fbpx

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım anlayışımız ile dijital pazarlama stratejilerimizi birbiriyle iç içe, tamamen optimize olarak çalıştırmaktayız, iyi bir web tasarım için gerekli grafikler ve diğer içerikler %100 özgün olarak oluşturulmakta, böylelikle müşterilerinizden aldığınız olumlu yorumlar ve internet yatırımlarınızdan aldığınız sonuç oldukça yüksek olur.

Keyword Research

Web sitenizin tasarımı ve altyapınız güncellenebilir ve içerik oluşturulabilir olarak inşa edilir, böylelikle SEO yada farklı bir dijital pazarlama hizmetimiz için çalışmak istediğinizde web sitenizi yada sunucunuzu değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Content Optimization

Websiteniz için özel hazırlanmış içeriklerde %100 özgün olacağınızın garantisini sunmaktayız,
firmanız için oluşturduğumuz web sitesi, görseller ve içerik sadece hayalgücümüzden ilham alır ve tamamen lisanlı bir şekilde çalışma sağlanır.

Link Building

Websitenizi teknik ve görsel olarak tasarlarken işinize yaramayan tuhaf fonsiyonlar yerine, bizim websitemizde de olduğu gibi her zaman müşterilerinizle iletişiminizi kolaylaştıran ve doğru çalışan bir yapı kullanmayı tercih ederiz.

Competitive Analysis

618Media Dijital Pazarlama Ajansı olarak yaptığımız çalışmalarda her zaman rakiplerinizden önde olacağınız içerikler inşa ederiz, bir restoran yada ihracat yapan bir fabrika olmanız, şirket içi dinamiğimizi ve içerik kalitemizi değiştirmez.

Competitor Keyword Research
WEBSİTENİZİ TASARLIYORUZ

Dersimize Çalıştık...

7+ yıldır teknolojiye olan aşkımızı işimize yansıttık, her gün yeni şeyler öğrendik, memnun müşteriler ile güldük, güldürdük…

Websitenizi en son teknoloji yapı ile inşaa eder, modern grafik ve yazılım tekniklerini kullanırız, kullandığımız alt yapı, aradan yıllar bile geçse tekrar güncellenmeye ve yenilenmeye hazır olur, uluslara ulaştığınız büyük bir websitesi yada kurumsal tanıtımınız için kullanmayı amaçladığınız websitenizi en iyi şekilde tasarlarız

Size sadece hayran kalmak kalır…

Kurumsal kimliğinizi yansıtan bir websitesi yada E-Ticaret siteniz ile dünyaya açılmanız için gerekli bütün bilgi birikim bizde mevcut, sözleşmeyi imzalayalım, ve arkanıza yaslanın, çünkü birazdan uçuyoruz!

TASARIM HARİKASI YAPILAR

Özel Grafik Ekibi, Özel Tasarımlar

Tasarımlarımızın tamamında özel olarak sadece sizin için hazırlanmış güçlü, hafif ve özel bir tasarım anlayışı benimseriz.

Kullanıcı dostu yapı ve işinizi en  doğru şekilde açıklayan içerikler, websiteniz için yapmış olduğunuz yatırımlarda size en yarar sağlayan işletme dışı araç olur.

618Media olarak sadece kendi işlerimizde olduğu gibi diğer tasarımlarda da altın oran kullanmaktayız.

Böylelikle müşterilerinizin sadece gözünde değil, bilinçaltlarında da olumlu bir iz bırakırsınız…

Engage User
Seo Arama Motoru Optimizasyonu

Kimliğinizi Internet'te yansıtan web siteniz için buradayız!

İstediğiniz web sitesi tasarımı için gönlünüzden geçtiği gibi formu doldurup istediklerinizi anlatın, detaylı bir rapor ve araştırma yapıp sizi arayacağız...
Arama Motoru Optimizasyonu
REFERANSLARIMIZA GOZ ATIN!

Her Gün Aynı Heyecan

Yaptığımız her işi gururla tüm dünyaya göstermek için çalışıyoruz, doğru referans bizi kaliteli işler çıkartmak için teşvik ederken aynı zamanda şirketimizin vizyonunu partnerlerimize daha iyi yansıtıyor, Türkiye ve dünyanın en iyi dijital pazarlama ajansı olmaya çalışırken bizler büyük küçük demeden her işimizi özenle ve planlı gerçekleştireceğimizin sözünü veririz…

Şirketimiz sekmesinden referanslarımıza göz atabilirsiniz.

618Media | Dijital Dünyanızın Stratejik Çözüm Ortağı!

Blog-Image-002
7
Underline

Yıl Tecrübe

24
Underline

Kişilik Profesyonel Ekip

646
Underline

Başarılı Proje

9846
Underline

Mutlu Global Müşteri

Tasarım Otoritesinin Blogundan

Bilgilendirici Yazılar