılıkla web sitenize daha fazla zaman harcayacaklar.
  Ziyaretçilerle iletişim kurmanızı kolaylaştırmak için, başlıkları ve alt başlıkları iyi kullanmalı, açıklamalı bir anlatım diliyle fikirlerinizi iyi anlatabilmelisiniz.

Web sitenizi Tasarlarken Neler Yapıyoruz

 

Web sitenizi Tasarlarken Neler Yapıyoruz?


İyi bir web sitesi bir kaç basit adımda oluşturulmamaktadır, sizden gelen geri dönüşler ve web alanındaki tecrübemizi birleştirip mükemmel olan için çalışıyoruz.

 • Fikirlerinizi Dinliyoruz
  Kendi sektörünüzün uzmanı sizsiniz, ne sattığınızı biliyorsunuz ve potansiyel müşterilerinize nasıl sunmanız gerektiğine dair bir kaç fikriniz mutlaka var, bunlar bizim için de önemli.
 • Tecrübemizi Katıyoruz
  Sektörünüzle ilgili gereken bilgileri sizden aldıktan sonra bu bilgileri web tasarım yeteneklerimizle birleştiriyoruz ve bir tasarım süreci oluşturuyoruz.
 • UX/Kullanıcı Deneyimi
  Web tasarım sürecine kullanıcı deneyimi geliştirme sürecini de ekleriz, sadece güzel görünen kusursuz siteler değil, aynı zamanda hedefleriniz doğrultusunda doğru dönüşüm getiren websiteleri tasarlamaktayız.
  Aşağı da kullanıcı deneyimi süreci ve ne olduğu hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.
 • Dijital Pazarlamaya Duyarlı
  Dijital pazarlama ve SEO yapmanızı kolaylaştırmak için her şeyi en başından düşünüyoruz, ajansımız bu gibi konularda uzman olduğu için size en iyi alt yapıyı henüz ihtiyaç duymadığınızda bile sunmuş oluyoruz.
 • Responsive Tasarım
  Web siteniz tüm mobil ve masaüstü cihazlarda kusursuz görünür ve fonksiyonelliğini yitirmez. Günümüzde web tasarım için en önemli konuların başında gelen bu detaya çok dikkat ediyoruz.
 • Doğru CMS Kullanımı
  Shopify, WordPress’in yanında özel olarak geliştirdiğimiz CMS’lerle web sitenizi bir yazılımcıya ihtiyacınız olmadan dahi yönetmeniz için gerekli alt yapıyı sağlıyoruz.
 • Sektörünüze Özel Tasarımlar
  Her sektöre birbirine benzeyen tasarımlar yerine her işi özel olarak planlayıp, tasarımlarını sektöre ve mevcut konumunuza göre planlayıp öyle tasarlıyoruz.
 • En İyi Sayfa İçeriği
  Doğru içerikler ile anlatmak istediklerinizi web sayfalarınızda müşterilerinize anlatıyor, gereken detayları ve yapabileceklerimiz konusunda sizi bilgilendirip ortaya şahane web sayfaları çıkartıyoruz!

Yapabileceğimiz Web Siteleri

Yapabileceğimiz Web Siteleri


Doğru web sitesi her zaman portal görünümünde olan değildir, örneğin bir tesisatçı için iletişim bilgilerini doğru ileten bir web sitesi çok güzel iş görebilirken, online satış için doğru ux tasarımı yapılmış, e-ticaret destekli bir web sitesi isteyebilirsiniz. Bu opsiyonları değerlendirip sizin için en uygun yapı için iletişime geçebilirsiniz.

E-ticaret

E-ticaret sitesi, insanların doğrudan ürün satın alabileceği bir web sitesidir. Muhtemelen daha önce çok sayıda e-ticaret sitesi kullanmışsınızdır, çoğu büyük marka ve birçok küçük e-ticaret sitesi mevcut zira e-ticaret’in potansiyeli çok ama çok büyük.

Alışveriş sepeti içeren web siteleri veya alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerini verdiğiniz aslında bir çok site bu kategoriye girmektedir.

Eğer sizde parakende veya toptan olarak satış yapıyorsanız ve işinizi çevirimiçi ortama taşıyıp günün her anında satış yapabilme imkanı elde etmek istiyorsanız ihtiyacınız olan işinize uygun bir e-ticaret sitesidir.

Bir e-ticaret sitesi oluştururken işinize özel e-ticaret alt yapısı oluşturabilen iyi bir ajans ile çalışmak size avantaj sağlayacaktır.

Kurumsal

Bir kurumsal web sitesi, belirli bir işletmeyi temsil etmeye adanmış herhangi bir web sitesidir. Bu tür bir Web sitesi işinizi ve markanızı iyi yansıtmalı ve işletmenin sunduğu ürün veya hizmet türlerini, web sitenize giren kişiye iyi bildirmelidir.

