Twitter ve LinkedIn Reklamları

Eğer reklamlarınızı iş ve finans dünyasının oldukça yakın olduğu Twitter ve LinkedIn gibi sosyal medya platformlarında göstermek sizin için doğru bir strateji olarak görünüyorsa, sizinle aynı fikirdeyiz!
618Media, sosyal medya ve dijital reklam alanındaki tecrübesi ile partnerlerini tek bir sosyal medya platformunda reklam vermeye zorlamaz, reklamınların amaç ve hedefleri doğrultusunda hareket eder!

Eğer hedef kitleniz iş ve finans dünyasının büyükleri ise Twitter ve LinkedIn reklamlarında ticari büyüme ve müşteri artışı elde ederken, diğer sosyal medya platformlarında marka itibarınızı arttırırsınız!

İş dünyasının sosyal medyası LinkedIn ve Twitter’da reklam vererek, standart hedeflemelerin dışına çıkarak kalıplaşmış dijital reklamlardan 10 adım önde olabilirsiniz, ayrıca bu platformlarda verdiğiniz dijital reklamlar ile kendiniz ve markanız için iş dünyasında bir üst kimlik edinebilir, marka itibarınızı tüm dünyaya tanıtmış olursunuz…

 

Dijital reklamlarınızın yönetiminizi bize teslim ettiyseniz,
şirketiniz emin ellerde!
Web sitemiz de bulunan diğer hizmetlerimize göz atmayı unutmayın!

What Reputation Management
Internet Reklamlarının Kahramanı 618Media

Dijital reklamlarınızın süper kahramanı olmaya aday olarak yola çıktık, 120’den fazla partner, şirketimizden ve çoklu reklam stratejilerimizden oldukça memnun, sizde markanızı ve reklamlarınızı, seçmiş olduğunuz hedef kitlenize anında gösterin, eski tarz pazarlama yöntemlerinde zaman kaybetmeyin!

Twitter yada LinkedIn reklamları fark yaratabilir mi ?

Kitlenizin orada olduğunu biliyorsanız, evet! Üst düzey yöneticileri yada şirket sahiplerini hedefleyerek reklamlarınızı kurumsal firmalara göstermek isterseniz, Twitter ve LinkedIn sizin için reklam vermeniz gereken doğru sosyal medya platformları olabilir, bir çok finans/banka kurumunu da aktif bir şekilde barındıran Twitter’da reklamlarınızdan verim almanız sandığınızdan çok daha kolay!

Internet reklamları mı yoksa TV reklamları mı daha iyi?

Günümüzde TV reklamları hem çok maliyetli, oldukça uğraştırıcı ve aynı zamanda hedef kitlenizi seçemediğiniz bir reklam aracı, Internet reklamlarının bir çoğunda ise hedef kitlenizi seçebildiğiniz gibi paranızı tamamen verimli harcayabileceğiniz, dev holdinglerin veya bir startup girişiminin bütçesi dahilinde reklam verebileceği bir mecradır.
Örneğin Facebook’ta verdiğiniz dijital reklamlarda hedef kitlenizin ilgi alanlarını, yaş aralığını, cinsiyetini seçebilirken, TV reklamlarında ise bu opsiyonların hiç biri sizin tarafınızdan seçilemez…
İLETİŞİME GEÇ

Formu Doldurabilirsiniz!

Hemen formu doldurarak iletişim bilgilerini bırakabilirsin, en kısa sürede seni arayacağız, sesimizi duymak, bir çay içmek istersen arayabilir, adresimizi ziyaret edebilirsin, ofiste seni bekliyor olacağız…

Unutmadan!

Yol boyunca hedef kitleni, ne kadar bütçe ile reklamlarını dünyaya yaymak istediğini düşünebilirsin.

  • İncilipınar Mh. Prof. Muammer Aksoy Bulvarı Milenyum İş Merkezi, 27090 Şehitkamil/Gaziantep
  • Telefon: +90 (507) 456 0732

Bizi Partnerlerimizden Dinleyin

Twitter ve LinkedIn Hakkında

Blogumuzdan Başlıklar