Twitter Reklamları Yönetimi ve Danışmanlığı

Eğer spesifik bir takipçi kitlesine sahipseniz ve “Evet, Twitter benim için en iyisi” diyorsanız, bu konuyu görüşmeye hazırız, Twitter reklamları işinize roket etkisi yapabilir…

Biz, Twitter reklamları alanında size hizmet vermeye hazırız.

Tweetlerinizi, videolarınızı ve uygulamalarınızı özelleştirilmiş hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.

twitter reklamları danışmanlığı

Twitter Reklamları Nedir?


Twitter Reklamları Twitter Inc.‘in Twitter platformu üzerinde geliştirdiği reklam aracıdır.

Twitter reklamları, bağlı bulunduğu alan ve benzersiz reklam çeşitliliği ile tweetlerinizi ve videolarınızı hedef kitlenize ulaştırabileceğiniz en değerli sosyal medya reklam platformlarından biridir.

Bu alanda reklam vererek tweetleriniz üzerinden etkileşim yaratabilir, reklamlarla yapılan tanıtımların ardından sürekli takipçi kazanabilir ve ilerleyen süreçte organik ve ücretsiz etkileşim yaratabilirsiniz.

Özellikle fikirlerini duyurmak isteyen politikacılar ve iş adamlarının çok fazla başvurduğu bu sosyal medya platformun da dilediğiniz reklam materyali ile reklam gösterimleri yapabilirsiniz.

twitter reklam avantajlari

Twitter Reklamlarının Avantajları


Twitter reklamları, etki alanı büyük ve çok çeşitli reklamcılığa izin veren, diğer dijital reklamlara nispeten ucuz bir dijital reklamcılık aracıdır, en etkileyici avantajlarına değinmek gerekirse;

 • Marka Bilinirliği
  Twitter üzerinde alanında alakalı kişilere gelişmiş algoritmalar ile reklam verebilirsiniz, bu markanızı ilgili kişilere tanıtacak, markanız üzerinde bir prestij yaratacaktır.
 • Çok Amaçlı Reklam
  Etkileşim, web site trafiği, video izlenmeleri, marka bilinirliği, takipçi amaçlı ve daha bir çok amaç ile reklam verebilirsiniz, Twitter reklamları hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olacaktır.
 • Hastagler ile Gündem
  Hastagler arasında gösterdiğiniz reklamlar daha fazla etkileşim alacak ve doğal karşılanacaktır, gündem içi reklamlar ile çok daha fazla potansiyel müşteri ile iletişime geçeceksiniz.
 • Geniş Fiyatlandırma Seçenekleri
  Reklam kampanyalarınızın maliyetlendirmesini, kullanıcıların hesabı takip etmesi, reklam verdiğiniz tweeti retweetlemesi, beğenmesi, yanıtlaması veya ona tıklanması gibi durumlar için ödeme yapılması şeklinde maliyetlendirebilirsiniz.

Twitterda-Reklam-Vermeye-Nasıl-Başlanır-2

Twitter’da Reklam Vermeye Nasıl Başlanır?


Tıpkı diğer dijital reklamcılık platformları gibi Twitter reklamlarına da başlamak için 4 ana konu mevcut.

 • Twitter için Reklam Hesabı
  Reklamlarınızı bu platform aracılığı ile yönetebilirsiniz, bütçe değişiklikleri, reklam kampanyaları, istatistiklerin tamamı bu platform üzerinden takip edilmektedir.
 • Hedef Kitle Araçları
  Reklamlarınız için ilk önce hedef kitlenizin nerede olduğunu bulmalısınız, hedef kitlenizi bulmanıza yarayacak çeşitli araçlarla işinize en uygun kitleyi bulup harekete geçin.
 • Reklam Metinleri veya Videolar
  Reklam videolarınızı oluşturmalı veya 280 kelimelik harf limitiyle limitlendirilmiş yazı alanında reklamlarınızın metinlerini hazırlamalısınız, en etkili reklamlar video reklamlardan çıkmaktadır.
 • Bütçe Optimizasyonu
  Bütçenizi yavaş bir şekilde arttırmalı, hedef kitlenizin etkileşimlerinin dönüşüm oranına göre bütçenizi arttırmalı yada azaltmalısınız, ezbere bir planla reklamlarınızı yönetmemelisiniz.

