SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI VE YÖNETİMİ

Sosyal Medya Hesaplarınızın
Yönetimi Bize Emanet!

Uzmanların sıradışı tasarımlarıyla
sosyal medya hesaplarınızı yönetelim.

Sosyal Medya Danışmanlığı Vektör #1

Kendi Topluluğunuzu Oluşturun!

Sosyal medya'da ilgi çekici paylaşımlar ile kendi özel topluluğunuzu oluşturun. Bilgi verin, hikayenizi anlatın, hedef kitlenize markanızı en organik şekilde anlatın!


Sosyal Medya Danışmanlığı Vektör #2

Marka ve Satış İmkanı

Sosyal medya'da yaptığınız paylaşımlarla etkileşim toplayın, isterseniz doğrudan satış yapın, isterseniz bilgi vererek websitenize yada fiziksel mağazanıza yönlendirin.

Neden danışmanlık almalıyım?


Video Scene

Nasıl Yapıyoruz?


1

Dinliyoruz


Markanızın hikayesini dinliyor, size özel renklerle hikayenize özel fırsatlar oluşturmaya çalışıyoruz.

2

Araştırıyoruz


Daha önce neler yaptınız, rakipleriniz neler yapıyor ve sizin verdiğiniz örnek tasarımları araştırıyoruz.

3

Tasarlıyoruz


Topladığımız tüm bilgilerle örnek grafikleri oluşturup onayınıza sunuyoruz.

4

Paylaşıyoruz


Oluşturulan içeriği tüm platformlarda eş zamanlı olarak paylaşıyoruz.

Platformlar

İşinize en uygun platformu seçmenizde size yardımcı oluruz, bununla birlikte yanlış anlaşılmaya geçit vermemek için diğer platformları da boş bırakmayız.

Instagram Instagram White

Instagram

Ülkemizde son zamanların en popüler sosyal medya platformlarının başını o çekiyor. Bu mükemmel fotoğraf paylaşım platformunda hikayeler oluşturun, akış gönderileri, IG Tv yayınları ile işinize büyük katkı sağlayın.

Linkedin Linkedin White

LinkedIn

Beyaz yakalılar ve iş dünyası için çok farklı bir yeri olan bu platformda sayfanız aracılığı ile potansiyel müşterilerinizle etkileşim oluşturun. Profesyonellere yönelik bir işiniz var ise, bu platform olmazsa olmazlarımız arasında!

Takip ve Raporlama


Sosyal medya platformlarında aldığınız yorumları, mesajları, beğenileri, etkileşimleri, yapılan paylaşımları ve diğer tüm metrikleri detaylı olarak raporluyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Vektör #3

Detaylı Veri Analizi

Aldığınız hizmetlere özel sunduğumuz panel ile tüm hizmetlerin raporlarını detaylı izleyebilir, karşılaştırabilirsiniz.
Sosyal medya hizmetinizi anlık takip edebilir, en çok hangi platformdan ve hangi gönderiden etkileşim ve trafik aldığınızı takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Vektör #4

BİRLİKTE BAŞARALIM

Örnek Bir Çalışma Sürecini İncelemek İster Misiniz?


Bizimle iletişime geçin, tüm platformlarda sosyal medya hesaplarınız için neler yapabiliriz hemen konuşmaya başlayalım!

 • Yıllık Planlama Yıllık Plan
 • Size Özel Süreç Özel Süreç
 • Takım Çalışması Takım Çalışması
ve daha fazlası

Müşteri Yorumları


Sosyal Medya Danışmanlığı Vektör #2

Takipçi Arttırma

Kitlelerin ilgisini çekecek paylaşımlar yapıyor, etkileşimli yazılar yazıyor ve hashtagleri efektif kullanıyoruz! Profilinizin dışına çıkan paylaşımlar hashtaglar sayesinde dışarıdan yeni takipçiler getiriyor ve markanızı daha görünür kılıyor!

 • HashtagHashtag

  Hashtag

 • StratejiStrateji

  Strateji

 • BağlantılarBağlantılar

  Bağlantılar

 • RaporRapor

  Rapor


icos icos

Sıkça Sorulan Sorular


Süreç nasıl başlıyor?

Yönetilmesini istediğiniz hesapların ID ve şifrelerini sizin için özel tanımlanmış müşteri temsilcinize teslim ettikten sonra, dilerseniz aynı gün yönetim başlar.

Dilediğim platformda reklam verebilir miyim?

Evet, yönettiğimiz sosyal medya hesaplarınız için reklam da verebilirsiniz.Bu, sosyal medya yönetim hizmetinden bağımsız, sizin reklamlar için ayırdığınız bütçe üzerinden gerçekleştirilir.

Her işletme yararlanabilir mi?

Profesyonel sosyal medya danışmanlığı hizmeti aylık ücretlendirilen bir hizmettir ve çok küçük ölçekli işletmeler için uygun ücretli olmayabilir.Ürettiğimiz özel yazılım ile aylık çok düşük ücretlerle profesyonel hesabınızı alabilir ve tüm sosyal medya hesaplarınızı kendiniz yönetebilirsiniz.Daha fazla bilgi için reachbunny.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal medya danışmanlığı nedir?

Bizim için sosyal medya danışmanlığı, müşterilerimizin tüm sosyal medya hesaplarının profesyonel ekip tarafından yönetilmesi, aynı profesyoneller tarafından gerekli bulunan görsel ve video içeriğin oluşturulması, özel yazılımlarla tüm platformlarda eş zamanlı paylaşımların yapılması ve bunların analiz ve raporlamasıdır.

Fiyatlandırma neye göre yapılıyor?

Yönetimini istediğiniz sosyal medya hesaplarınıza, sıklığa ve detaya göre özel fiyat oluşturulmaktadır.Lütfen iletişime geçip ihtiyaçlarınız için fiyat teklifi alınız.

Takipçi arttırma hizmeti var mı?

Yapılan paylaşımlar ve özel içerikler ile işinize uygun olarak takipçilerinizin geliştirilmesi sağlanır, bot takipçi olarak adlandırılan sadece takipçi sayılarının yükseltilmesi vb. işlemler yapılmamaktadır.Bu işiniz için hiç bir katkı sunmayacağı gibi hesabınızı da kapanma, susturulma gibi cezalar almasına sebep olabilir.Biz sosyal medya hesaplarınızı aktif tutarak hedef kitlenizin sizi tanımasını ve dolaylı olarak takipçiniz olmasını sağlamaktayız.

Diğer Hizmetlerimize Göz Atın!