Ticari Ürünler için SEO

Büyük bir pazar yerinde çevirimiçi mağazanızı yürütüyorsunuz ama satışlarınız istediğiniz seviyede değil mi?

Doğru yerdesiniz!

Ürünleriniz için yaptığımız SEO ile mağazanız müşterilerinizin arama kriterlerinde kendini belli eder, satışlarınız ve ürün geri dönüşleriniz yükselir!

DOGRU ÜRÜN BİLGİSİ

Ticari Ürünler için SEO ile satışlarınız artar!

Hangi pazar yeri olduğuna bakılmaksızın, uzman kadromuz ürünleriniz için satış getirecek pazarlama stratejilerini oluşturur ve ürünlerinize doğrudan satış amaçlı düzenlemeler yapılarak cironuzda 5 kata kadar artış sağlar.

HepsiBurada, GittiGidiyor, Amazon Turkiye, hatta Amazon USA pazarında bulunan mağazanızdaki ticari ürünler için SEO hizmeti sunmaktayız…

Satışlarınızın önündeki tek engel, yanlış ürün sayfası çalışması yani Ticari SEO olabilir.

Ticari Ürün SEO'su - Tıkla Teklif Al!
Website-Localization-Icon
Görsel Düzenlemeler
Citation-Building-Icon
Doğru Hedefleme
Managing-Reviews-And-Ratings-Icon
Detaylı İçerik
Getting-Quality-Backlinks-Icon
Yüksek Geri Dönüş
Local-SEO-Customer-Image
TEKRARLAYAN HİZMET

Sürekli Çalışma ve Destek

Olası envanter genişlemeleri ile sonradan eklediğiniz ürünlere de kaldiğımız yerden devam edip ürünlerinize SEO hizmeti vermeye devam edebiliriz!

Ayrıca, SEO konusunda tecrübeli destek ekibimiz, sorduğunuz mağaza yönetim ve SEO konularında’ da size yardım etmekten zevk duyacaktır.

618Media teorik bir ajans değildir, kendisi de pazarın içinde bulunur ve hizmetlerinin gücü ile partnerleriyle ortaklık kurar!

618Media’nın Ticari SEO’su ile satışlara kaldığımız yerden devam edelim!

Seo Arama Motoru Optimizasyonu

Ürünlerini Daha Fazla Kişiye Ulaştırmak Mı İstiyorsun?

Yandaki formu doldur, sana ulaşalım ve doğru Ticari Ürün SEO'sunun gücüne tanık ol!
Arama Motoru Optimizasyonu
BAŞLA VE TRAFİĞİNİ ARTTIR!

Ticari Ürünlere yapılan SEO Hizmetimizin Yeni Müşterileri ve Satışları Arttırma Gücünün Sebepleri

Ticari Ürünlerinize yapılan sihirli dokunuşlar, yani SEO satışlarınızı sandığınızdan çok daha fazla arttırabilir.
Tüm sırlarımızı 5 maddede açıklamak oldukça zor, ama kendimize yüklediğimiz misyonumuzu ve yükümlülüklerimizi anlamanız için göz atabilirsiniz…

Ticari Ürün SEO

Farklı Olmak İçin Kalıcı Çözüm

Ticari SEO‘yu ve bizi farklı yapan şey, geçici yükselişler yerine uzun soluklu, ürünlerinizin sıralamasını ve satışlarını yükseltirken aynı zamanda marka itibarı da sağlayan, çok güçlü ve gücüyle kıyaslandığında oldukça ucuz bir dijital pazarlama yöntemi sunmamızdır.
Ayrıca bu hizmeti satın alırken Websiteniz için SEO hizmetinde olduğu gibi aylık düzenli ödemeler yerine, ürün bazlı, “kullandığın kadar öde” yöntemiyle çalışırız, ama desteğimiz uzun süre devam eder.
zira pazaryerinde açık kimliğiniz yada markanız için değil, ürünlerinizi satmak için SEO yapılır, böylelikle hem biz, hemde siz daha kısa sürede hedefe ulaşırsınız…