Twitter Reklamlarınız için Neler Yapacağız?

Twitter Reklamlarınız için Neler Yapacağız?


Binlerce özel optimizasyon detayı ve sınırsız desteğe ek olarak;

 • Hedef Kitle Araştırması
  Hedef kitleniz bulunur ve incelenir, eğer bu konuda gerekli araştırmalar daha önce tarafınızdan yapılmadıysa ekibimiz konu hakkında destek olacaktır.
 • Anahtar Kelimelerin Belirlenmesi
  Anahtar kelimeleriniz, önemli noktalar ve sektörel detaylar incelenir ve en doğru anahtar kelime listesi çıkartılır.
 • Twitter Reklam Kampanyaları
  Birden fazla kampanya oluşturularak en doğru reklam metni ve en iyi reklamın tespiti sağlanır.
 • Açılış Sayfalarınızın Optimizasyonu
  Trafik reklamlarınızda eğer açılış sayfalarınız reklamlarınıza uygun değilse, ya da tam tersi bir durum var ise bu ekibinize bildirilir ve gerekli aksiyonların alınması sağlanır.
 • Bütçe ve Maliyet Optimizasyonu
  Reklam bütçenizi ve Twitter reklamlarınızın maliyeti sürekli optimize edilir.
 • Yeniden Pazarlama Reklamları
  Twitter üzerinde de yeniden pazarlama yapıyoruz, ayrıca Facebook, Instagram gibi alanlarda da reklamlarınızla da birleştirip retargeting’i Twitter’ın da ötesine taşıyoruz.
 • Rakip Analizi ve Diğer Sektörel Araştırmalar
  Rakiplerinizi analiz ediyor, sektörünüzdeki detayları dijital pazarlama stratejilerinize yansıtıyoruz.
 • Reklam İstatistikleri Raporlama
  Reklam istatistiklerinizi izleyip tarafınıza belirli periyotlarda rapor veriyoruz.
 • Hedef Kitle Performans Takibi
  Hedef kitlenizin performansını, dönüşüm oranını takip ediyor ve geliştirmek için harekete geçiyoruz.
 • Lokasyon Bazlı Reklamlar
  Bulunduğunuz bölgeye ve işinize özel reklamlarla reklamlarınızdan maksimum verim almanızı sağlıyoruz.
 • Zaman Bazlı Reklamlar
  Özel etkinlikler, kampanyalar, tatil günleriniz için zaman bazlı reklamlar yayınlıyoruz.
 • Alışveriş Kampanyaları
  Alışveriş reklamları ile Twitter’da e-ticaret yada hizmet satışlarınız için müşteriler buluyoruz.

twitter reklam modelleri

Twitter Reklam Modelleri


Twitter üzerinde sunulan bir çok reklam modeli vardır ve sanırım Twitter reklamlarının doğru kullanıldığında en güçlü özelliği budur.

Tweet Etkileşim Reklamları

Twitter’da tweet etkileşimi reklamları ile istediğiniz hedef kitleye tweetinizi gösterek hizmetiniz ile ilgili yazdıklarınızı hedef kitlenize gösterebilirsiniz. Organik takipçiler için ücret ödemezsiniz.

Website Ziyaret Reklamları

Tweetlerinizi web site ziyaretleri için optimize edin ve reklam gösterimi sağlayın! Mobil ve masaüstü alanda takip edin ve rapor alın, üstelik sadece tıklanma başına ücret ödeyerek bütçenizi maximum verimlilikle kullanın!

