Sosyal Medya Reklamları Slider

Sosyal Medya Reklamları
İle Zirveye Çıkalım!

Gelişmiş stratejilerle Facebook, Instagram, Twitter ve LinkedIn reklamlarınızı oluşturalım!

Milyonlara Ulaşın!


Çok daha uygun fiyatlı ve etkili reklamlar için sosyal medya platformlarını tercih edin, dilerseniz takipçi elde etmek için, dilerseniz web site trafiği ve marka oluşturmak için sosyal medya reklamlarını kullanın. E-ticaret konusunda tecrübeli ekibimiz satışlar konusunda da size yardımcı olacak!

Hedefe Birlikte Ulaşırız!

Reklam verme amacınıza göre oluşturduğumuz stratejilerle dilediğiniz platformda reklam verebilirsiniz. E-ticarette satışlarınızı arttırırken iyi bir marka oluşturmak ve doğrudan satış için bu platformlara şans verin!

  • Facebook

  • Instagram

  • Twitter

  • LinkedIn

Sosyal Medya Reklamları ile Hedefe Birlikte Ulaşırız!

Sosyal Medya Reklam Süreci


Araştırıyoruz

Hedef kitlenizi, rakiplerinizi, amacınızı ve sektörünüzdeki anahtar noktaları araştırıyoruz.

Oluşturuyoruz

Amacınıza uygun olarak reklamları oluşturuyor, birden fazla varyasyon ile maximum verimlilik sağlamaya çalışıyoruz.

Test Ediyoruz

Konum, hedef kitle, grafikler, videolar, reklam setleri ve bütçeleri test ediyor, en iyi performans verenle yola devam ediyoruz.

Stratejiler


Neden Sosyal Medyada Reklam Vermeliyim?


Bu konuda oluşturduğumuz açıklamalı videomuza bakabilirsiniz.

Neden Sosyal Medyada Reklam Vermeliyim? Video İçerik

Tüm Platformlarınızı Tek Panelden Yönetin!


SEO, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Google, Youtube reklamlarınızı Analytics ve Search console verilerinizi tek bir panelde görün, görsel olarak yorumlayın, profesyonellerin metriklerini kullanın. Üstelik her hafta pdf raporlarınız epostanızda!

Tüm Platformlarınızı Tek Panelden Yönetin Görseli

BİRLİKTE BAŞARALIM

Sosyal Medya Reklamları


Hemen iletişime geçin, Facebook, Instagram, Twitter ve LinkedIn üzerinde reklam verin!

App Store
  • Yıllık Planlama Yıllık Planlama
  • Size Özel Süreç Özel Süreç
  • Takım Çalışması Takım Çalışması

Müşteri Yorumları


Müşterilerimiz, işlerimiz ve geri dönüşler bizim için oldukça önemli, hakkımızdaki yorumlara çok değer veriyoruz!

Müşterilerinizin Sizinle İlgilenmesini Sağlayın


Daha fazla web trafiği çekmek istiyorsanız uzman ekibimiz bu konuda size yardımcı olacak. 360 derece ilgilendiğimiz reklamlarınız için reklam grafikleri ve videoları oluşturuyor, gelişmiş stratejilerle websitenize trafik çekiyoruz!

Sosyal Medya Reklamlari ile Müşterilerinizin Sizinle İlgilenmesini Sağlayın
Sosyal Medya Reklamları ile Markanızı Oluşturun!

Marka Oluşturun

Doğru zamanda doğru konuma gösterdiğiniz bir kaç reklam ile markanızı kişilerin aklına kazıyın, marka bilinirliği oluşturun. Adınız aranan bir marka haline gelsin!


Sosyal Medya Reklamlarıyla Daha Fazla Video İzlenmesi Alın

Daha Fazla Video İzlenmesi Alın

Videolarınızı izletin, markanızı tanıtın, trafik ve mağaza ziyaretleri elde edin. Dijital dünyada en önemli şey hatırlanır olmak, bu konuda üzerimize düşeni yapacağımızdan emin olabilirsiniz!

Sıkça Sorulan Sorular


Sosyal medya reklamları ile ilgili sıkça sorulan bi' sürü soru var, hizmetimizle ilgili olanları burada topladık, geri kalan tüm sorular için bloğumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Reklamları siz mi hazırlıyorsunuz?

Size bu konuda yardım etmeye hazırız! Hiç bir görsel ya da videoya sahip değilseniz çok küçük ücretlerle sizin için oluşturabilir, hali hazırda reklam için gerekli görseliniz varsa, reklam metinlerinizi sizin için yazabiliriz! Bu konuda bir sınırınız olmaz, size özel atanmış müşteri temsilciniz işinizi anlayarak ne gerekiyorsa size yardım edecektir.

Hangi platform benim için en doğrusu?

Bu konuyu birlikte araştıralım. Ürünleriniz ve markanız için en uygun platformu bulup bu konuyu sizinle görüşelim!

Reklam verilerini nasıl görebilirim?

Tüm platformlarınızdaki istatistiklerinizi tek platformda topladık! Size özel panelden reklamlarınızın günlük performansını canlı takip edebilir, e-posta adresinize gelecek haftalık pdf raporlar ile anlamlı sonuçlar yakaladığımızı görebilirsiniz.

Doğru hedef kitleyi nasıl bulacağız?

Doğru hedef kitle tespiti için a/b testleri, kampanya bütçe optimizasyonu gibi gelişmiş stratejiler sunmakta ve reklam bütçenizin maksimum verimlilik ile sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Süreç nasıl başlıyor?

Reklam hesaplarınızdan bize yetki verdikten sonra araştırmalara başlıyoruz! Araştırma, analiz ve optimizasyon operasyonları ile süreç devam etmekte.

Hangi platformlarda reklam verebiliyoruz?

Facebook, Instagram, LinkedIn ve Twitter'da reklamlarınızı yönetebiliriz. Doğru platformun seçilmesi ve yönetimi için müşteri temsilciniz size yardımcı olacaktır.

Reklamım ne kadar süre yayında kalacak?

Reklamlarınız sizin istediğiniz süre kadar yayınlanır, Örneğin 1000TL reklam bütçesini, dilerseniz 1 ayda, dilerseniz 1 günde harcayabilirsiniz. Hedef erişim miktarınız değişmez, 1000 lira ile ulaşabileceğiniz kişi sayısı 50 bin ise, bunu bir kaç güne yayabilir, ya da 1 ay içinde yavaş yavaş reklam gösterimi sağlayabilirsiniz. Günlere yayılmış reklamlar daha yüksek verimlilik elde edecektir, bütçe aynı olsa da genelde 4 gün üzeri reklamlar 1 günlük reklamlardan daha verimlidir.

Google'daki gibi sahte tıklamalar olur mu?

Sosyal medya reklam platformlarında PPC(tıklama başına ücret) ile değil, Gösterim başına ücretlendirme ile reklamlarınız sunulur, böylelikle maliyeti belirleyen asıl faktör tıklamalar değil, görüntülenmelerdir.

Diğer Hizmetlerimize Göz Atın!


Bu hizmetimiz ile daha iyi performans gösterecek başka dijital pazarlama çözümleri de sunuyoruz, mutlaka göz atın!