Hepsiburada, Amazon.com, Amazon.com.tr, Gittigidiyor en çok destek verdiğimiz, güvenli ve etkili stratejilerimizin olduğu pazar yerleridir, iletişime geçmek için tıklayın…

618_Media_Müşteri_Dostu

Müşteri Dostu Ticari Anlayış

Hedefimiz müşterilerinize sadece ticari amaçla yaklaşmak değil, aynı zamanda onları bir arkadaş gibi görüp en doğru ürünü ulaştırmak, böylelikle cironuzda pozitif artış sağlarken müşterilerinizin de uzun vadede sizi tercih etmelerine, bulunduğunuz pazar yerinin algoritmasında “Müşteri Dostu” olarak işaretlemenizde ve ürünlerinizin üst sıralarda çıkmasıdır.
Ancak bu doğrultuda Ürün SEO‘su başarıyı getirebilir, eğer ürünlerinizde bir problem var ise, satışlarınızdan aldığınız negatif müşteri bildirimleri sıranızı aşşağıya çekecektir.
618Media olarak biz, partnerlerimiz için dar kapsamlı ucuz hareketler yerine geniş kapsamlı analizlerle, planlı ve tutarlı hareket etmenin daha doğru olduğunu düşünmekteyiz.

Cironuz artarken itibarınız düşmesin!
yüksek satış ancak yüksek memnuniyetle mümkündür, günümüz müşteri kitlesini etkilemenin en güçlü hâli ancak doğru iletişim ve doğru uygulama ile olur.

618media_tercih_edilen_olmak

Tercih Edilen Olmak

Pazar yerlerinin yüksek trafiğini satışlarınızı arttırmak için kendi lehinize kullanabilirsiniz, bu gibi platformlarda satış yapmak hem daha az maliyetli, hem platformun sunduğu avantajlar ile müşteriler tarafından yüksek tercih sebebidir.
Yalnız zor olan sizinle aynı ürünü satmakta olan, yada pazarlama bütçesi sizden daha yüksek olan kişilerden ileride olabilmektir.
işte tamda burada biz sizin yanınızdayız, müşteri-ajans ilişkisi gibi sadece ticari bir amaçla değil ajans-partner ilişkisi ile tıpkı ortağınız gibi mağazanızı tepeden tırnağa analiz eder, gerekli optimizasyonu sağlar, müşteri memnuniyetini arttırmak ve ürünlerinizi ön plana çıkartmak için gereken her şeyi yaparız…
Böylelikle satışlarınızı arttırmak için önünüzde hiç bir engel kalmaz.
Tercih edilen olun…

618Media ile doğru analiz, Ticari SEO ve doğru iş ortağı içinizdeki potansiyeli ortaya çıkarmak için en büyük yardımcınız olabilir.

Ticari SEO ile Gelen Ciro Artışı

618Media SEO, Sosyal Medya ve Ticari SEO Stratejilerinin temel amacı markanızın, iş yerinizin itibarını arttırırken aynı zamanda kısa zamanda kârlılık ve ciroda artış beklentisidir, böylelikle itibarınız için geri dönüşsüz yatırım yapmış olmazsınız, itibarınız işiniz için bir anlam ve öneme sahip olur.
Ticari SEO için belirlediğimiz stratejiler zincir yapıda ilerlemektedir, sevilmeyen bir pazar yerinde, mükemmel ürün açıklamaları, harika ürün fotoğrafları ne uzun ne kısa vadede hiçbir işe yaramayacaktır.
Bu doğrultuda hareket eden ekip arkadaşlarımız, diğer Ürün SEO hizmetlerinin aksine, işinizi tepeden tırnağa inceler, yapmanız gerekenleri size iletir.
Bilgi paylaştıkça değerlenir, sizden öğrenmemiz ve size bazı şeyleri öğretmemiz gerekebilir.

