fbpx

Twitter Reklamları Yönetimi

Twitter reklamları, bağlı bulunduğu alan ve benzersiz reklam çeşitliliği ile tweetlerinizi hedef kitlenize ulaştırabileceğiniz en değerli sosyal medya reklam platformlarından biridir.
Bu alanda reklam vererek tweetleriniz üzerinden etkileşim yaratabilir, reklamlarla yapılan tanıtımların ardından sürekli takipçi kazanabilir ve organik ve ücretsiz etkileşim yaratabilirsiniz. Özellikle fikirlerini duyurmak isteyen politikacılar ve iş adamlarının çok fazla başvurduğu bu sosyal medya platformun da dilediğiniz reklam materyali ile reklam gösterimleri yapabilirsiniz. 618Media, Twitter Reklamları alanında size hizmet vermeye hazır, yazdıklarınızı, videolarınızı ve uygulamalarınızı özelleştirilmiş hedef kitlenize duyurabiliriz.

Tweet Etkileşim Reklamları

Twitter Tweet Etkileşim Reklamları

Twitter’da tweet etkileşimi reklamları ile istediğiniz hedef kitleye tweetinizi gösterek hizmetiniz ile ilgili yazdıklarınızı hedef kitlenize gösterebilirsiniz.
Organik takipçilerinizin etkileşimleri için ücret ödemezsiniz.

Twitter Website Ziyareti Reklamları

Twitter Website Ziyaret Reklamları

Tweetlerinizi web site ziyaretleri için optimize edin ve reklam gösterimi sağlayın! Mobil ve masaüstü alanda ayrı ayrı takip edin ve rapor alın, üstelik sadece tıklanma başına ücret ödeyerek bütçenizi maximum verimlilikle kullanın!

Twitter Video İzlenme Reklamları

Twitter Video İzlenmeleri Reklamları

Twitter video izlenmeleri reklamları ile hedefinize odaklı bir kitleye ulaşmak için videolarınızı tanıtın. Videolarınız kaydırma sırasında otomatik olarak oynatılacak ve insanları tıklamaya ve izlemeye teşvik edecektir.

Twitter Marka Bilinirliği Reklamları

Twitter Marka Bilinirliği Reklamları

Twitter marka bilinirliği reklamları ile potansiyel erişiminizi en üst düzeye çıkarın ve markanızın mesajıyla ilgili farkındalığı artırmak için Tweet’lerinizi tanıtın.
Bin Gösterim Başına Ücret (BGBÜ) ödeyerek ulaştığınız kişi sayısına göre ücretlendirilirsiniz.

Twitter Video Arası Reklamları

Twitter Video Arası Reklamları

Popüler içerik oluşturucular, Twitter fenomenleri ve yayıncıların videolarından önce veya video içinde reklamlarınızı yayınlayın. Videolarınız, ilgi çekici bir kitleye ulaşmak için yüksek kalite içeriklerin içinde yayınlanır.

Twitter Takipçi Reklamları

Twitter Takipçi Reklamları

Twitter Takipçi Reklamları ile Twitter içinde profilinizin ve firmanızın tanıtımını yapın, istediğiniz hedef kitleden takipçiler edinin, üstelik kazandığınız takipçi başına ücretlendirilirsiniz, milyonlara ulaşmanın bir başka yolu.

Twitter Uygulama Kurulumu Reklamları

Twitter Uygulama İndirme Reklamları

Tweetlerinizi uygulamanızı yükleyebilecek bir kitleye tanıtın. Twitter algoritmaları ve yapay zekası uygulama indirme potansiyeli yüksek kişilere tweetlerinizi gösterir ve uygulamanızı indirmelerini sağlar.

Twitter Uygulama Etkileşimi Reklamları

Twitter Uygulama Etkileşimi Reklamları

Tweet’lerinizi uygulamanızla etkileşime girebilecek ve tekrar kullanım gerçekleştirecek, daha önce uygulamanızı indirmiş yada indirmemiş bir kitleye tanıtın. Uygulama ile etkileşim başına ücret ödersiniz.

Twitter Reklamları ile eğitim seviyesi, yapılan tweet aratmaları ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş geniş bir kitleye yazdıklarınız ve videolarınız ile ulaşabilirsiniz. Yukarda sunduğumuz Twitter reklam çeşitlerinin yanı sıra 618Media profesyonellerinin tecrübesiyle mükemmel reklamlar oluşturabilir, Twitter reklamlarının gücünü işinizi tanıtmak için kullanabilirsiniz.
Twitter üzerinde halihazırda yaratılmış içerikleriniz ve şirket kültürünüzü istediğiniz her bölgede, istediğiniz hedef kitlenize gösterin, tanıtımını yapın!

Twitter Reklamları ile Neler Yapıyoruz?