Video İzlenmeleri Reklamları

Twitter video izlenmeleri reklamları ile hedefinize odaklı bir kitleye ulaşmak için videolarınızı tanıtın.  Videolarınız kaydırma sırasında otomatik olarak oynatılacak ve insanları izlemeye teşvik edecektir.

Marka Bilinirliği Reklamları

Twitter marka bilinirliği reklamları ile potansiyel erişiminizi en üst düzeye çıkarın ve markanızın mesajıyla ilgili farkındalığı artırmak için Tweet’lerinizi tanıtın.
Bin gösterim başına ücret ödeyerek ulaştığınız kişi sayısına göre ücretlendirilirsiniz.

Video Arası Reklamları

Popüler içerik oluşturucular, Twitter fenomenleri ve yayıncıların videolarından önce veya video içinde reklamlarınızı yayınlayın. Videolarınız, ilgi çekici bir kitleye ulaşmak için yüksek kalite içeriklerin içinde yayınlanır.

Takipçi Reklamları

Twitter Takipçi Reklamları ile Twitter içinde profilinizin ve firmanızın tanıtımını yapın, istediğiniz hedef kitleden takipçiler edinin, üstelik kazandığınız takipçi başına ücretlendirilirsiniz, milyonlara ulaşmanın bir başka yolu.

Uygulama Etkileşimi Reklamları

Tweet’lerinizi uygulamanızla etkileşime girebilecek ve tekrar kullanım gerçekleştirecek, daha önce uygulamanızı indirmiş yada indirmemiş bir kitleye tanıtın. Uygulama ile etkileşim başına ücret ödersiniz.

Özelleştirilmiş Twitter Reklamları Hedeflemeleri


Twitter Reklamları ile Yapılan tweet aratmaları ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş geniş bir kitleye yazdıklarınız ve videolarınız ile ulaşabilirsiniz.

Yukarda sunduğumuz Twitter reklam çeşitlerinin yanı sıra dijital pazarlama uzmanlarımızın tecrübesiyle mükemmel reklamlar oluşturabilir, Twitter reklamlarının gücünü işinizi tanıtmak için kullanabilirsiniz.

Reklam ve İçerik Desteği

İçerik oluşturma, animasyon videoları, banner ve görsellerinizin düzenlenmesi veya sıfırdan oluşturulması konusunda da tarafınıza destek sunmaktayız, fikir alışverişi yapabilir, gerekli içerik içinde birlikte çalışabiliriz!
Animasyon videoları ile viral reklamlar oluşturulabilir ve organik ve sponsorlu olarak etkileşim sağlayabilirsiniz.

Twitter Reklamları ile Hedef Kitlenize Özel Tweetler


Twitter ile bölgesel, kelime bazlı, ilgi alanlarına yönelik veya genel hedeflemeler yapılabilir, Tweetlerinizi veya profilinizi öne çıkartabilirsiniz.

Stratejilerinize her reklam kampanyanızda yeni reklamlarla devam edebilir, düşük performans gösterenleri çıkartabilirsiniz.

Twitter sponsorlu reklamları ile en yüksek etkileşim oranlarına en düşük ücretlerle ulaşın, ülkemizde çok fazla rekabetin bulunmadığı Twitter sponsorlu reklamları ile kaliteli bir kitleye en kaliteli reklamları gösterin.

Twitter’a reklam vererek Tweetlerini ve videolarını tüm dünyaya ulaştır!

Twitter’da Sponsorlu Reklamlar ile Olağanüstü Başarı

Twitter sponsorlu reklamları; bilinen, etkileşim oranı en yüksek reklam çeşitlerinden biridir.

Twitter sahip olduğu dev kullanıcı kitlesi ile dünya devi büyük şirketlerin bile kayıtsız kalamayacağı bir sosyal medya platformu haline gelmiştir.