618Media’nın sunduğu Ticari SEO ve diğer danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak için geç kalmayın!

Yıldızları Geri Toplamak

Müşteri deneyiminizi negatiften pozitife çevirmeniz profesyonel bir destek almadan oldukça uzun sürebilir, doğru müşteri hizmetleri, satış sonrası destek, iyi ürün detayları ve hizmetinize ait yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermeyecek doğru ürün açıklamaları ile itibarınızı geri kazanmanızda size yardımcı olabiliriz.
Her satıcı, yanlış anlaşılmadan dolayı bırakılan 1 yıldız geri bildirimin ne kadar can sıkıcı olduğunu bilir, bu size verdiğimiz Ticari Ürün SEO’nun aslında ne kadar önemli bir hizmet olduğunun kanıtı olabilir.
Hiç bir müşteri ile problem yaşamamanız ve potansiyel müşterilerinize doğru şekilde ulaşmak için Amazon, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi platformlarda ürünlerinizi listeleyip sonra bizden Ticari Ürün SEO hizmeti almak için geç kalmayın…

Ürün SEO hizmetimiz aylık ücretler yerine, dükkanınızı hayata geçirdikten sonra hizmetimiz ile dükkanınızı ve ürünlerinizi düzenleyip tekrar size teslim etmemiz prensibiyle çalışır, her ay düzenli ödemeler yerine 1 seferlik satın almanın ardından size vereceğimiz tavsiyelerle ve mağaza düzenlemelerinizden sonra başarınızı uzun süre devam ettirebilirsiniz…

Ürün SEO'su ile satışlarınızı arttırın!

Potansiyel Müşterilerinize Ulaşın!

618Media Dijital Pazarlama Ajansı'nın pazar yeriniz için geliştirdiği ürün SEO hizmetinin sunduğu fırsatları keşfedin!

Websiteniz için SEO’nun uzun vadede markanıza ve websitenize yararları gibi pazar yerlerindeki ürünleriniz için de SEO oldukça önemlidir, sizde mağazanıza en uygun Ticari Ürün SEO paketlerimize göz atabilir, iletişime geçip bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

618media Ticari Seo Görsel
Ürünleriniz için SEO fiyatlarımıza göz atın!

Ürünleriniz İçin SEO Hizmeti

En Popüler!

BEGINNER

1599

Gelişmekte Olanlar...

 • Mağaza Düzenlemesi
 • 70 Ürün SEO Düzenlemesi
 • 5 Ürün Reklam/PPC Düzenlemesi
 • Ürün Fotoğrafları Düzenlemesi
 • Müşteri Analizi
 • Rakip Analizi
 • Ürün Analizi
 • Trafik Raporu
 • Müşteri Geri Bildirim Raporu
 • Teknik Destek
 • Satış Performansı Arttırıcı Öneriler

En Popüler!

Profesyonel

2699

Potansiyeli Olanlar...

 • Mağaza Düzenlemesi
 • 150 Ürün SEO Düzenlemesi
 • 12 Ürün Reklam/PPC Düzenlemesi
 • Ürün Fotoğrafları Düzenlemesi
 • Müşteri Analizi
 • Rakip Analizi
 • Ürün Analizi
 • Trafik Raporu
 • Müşteri Geri Bildirim Raporu
 • Teknik Destek
 • Satış Performansı Arttırıcı Öneriler

En Popüler!

SUPERMARKET

4499

Devler Arenası...

 • Mağaza Düzenlemesi
 • 320 Ürün SEO Düzenlemesi
 • 25 Ürün Reklam/PPC Düzenlemesi
 • Ürün Fotoğrafları Düzenlemesi
 • Müşteri Analizi
 • Rakip Analizi
 • Ürün Analizi
 • Trafik Raporu
 • Müşteri Geri Bildirim Raporu
 • Teknik Destek
 • Satış Performansı Arttırıcı Öneriler
Ticari Ürün SEO Hakkında

Son Gönderiler