  • Twitter reklamlarınız dilediğiniz hedef kitleye dilediğiniz içerik ile ulaştırılır.
  • Twitter için hedef kitleniz analiz edilir, çıkan sonuçlar ve olasılıklar konusunda bilgilendirilirsiniz.
  • Twitter Web sitesi Ziyaretçileri ile E-ticaret sitenizden satış gerçekleştirebilirsiniz.
  • Reklamlarınız olabilecek en yüksek seviyede optimize edilir, gösterim ve tıklama başına maliyetleriniz düşürülür.
  • Reklamlarınızın sonunda tarafınıza etkileşim ve ulaşım raporu sunulur.
  • Performans odaklı çalışma gerçekleştirilir, bütçeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
TWİTTER REKLAM VERME

Twitter Reklamları ile Hedef Kitlenize Özel Tweetler

Twitter reklamları ile bölgesel, kelime bazlı, ilgi alanlarına yönelik veya genel hedeflemeler yapılabilir, Tweetlerinizi, profilinizi öne çıkartabilirsiniz, stratejilerinize her reklam kampanyanızda yeni reklamlarla devam edebilir, düşük performans gösterenleri çıkartabilirsiniz.
Twitter reklamları ile en yüksek etkileşim oranlarına en düşük ücretlerle ulaşın, ülkemizde çok fazla rekabetin bulunmadığı Twitter reklamları ile kaliteli bir kitleye en kaliteli reklamları gösterin.

 

Twitter Reklamları ile Tweetlerini ve videolarını tüm dünyaya ulaştır!

Başarılarını en gelişmiş stratejiler ile oluştur.

Twitter Reklamları ile Özel Hedef Kitle
Twitter Reklamları Başarısı
ETKİLEŞİM OLUŞTURAN REKLAMLAR

Twitter Reklamlarıyla Olağanüstü Başarı

Twitter reklamları; bilinen, etkileşim oranı en yüksek reklam çeşitlerinden biridir.
Twitter sahip olduğu dev kullanıcı kitlesi ile dünya devi büyük şirketlerin bile kayıtsız kalamayacağı bir sosyal medya platformu haline gelmiştir.

Twitter ‘da reklam verenler arasında siyasetçiler, dev holdingler, finans piyasasının en büyükleri ve büyük yatırımcılar bulunmaktadır.

Eğer sizde iyi bir Twitter takipçisi iseniz, ve sesinizi Twitter reklamları ile hedef kitlenize ulaştırmak istiyorsanız biz size hizmet vermeye hazırız, her gün bir yenisi eklenen mükemmel partnerlerimiz arasına katıl, Twitter reklam sertifikalı dijital pazarlama uzmanlarımız işinize Twitter’da en iyi reklamları oluştursun.

 

Twitter reklamları için hemen iletişime geç, 618Media’nın dijital pazarlama uzmanları ile tanış!

Düşük ücretler, yüksek etkileşimler.

Twitter Reklam Verme Sanatı

Profilinizi ve işinizi analiz edelim, hedef kitlenizi ve göndereceğiniz tweetin oluşturulmasında size yardım edelim, Tweetinizi hedef kitlenize ulaştıralım, reklam sonu raporları ile ulaştığınız potansiyel kişi sayısını gözlerinizle görün.
618Media Uluslararası SEO ve Dijital Pazarlama Ajansı ile reklamlarınıza aracılık ettirin, en etkileşimli reklam modeline en profesyonel ajans aracılığı ile ulaşın.

 

Twitter reklamlarını test etmeyen kalmasın!

İşinize doping etkisi yaratacak Twitter reklamlarını hemen kullanmaya başlayın!

Twitter kuşlarını işinizin ve firmanızın habercisi olarak kullanın, oluşturulan Tweetler ile özelleştirilmiş hedef kitlenize reklamlarınızı ulaştırırken, en yüksek etkileşim ile en doğru sonuçları elde edin...
Bu sosyal medya reklam çeşidinde sizi ve işinizi analiz eder, yaymaya çalıştığınız tweet ve videonuzu en doğru reklam opsiyonu ile yayınlarız.
Twitter reklam verme işini en iyisine bırakın, performansınıza önem verdiğimizi fiyatlandırma politikamızdan anlayabilirsiniz.
Butona tıkla, teklif al, bedava analizin ve uzman tavsiyelerinin keyfini çıkar.
Twitter reklam verme sanatını 618Media profesyonellerine bırakın, siz sadece cironuza odaklanın!

Twitter Reklam Verme - Twitter Reklamları

Yukardaki buton ile teklif al sayfamızdan talebini iletebilir, sitemizdeki canlı destek alanından iletişime geçip sorularına cevap bulabilirsin, Twitter reklamları için bizi aramaktan ve yapmak istediğin mükemmel işleri anlatmaktan asla çekinme, Twitter reklam stratejilerimiz hazır, seni bekliyoruz!
Twitter reklamlarının uzmanı 618Media’nın partnerleri arasına hemen katıl!

Twitter Reklamları Hakkında

Blogumuzdan Başlıklar