SEO ve ASO hizmeti ve Danışmanlığı

SEO/ASO Hizmetimiz
ile Fark Yaratıyoruz!

SEO ve ASO ile Google aramalarında sıralamanızı 1. sıraya taşıyoruz!

SEO ile Organik Trafik Elde Edin!


SEO ile daha çok websitesi trafiği alıp hem markanızı tanıtabilir, hemde organik sıralamanızdan dolayı daha fazla dönüşüm elde edersiniz.
Bu dijital pazarlama stratejisinde markanıza uzun vadeli mükemmel bir yatırım yaparken kazandığınız marka bilinirliği sayesinde hedef pazarınızda en üst sıralara oynamaya devam edersiniz.

SEO ile Dijital Pazarlamanın En Önemli 3 Yararı


Görünürlük

İnternette her gün milyonlarca arama yapılıyor, işinizle ilgili kelimelerde 1. sırada olmanın katkılarını tahmin edebiliyorsunuzdur!

Organik Trafik

Her gün, ücret ödemediğiniz binlerce organik trafik aldığınızda dönüşümlerinizin oranı artacak, işletmenizin telefonları hiç susmayacak!

Dönüşüm

Hedef dönüşümünüz ne olursa olsun web sitenize gelen binlerce organik trafik sayesinde yüksek dönüşüm elde eder, cironuzda mükemmel bir artış yakalarsınız!

Eksiksiz Bir SEO Süreci Sunuyoruz!

Size özel yaptığımız kısa ve uzun vadeli SEO planını eksiksiz yönetiyoruz. Teknik ve sayfa içi diğer SEO optimizasyonlarını başarıyla yerine getirirken sunduğumuz dashboard ile raporlarınızı görebiliyor, anahtar kelimelerin sıralamalarını canlı olarak takip edebiliyorsunuz.

 • Yüksek Organik Trafik

 • Marka Bilinirliği

 • Sektörel Otorite Kazanımı

 • Yüksek Dönüşüm Oranı

Eksiksiz Bir SEO Süreci Sunuyoruz

SEO Hizmetimizde Neler Yapıyoruz?


Neden SEO Yaptırmalıyım?


Neden SEO Yaptırmalıyım? Video İçerik
Site içi SEO Görseli

Site içi SEO

SEO hizmetimizde odaklandığımız, Google'ın bizi zirveye taşıdığı en önemli alanlardan biri On-page yani sayfa içi SEO, bu alanda her sayfayı kendine özel olarak analiz ediyor, tüm teknik hataları düzeltip sayfa içi performansı en iyi noktaya getiriyoruz.


Teknik SEO Görseli

Teknik SEO

Sayfanın ve websitesinin performansını ve tıklama oranını doğrudan arttıran schema işaretlemelerini doğru alanlarda kullanıyoruz. Sayfanın hızını ve kullanıcı deneyimini analiz edip websitesinin genelinin teknik anlamda da iyileştirilmesi için çalışıyoruz.

SEO'yu farklı bir şekilde ele alıyoruz!


Veri Analizi
 • Günlük Site Analizi
 • Verimlilik Ölçümü
 • Trafik Analizi
 • Otorite Arttırımı
Raporlama
 • Anahtar Kelime Takibi
 • Size Özel Dashboard
 • Haftalık PDF Rapor
 • Tüm Hizmetler Tek Panelde

Birlikte Başaralım!

SEO ve ASO Hizmeti


Hemen iletişime geçin, örnek çalışma planını ile teklif alın. Websitenizi veya uygulamanızı Google, Play Store, App Store gibi tüm platformlarda 1. yapalım!

App Store
 • Yıllık Planlama Yıllık Planlama
 • Size Özel Süreç Özel Süreç
 • Takım Çalışması Takım Çalışması

Müşteri Yorumları


Müşterilerimiz, işlerimiz ve geri dönüşler bizim için oldukça önemli, hakkımızdaki yorumlara çok değer veriyoruz!

Size Özel Raporlama Paneli


Yazılım ekibimizin tüm hizmetlerimiz için oluşturduğu gelişmiş veri analiz panelimizi gördünüz mü? SEO için özel olarak Google Search Console, Analytics gibi platformları birbiri ile bağlayıp sıkıcı text raporlar yerine tamamen görselleştirilmiş ve karşılaştırmalı verilerinizi görebilirsiniz. Tek panelden SEO performansınızı ölçün, anahtar kelime sıralamanızı görün, en fazla trafik aldığınız ülke ve sayfayı görün, dönüşümlerinizi takip edin!

Size özel raporlama paneli Vektör #1

Uygulamalarınıza ASO Hizmeti Alarak Play Store ve App Store'da Birinci Olun

Uygulamalarınıza ASO Hizmeti

Mobil uygulama ve oyunlarınıza ASO hizmeti sağlayarak organik indirme elde etmenizi sağlıyor, uygulamanızın itibarını arttırıyoruz!


Hem App Store, hem Play store'da yaptığımız optimizasyonlarla cross platform bir mobil itibar arttırma deneyimi sağlıyoruz.

App Store ve Play Store

Hem App Store, hem Play store'da yaptığımız optimizasyonlarla cross platform bir mobil itibar arttırma deneyimi sağlıyoruz.

icos icos

Sıkça Sorulan Sorular


SEO süreci nasıl başlıyor?

SEO sürecine başlamak için hedeflerinize ve websitenizin durumuna göre bir strateji oluşturuyoruz.Dijital pazarlama uzmanlarımız konu hakkında yol haritasını tarafınıza sunduktan sonra, gerekli teknik bir kaç detaydan sonra çalışmalara en son süratle başlıyoruz.

