Twitter Reklamları – Twitter Reklam Yönetimi

Twitter reklamları, bağlı bulunduğu alan ve benzersiz reklam çeşitliliği ile tweetlerinizi ve videolarınızı hedef kitlenize ulaştırabileceğiniz en değerli sosyal medya reklam platformlarından biridir.

Bu alanda reklam vererek tweetleriniz üzerinden etkileşim yaratabilir, reklamlarla yapılan tanıtımların ardından sürekli takipçi kazanabilir ve ilerleyen süreçte organik ve ücretsiz etkileşim yaratabilirsiniz.

Özellikle fikirlerini duyurmak isteyen politikacılar ve iş adamlarının çok fazla başvurduğu bu sosyal medya platformun da dilediğiniz reklam materyali ile reklam gösterimleri yapabilirsiniz.

Eğer spesifik bir takipçi kitlesine sahipseniz ve “Evet, Twitter benim için en iyisi” diyorsanız, bu konuyu görüşmeye hazırız, lütfen bu makaleyi dikkatlice okuyup bize çekinmeden ulaşın.

618Media, Twitter Reklamları alanında size hizmet vermeye hazır, yazdıklarınızı, videolarınızı ve uygulamalarınızı özelleştirilmiş hedef kitlenize duyurabiliriz.

Twitter reklamlarıTweet Etkileşim Reklamları

Twitter’da tweet etkileşimi reklamları ile istediğiniz hedef kitleye tweetinizi gösterek hizmetiniz ile ilgili yazdıklarınızı hedef kitlenize gösterebilirsiniz. Organik takipçiler için ücret ödemezsiniz.

Website ziyaretçileri getirWebsite Ziyaret Reklamları

Tweetlerinizi web site ziyaretleri için optimize edin ve reklam gösterimi sağlayın! Mobil ve masaüstü alanda takip edin ve rapor alın, üstelik sadece tıklanma başına ücret ödeyerek bütçenizi maximum verimlilikle kullanın!

Video İzlenmeleri reklamları göster

Video İzlenmeleri Reklamları

Twitter video izlenmeleri reklamları ile hedefinize odaklı bir kitleye ulaşmak için videolarınızı tanıtın.  Videolarınız kaydırma sırasında otomatik olarak oynatılacak ve insanları izlemeye teşvik edecektir.

Marka Bilinirliği oluşturMarka Bilinirliği Reklamları

Twitter marka bilinirliği reklamları ile potansiyel erişiminizi en üst düzeye çıkarın ve markanızın mesajıyla ilgili farkındalığı artırmak için Tweet’lerinizi tanıtın.
Bin gösterim başına ücret ödeyerek ulaştığınız kişi sayısına göre ücretlendirilirsiniz.

Video Arası reklamı gösterVideo Arası Reklamları

Popüler içerik oluşturucular, Twitter fenomenleri ve yayıncıların videolarından önce veya video içinde reklamlarınızı yayınlayın. Videolarınız, ilgi çekici bir kitleye ulaşmak için yüksek kalite içeriklerin içinde yayınlanır.

Takipçi Elde EtmeTakipçi Reklamları

Twitter Takipçi Reklamları ile Twitter içinde profilinizin ve firmanızın tanıtımını yapın, istediğiniz hedef kitleden takipçiler edinin, üstelik kazandığınız takipçi başına ücretlendirilirsiniz, milyonlara ulaşmanın bir başka yolu.

Uygulama Tekrar HedeflemeUygulama Etkileşimi Reklamları

Tweet’lerinizi uygulamanızla etkileşime girebilecek ve tekrar kullanım gerçekleştirecek, daha önce uygulamanızı indirmiş yada indirmemiş bir kitleye tanıtın. Uygulama ile etkileşim başına ücret ödersiniz.

Özelleştirilmiş Twitter Reklamları Hedeflemeleri

Twitter Reklamları ile Yapılan tweet aratmaları ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş geniş bir kitleye yazdıklarınız ve videolarınız ile ulaşabilirsiniz.

Yukarda sunduğumuz Twitter reklam çeşitlerinin yanı sıra 618Media profesyonellerinin tecrübesiyle mükemmel reklamlar oluşturabilir, Twitter reklamlarının gücünü işinizi tanıtmak için kullanabilirsiniz.

Reklam ve İçerik Desteği

İçerik oluşturma, animasyon videoları, banner ve görsellerinizin düzenlenmesi veya sıfırdan oluşturulması konusunda da tarafınıza destek sunmaktayız, fikir alışverişi yapabilir, gerekli içerik içinde birlikte çalışabiliriz!
Animasyon videoları ile viral reklamlar oluşturulabilir ve organik ve sponsorlu olarak etkileşim sağlayabilirsiniz.

Twitter Reklamları ile Neler Yapıyoruz?

  • Twitter için hedef kitleniz analiz edilir, çıkan sonuçlar ve olasılıklar konusunda bilgilendirilirsiniz.
  • Reklamlarınız Twitter içinde dilediğiniz hedef kitleye dilediğiniz içerik ile ulaştırılır.
  • Twitter web sitesi ziyaretçileri reklamı ile E-ticaret sitenizden satış gerçekleştirebilirsiniz.
  • Reklamlarınız en yüksek seviyede optimize edilir, gösterim ve tıklama başına maliyetleriniz düşürülür.
  • Reklamlarınızın sonunda tarafınıza etkileşim ve ulaşım raporu sunulur.