Her firmanın bir web sitesi olmalı, bu hem kanuni olarak bir gereklilik, ayrıca potansiyel müşterilerinize daha iyi ulaşmanız için iyi bir pazarlama kanalıdır.

Bir müşteriniz işinizle ilgili bir şey arıyor ve karşılarına çıkıp ona çalışma şekliniz ve ürünlerinizi gösterdiğinizi düşünün, bu mükemmel olacaktır. 7/24 açık bir web sitesi de bunu size temin eder. Eğer işinize özel bir e-ticaret sitesi isterseniz size yardım etmek için buradayız.

Kişisel Blog

Tüm websitelerinin amacı para kazanmak olmayabilir, yada hem fikirlerinizi, bilgilerinizi paylaşabilir, ayrıca Adsense gibi reklam anlaşmaları ile para kazanabilirsiniz.

Günümüzde bir çok insan, kendi düşüncelerini ortaya koymak için kişisel web sitelerine sahip olma yoluna başvuruyor.

Kişisel websiteleri kategorisi, kişisel blogları, vlog’ları ve insanların dünyayla paylaşmak istediği fotoğraf günlüklerini içerebilir.

Hatta bazen bu tür web siteleri yeterince popüler hale gelirlerse ve bu web sitelerinin sahipleri bu gibi bir yola girmek isterse websitesi bir para kazanma aracına çevirebilir.

Kişisel bir web sitesi oluşturmak, listedeki diğer web sitelerinin çoğundan daha kolaydır, çünkü hedef daha düşük risklidir.

Satış yapmaktan veya reklam parası kazanmaktan endişe etmek yerine sadece istediğiniz gibi görünmesini istersiniz.

Bazı basit şablonlar veya kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucu, paylaşma arzunuzu tatmin edecek bir şeyler edinmek için gereken şeyi size verebilir.

Topluluk

Çoğu insan Vikipedi tarzı sitelere aşinadır ve Vikipedi topluluk sitelerinin en güzel örneklerindendir.

Vikipedi tarzı bir siteye sahip olmak için milyonlarca yazıya ve bilgili personele ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz ama bu pek doğru değil.

Topluluk siteleri, çeşitli kullanıcıların içerik üzerinde ortak olarak çalışabileceği ve herkesin uygun şekilde kendi yöntemlerini ve yollarını paylaşabilecekleri ortak bir platform olabilir. Örneğin herkesin kendine özel yemek tariflerini gönderdiği bir yemek sitesi, aslında bir topluluk sitesidir.

Taraftar toplulukları, iş toplulukları ve diğer her türlü özel alan topluluk sitelerinin ana konusu olabilir ve çok etkili şeyler yapabilirsiniz.

Bir topluluk sitesi başlatmak, özellikle web sitesini sıfırdan oluşturmaya çalışmak yerine mevcut bir yazılımı veya site oluşturucusunu kullanmayı tercih ediyorsanız oldukça basit olabilir.

Bu seçenek kullanılabilir bilgi ve kaynakları insanlarla paylaşmak, organize bir şekilde içerikleri herkese ulaştırmak ve herkese söz hakkı vermek istediğinizde, en mükemmel ve en mantıklı olan web sitesi seçeneğidir.

Portföy

Portföy siteleri, geçmiş çalışmaların örneklerini göstermeye adanmış, genelde freelancerların kullandığı web siteleridir.

Potansiyel müşterilere sağladıkları işin kalitesini göstermek isteyen servis sağlayıcılar, yaptıkları geçmiş çalışmaların en iyi örneklerinden bazılarını toplamak için bir portföy web sitesine sahip olabilirler.

Bu web sitesi türü, kurumsal veya e-ticaret sitesinden daha basittir ve belirli bir göreve daha çok odaklanır.

Buna benzer bir web sitesi ile kariyeriniz, tecrübeniz ve CV’nizi yayınlayabilir ve insanların size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Bu gibi bir web sitesi isterseniz size yardımcı olabiliriz.

UX Nedir

UX Nedir?


“UX”, “kullanıcı/müşteri deneyimi” anlamına gelir. Kullanıcının veya müşterinin kullandığı uygulamanın kullanım kolaylığı, istediği şeye kolay ulaşması kullanımı deneyimini oluşturur, onunla nasıl etkileşimde bulundukları ile belirlenir.

Deneyim pürüzsüz ve sezgisel mi, yoksa yanlış yönlendirici ve kafa karıştırıcı mı?