Neden SEO yaptırmalıyım?

SEO, şirketinizin bu günü ve yarını için oldukça önemlidir, yoğun dijital dönüşümlerin yaşandığı günümüzde artık firmaların tamamı internette, ve internet tüm insanlığın hayatına bir şekilde girmiş durumda…Arama motorlarında daha belirgin olup, marka bilinirliğinizi ve sunduklarınızı müşterilerinize anlatabilmeniz ve bunu hedeflerinize ulaştıktan sonra neredeyse 0 maliyetle yapmak için SEO dijital pazarlamanın bir şartı haline gelmiştir.Sizde geleceğin teknolojilerinden yararlanmak, marka bilinirliğinizi ve internet görünürlüğünüzü arttırmak için SEO yaptırabilirsiniz…

Neden E-Ticaret SEO yaptırmalıyım?

E-ticaret SEO hem siteniz hem ürünleriniz için SEO görünürlüğü katacağı için mükemmel bir organik trafik arttırma yoludur, eğer bir e-ticaret siteniz yada pazar yerinde mağazanız varsa uzun vadeli hedefleriniz için E-ticaret SEO yaptırmalısınız.

SEO'yu kendim yapabilir miyim?

Tabii ki, SEO bloğumuzu okuyabilir, konuyu baştan aşağı öğrenebilirsiniz, bunlara ek olarak danışmanlık alabilir, sitenizi ve ürünlerinizi kendiniz optimize edebilirsiniz.

Kaç dilde SEO hizmeti veriyorsunuz?

Türkçe ve İngilizce dilinde SEO hizmeti sunabiliyoruz, ABD ‘de ve Türkiye ‘de fiziksel ofislerimiz bulunmaktadır.ABD, İngiltere, Yunanistan, Fransa, Almanya gibi ülkelerden SEO partnerlerimiz var. Farklı bir dil için iletişime geçebilirsiniz.

Anahtar kelime buluyor musunuz?

Tabiki! İşiniz için en doğru kelimeleri ve bunların arama hacimlerini sizinle paylaşıyor, çalışmalarımıza bu şekilde başlıyoruz. İçerikleriniz ve diğer her şey için danışmanlık sunup sıralama performansınızı ve bu süreci en doğru şekilde yönetmek için çalışıyoruz.

SEO hizmeti nedir?

SEO hizmeti, genellikle şirketinizin arama motoru optimizasyonunu yapan dijital pazarlama ajanslarının verdiği SEO hizmetine verilen isimdir.SEO hizmeti ile işletmeniz Google Bing, Yahoo, Baidu gibi arama motorlarındaki arama sonuçlarındaki görünürlüğünü arttırır.Özellikle şirketiniz, ürünleriniz, hizmetleriniz veya sektörünüzle ilgili arama sonuçlarına odaklanıldığında bu dijital pazarlama stratejisi işinizi tanıtmanızda size çok yardımcı olabilir.

SEO mu? Google Ads mi?

Search engine optimizasyon uzun süreli, gelecek hedeflemeli ve organik marka bilinirliğinizi arttıracak değerli bir dijital pazarlama faaliyetidir. Google Ads ise doğru ajans ile çalıştığınızda hemen sonuç verecek, reklamlarınızı binlerce web sitesi içinde yayınlayabileceğiniz yada aranma sonuçlarının en tepesinde görünmenizi sağlayacak olan yoldur. Google Ads hakkında daha fazla bilgi almak için Google reklamları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

E-Ticaret sitesine optimizasyon yaptırabilir miyiz?

Evet, E-ticaret web siteleri için oluşturduğumuz SEO stratejilerimiz mevcut, etkisi kanıtlanmış SEO stratejilerimiz ile müşterilerimiz için başarılı sonuçlar elde ediyoruz.Woocommerce, Magento, Shopify vb. gibi e-ticaret yönetim alt yapılarında da tecrübe sahibiyiz.SEO çözümlerimiz ve E-ticaret tecrübemiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

E-Ticaret SEO'nun standart SEO'dan farkı var mı?

Hayır, genel anlamda kriterler aynı olsa da E-ticaret SEO’da ürünlerinizin sayfaları da tek tek optimize edilmektedir.Daha iyi, daha açıklayıcı bir ürün sayfası satışları ciddi oranda arttıracaktır.

Hizmet ücreti ne kadar?

SEO kampanyalarının maliyeti hedeflenen anahtar kelimelere, web sitenizin durumuna, sektörünüze ve hedefinize ulaşmamız için gereken çalışmaya bağlı olarak değişmektedir.Biz işletmenizin büyüklüğünden çok mevcut durumunuza odaklanıp size en ekonomik SEO maliyetlendirmesini oluşturuyoruz. Dijital pazarlama uzmanlarımız dijital ortamda yol haritanızı oluşturmada da size tecrübelerini aktaracaktır.

SEO hizmetinizde neler yapıyorsunuz?

Google ve diğer arama motorlarında dikkate alınan 200 farklı kriterimiz var. Bunları Site içi ve Site dışı olarak değerlendirip harekete geçiyoruz. Bunların içinde backlink çalışmaları, onpage optimizasyonlar, teknik değiştirmeler için danışmanlıklarda mevcut.

Diğer Hizmetlerimize Göz Atın!


Bu hizmetimiz ile daha iyi performans gösterecek başka dijital pazarlama çözümleri de sunuyoruz, mutlaka göz atın!