Twitter Reklamları ile Hedef Kitlenize Özel Tweetler

Twitter ile bölgesel, kelime bazlı, ilgi alanlarına yönelik veya genel hedeflemeler yapılabilir, Tweetlerinizi veya profilinizi öne çıkartabilirsiniz.

Stratejilerinize her reklam kampanyanızda yeni reklamlarla devam edebilir, düşük performans gösterenleri çıkartabilirsiniz.

Twitter sponsorlu reklamları ile en yüksek etkileşim oranlarına en düşük ücretlerle ulaşın, ülkemizde çok fazla rekabetin bulunmadığı Twitter sponsorlu reklamları ile kaliteli bir kitleye en kaliteli reklamları gösterin.

Twitter’a reklam vererek Tweetlerini ve videolarını tüm dünyaya ulaştır!

twitter sponsorlu reklamları ile olağanüstü başarı

Twitter’da Sponsorlu Reklamlar ile Olağanüstü Başarı

Twitter sponsorlu reklamları; bilinen, etkileşim oranı en yüksek reklam çeşitlerinden biridir.

Twitter sahip olduğu dev kullanıcı kitlesi ile dünya devi büyük şirketlerin bile kayıtsız kalamayacağı bir sosyal medya platformu haline gelmiştir.

Twitter ‘da reklam verenler arasında siyasetçiler, dev holdingler, finans piyasasının en büyükleri ve büyük yatırımcılar bulunmaktadır.

Eğer sizde iyi bir Twitter takipçisi iseniz, ve sesinizi Twitter ile hedef kitlenize ulaştırmak istiyorsanız biz size hizmet vermeye hazırız, her gün bir yenisi eklenen mükemmel partnerlerimiz arasına katıl, Twitter reklam sertifikalı dijital pazarlama uzmanlarımız işiniz için Twitter’da en iyi içeriği oluştursun.

Hemen reklam vermek ve sesini tüm dünyaya duyurmak için bizimle bu adresten iletişime geçebilirsin. www.618media.com/iletisim

Twitter Reklamları Sanatı

Profilinizi ve işinizi analiz edelim, hedef kitlenizi ve göndereceğiniz tweetin oluşturulmasında size yardım edelim, Tweetinizi hedef kitlenize ulaştıralım, reklam sonu raporları ile ulaştığınız potansiyel kişi sayısını gözlerinizle görün.
618Media Uluslararası SEO ve Dijital Pazarlama Ajansı ile reklamlarınıza aracılık ettirin, en etkileşimli reklam modeline en profesyonel ajans aracılığı ile ulaşın.

twitter sponsorlu reklamları

#twitter reklamları

Twitter kuşlarını işinizin ve firmanızın habercisi olarak kullanın, oluşturulan Tweetler ile özelleştirilmiş hedef kitlenize reklamlarınızı ulaştırırken, en yüksek etkileşim ile en doğru sonuçları elde edin…

Bu sosyal medya reklam çeşidinde sizi ve işinizi analiz eder, yaymaya çalıştığınız tweet ve videonuzu en doğru reklam opsiyonu ile yayınlarız.

Twitter reklamlarınızı ve diğer internet reklamlarınızı en iyisine bırakın, performansınıza önem verdiğimizi fiyatlandırma politikamızdan anlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Aylık ne kadar bütçe ile reklam verebiliriz?

Twitter Türkiye üzerinde verilen reklamları euro olarak fiyatlandırmaktadır, reklam yönetimi hizmetimiz ile minimum 1000₺ ve karşılığı Euro olacak şekilde reklamlarınızı bütçelendirdiğiniz taktirde reklamlarınızı yönetebiliriz.

Twitter reklamları ile kaç kişiye ulaşabilirim?

Bu reklam bütçeniz, ulaşmak istediğiniz hedef kitleniz ve reklam sürenize göre değişiklik göstermektedir,iletişime geçerseniz ücretsiz analiz desteğimiz ile bu konuyu aydınlatabiliriz.

Politika için reklam verebiliyor muyuz?

Evet, bünyemizde bulunan sertifikalı dijital reklamcılarımız ile her zaman ve sürekli politika içerikli twitter reklamları verilebilir.

Ürünlerim var, tanıtmak ve satış yapmak istiyorum, mümkün mü?

Evet, gerek videolarınızın viral olarak dağıtılması, gerek görselleriniz ve attığınız Tweetlere etkileşim oluşturmak için Twitter sponsorlu reklamları oldukça iyidir, ürünlerinizi tanıtabilir ve satabilirsiniz.

Hesap şifremi vermek istemiyorum, reklam vermek için paylaşmak zorunda mıyım?

Hayır, Twitter üzerinden hesaplarımıza gerekli izinleri verebilirseniz şifrenizi paylaşmanıza gerek yok! Eğer uğraşmak istemezseniz hesap bilgilerinizi alıp kendi reklam hesaplarımızı yönetici olarak atadıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz, her şekilde hesabınız ajansımızla %100 koruma altındadır.
Başa dön tuşu
Kapalı