Uygulamada veya web sitesinde gezinmek keyif veriyor mu yoksa sıkıcı mı hissediyorlar?
Uygulama ile etkileşime girmek, insanlara yapmak istediklerini verimli bir şekilde yerine getirdikleri hissi veriyor mu yoksa bir savaş gibi mi hissediliyor ?

Kullanıcı deneyimi, UI tasarımcılarının yarattığı kullanıcı arayüzü öğeleriyle etkileşimin ne kadar kolay veya zor olduğuna göre belirlenir.

Örneğin bu gün instagram tüm dünyada 1 milyardan fazla kullanıcı tarafından kullanılıyorsa, bu sahip olduğu teknolojik altyapıdan dolayı değil, kullanıcı deneyiminin en yüksek seviyede tutulması ile ilgilidir.

İşletmenizin görsel arayüzünü müşteri deneyimi geliştirmeleriyle tasarlıyoruz!

Finansal hizmetler, sağlık, perakende, tüketici ürünleri ve teknolojisi gibi kategorilerdeki partnerlerimize, müşteri etkileşimi arttırmanın bütününe bakıyoruz ve çözümler geliştiriyoruz.

AI’dan IoT’ ve Analytics’e, Blockchain tabanlı uygulamalara ve müşterilerimize geleneksel pazarlama araçlarının ötesine geçen yollarla yardımcı oluyoruz.

UX Tasarımı – Kullanıcı/Müşteri Deneyimi Geliştirme, yönetimi ve dijital dönüşüm konularında tasarımsal düşünceye dayalı ve teknoloji odaklı hizmetler sunuyoruz.

Çok düşük maliyetlerle yukarda okudukların gibi bir web sitesine sahip olabilirsin, eğer kendin geliştirmek istersen de buna açığız, yazılım ve tasarım blog kategorimizde bu konuda gereken tüm bilgileri anlatıyoruz.

UX Hedeflerimiz

UX Hedeflerimiz


UX sürecine hedeflerimizi belirleyerek başlıyoruz, ardından genel tasarım planını UX anahtar hedeflerinin üstüne oturtup sürecinizi tamamlıyoruz. Hedeflerimiz arasında bulunan anahtar hedeflerimiz şunlar;

Kullanılabilirlik

İnsanların ürününüzü ve web sitenizi nasıl kullandığını heatmap ve scroll map gibi araçlar kullanarak detaylı analiz etmek

Bilgi Mimarisi

Kilit görevleri ve hedefleri analiz ederek, kullanıcı akışını buna göre tanımlayarak hedef kitlenin hedefine doğru şekilde ulaşmasını sağlamak

Etkileşim

Kullanıcı ve web sitesi arayüzü arasındaki etkileşimi optimize etmek

Görsel Tasarım

İyi bir UX/kullanıcı deneyimi için etkili bir görsel hiyerarşi oluşturma

İçeriğe Ulaşım

Hizmetlerinizin yanında oluşturulması planlanan blog içeriklerine doğru ulaşım
Ux ve diğer tüm hizmet detayları ile birlikte işinize özel oluşturulmuş bir web sitesine hemen sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular SSS

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)


Hangi İçerik Alt Yapılarını (CMS) Kullanıyorsunuz?

Wordpress ve Drupal CMS altyapıları oldukça hoşlandığımız, SEO ve diğer konularda da işimizi kolaylaştıran yapılar, gerekli optimizasyonları sağladıktan sonra bu iki içerik yönetim sistemlerini kullanmaktan çekinmiyoruz…

Arayüz Geliştirme Süreci Nasıl Başlıyor?

Sizin için özel, tamamen firma vizyonunuza göre web siteleri tasarlamaktayız, oluşturduğumuz web sitelerinde UX/kullanıcı deneyimi gibi detayları düşünerek oluşturmaktayız.

Fiyatlandırma Nasıl Yapılıyor?

Her firmanın ve kişinin ihtiyaçları farklı olduğundan tek tip fiyatlandırma mümkün olmamaktadır. İhtiyaçlarınızı anlayıp başarıyla tamamlayabileceğimiz bir iş planı oluşturup tarafınıza fiyat teklifi çıkarmaktayız.

Kesin Bir Süre Verebilir Misiniz?

Her iş kendisine özel olduğundan, süre de işlerinize ve işlemlerimize göre değişmektedir, o sebeple projeye başlamadan önce ortalama bir süre alabilirsiniz, lakin herkes için aynı süre söz konusu değildir.

Hangi Teknolojiler Kullanılıyor?

Alt yapı çalışmalarımızda en son sürüm PHP, React Js, Vue Js, ve ux tarafında Adobe Tasarım ürünleri kullanılmaktadır, yine de bu konuda işinizle en uygun ve mevcut alt yapınızla aynı teknolojiyi kullanarak yeni website arayüzünüzü tasarlama taraftarıyız.