Twitter ‘da reklam verenler arasında siyasetçiler, dev holdingler, finans piyasasının en büyükleri ve büyük yatırımcılar bulunmaktadır.

Eğer sizde iyi bir Twitter takipçisi iseniz, ve sesinizi Twitter ile hedef kitlenize ulaştırmak istiyorsanız biz size hizmet vermeye hazırız, her gün bir yenisi eklenen mükemmel partnerlerimiz arasına katıl, Twitter reklam sertifikalı dijital pazarlama uzmanlarımız işiniz için Twitter’da en iyi içeriği oluştursun.

Hemen reklam vermek ve sesini tüm dünyaya duyurmak için bizimle bu adresten iletişime geçebilirsin. www.618media.com/iletisim

Profilinizi ve işinizi analiz edelim, hedef kitlenizi ve göndereceğiniz tweetin oluşturulmasında size yardım edelim, Tweetinizi hedef kitlenize ulaştıralım, reklam sonu raporları ile ulaştığınız potansiyel kişi sayısını gözlerinizle görün.
618Media – SEO ve Dijital Pazarlama Ajansı ile reklamlarınıza aracılık ettirin, en etkileşimli reklam modeline en profesyonel ajans aracılığı ile ulaşın.

twitter sponsorlu reklamları
#twitter reklamları

Twitter kuşlarını işinizin ve firmanızın habercisi olarak kullanın, oluşturulan Tweetler ile özelleştirilmiş hedef kitlenize reklamlarınızı ulaştırırken, en yüksek etkileşim ile en doğru sonuçları elde edin…
Bu sosyal medya reklam çeşidinde sizi ve işinizi analiz eder, yaymaya çalıştığınız tweet ve videonuzu en doğru reklam opsiyonu ile yayınlarız.
Twitter reklamlarınızı ve diğer internet reklamlarınızı en iyisine bırakın, performansınıza önem verdiğimizi fiyatlandırma politikamızdan anlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular SSS

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)


Twitter Reklamları ile ilgili sıkça sorulan sorularınızı hızlıca cevaplamak için derledik, eğer aşağıda aklınıza takılan soruları bulamadıysanız iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Aylık Ne Kadar Bütçe İle Reklam Verebiliriz?

Twitter Türkiye üzerinde verilen reklamları euro olarak fiyatlandırmaktadır, reklam yönetimi hizmetimiz ile minimum 1000₺ ve karşılığı Euro olacak şekilde reklamlarınızı bütçelendirdiğiniz taktirde reklamlarınızı yönetebiliriz.

Twitter reklamları ile kaç kişiye ulaşabilirim?

Bu reklam bütçeniz, ulaşmak istediğiniz hedef kitleniz ve reklam sürenize göre değişiklik göstermektedir,iletişime geçerseniz ücretsiz analiz desteğimiz ile bu konuyu aydınlatabiliriz.

Politika için reklam verebiliyor muyuz?

Evet, bünyemizde bulunan sertifikalı dijital reklamcılarımız ile her zaman ve sürekli politika içerikli twitter reklamları verilebilir.

Ürünlerim var, tanıtmak ve satış yapmak istiyorum, mümkün mü?

Evet, gerek videolarınızın viral olarak dağıtılması, gerek görselleriniz ve attığınız Tweetlere etkileşim oluşturmak için Twitter sponsorlu reklamları oldukça iyidir, ürünlerinizi tanıtabilir ve satabilirsiniz.

Hesap şifremi vermek istemiyorum, reklam vermek için paylaşmak zorunda mıyım?

Hayır, Twitter üzerinden hesaplarımıza gerekli izinleri verebilirseniz şifrenizi paylaşmanıza gerek yok! Eğer uğraşmak istemezseniz hesap bilgilerinizi alıp kendi reklam hesaplarımızı yönetici olarak atadıktan sonra şifrenizi değiştirebilirsiniz, her iki şekilde de hesabınız ajansımızla %100 koruma altındadır.