SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO ile En Zirvede Olun!

SEO, dijital pazarlama alanı için, eğer markalaşma ve diğer reklam çalışmalarınız kısa süreli değil ise internet üzerinde markanızın göz bebeği olmalı!

SEO ile Google, Yandex, Bing gibi dünya devi arama motorlarında, web sitenizi hedeflediğiniz anahtar kelimelerde en üste çıkarabilir, şirketiniz için itibar ve prestij oluşturabiliriz!

En güçlü SEO stratejilerimiz hazır, sizi bekliyoruz!

SEO Optimization

SEO ile Sektörünüzü Domine Edin

Yaptıklarınızı internette en iyi şekilde pazarlamanın doğru yolunun Arama Motoru Optimizasyonu yani SEO olduğunu düşünüyoruz.

Tam da bu sebepten dolayı en iyi geri dönüş sağlanabilen dijital pazarlama stratejisini işiniz için hayata geçirdik!

Dünya üstünde 6 milyondan fazla firma SEO’ya büyük kaynaklar ayırmaktadır, zira doğru firma ile çıktığınız Arama Motoru Optimizasyonu yolculuğu işinizin ve markanızın büyümesinde kısa süreli çözümlerden daha etkili sonuçlar doğurur….

Ticari Büyüme Raporları

Ticari Büyüme Raporları

Hemen hemen her firma SEO’ya oldukça sıcak bakmakta, ancak müşterilerden aldığımız geri dönüşler sonucunda Arama Motoru Optimizasyonu gibi uzun soluklu dijital pazarlama yolculuklarında, web sitenizin yükselmesinin önemi kadar her ay hedeflerinize ulaşmanızın, detaylı raporlamanın ve şuan ki konumunuz için yapılan analizlerin de oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz.

Çalışmalarımızın tamamında sağladığımız hizmetlerimiz için olmazsa olmazlarımızdan birisi de yol haritamız ve raporlarımızı düzenli olarak partnerlerimize iletmektir.

  • %100 yükselmeniz sözüyle yola çıktık!
  • SEO ile yükselirken 26% daha az ödeme yaparsınız.
  • Arama Motoru Optimizasyonu için harcadığınız her 1 lira, en az 436% geri dönüş sağlar.

SEO için Garantili Çözümler!

SEO çalışmalarımız %100 gerçek kişiler tarafından kesinlikle robotlar ya da otomatikleştirilmiş yazılımlar kullanmadan firmanız ve markanıza özel tasarlanmış proje ve stratejiler çerçevesinde ilerler.

Siyah şapkalı Arama Motoru Optimizasyonu çözümleri ile markanıza zarar verecek her türlü girişimden kaçınıp, yükselmek istediğiniz arama motorlarıyla tamamen uyumlu optimizasyon gerçekleştiririz.

Websitenizi SEO için Optimize Ederken Neler Yapıyoruz!

  • Site içi Link İnşaası

Link çalışması yaparken sitenize uyumlu ve sıralamanızı SEO çalışmalarını kestiğinizde dahi aşağı çekmeyecek şekilde oluştururuz, geçiçi yükselişler yerine uzun süreli hedeflerinizi gerçekleştirmeyi amaçlarız.

  • Anahtar Kelime Analizi

Anahtar kelime analizini, projenize başlamadan önce oluşturmuş oluruz, proje içerisinde ilerde yapılacak değişiklikleri azaltıp sıralamanızda aşağı yönlü düşüşlerin önüne geçeriz.

  • Trafik Analizi

Web sitenize gelen trafik kaynaklarınız analiz edilip hedef kitlenizin aramalarına uygun bir şekilde ürünleriniz, web siteniz ve içerikleriniz şekillendirilir, işinizle alakasız trafiğin önüne geçilmesi sağlanmış olur.

  • Mevcut Sıra Analizi

Google, Bing, Yandex gibi arama Motorlarındaki mevcut durumunuz belirlenip her ay düzenli olarak sıralamanız hakkında rapor sunulur.

Bu sayede Arama Motoru Optimizasyonu yatırımlarınızın nasıl sonuç verdiğini ve marka bilinirliğinizdeki artışı rahatlıkla analiz edebilirsiniz.

  • İçerik Oluşturma

Web sitenizin içeriklerini oluştururken hedef kitlenizin ilgisini çekecek ve yükselişinizi sağlayacak, websiteniz ile işletmeniz arasında etkileşim oluşturacak kaliteli içerikler oluşturmaya çalışırız.

Böylelikle SEO yatırımınızdan aldığınız verim yükselir ve markanız için etkileşim sağlarız!

  • BackLink İnşaası

İşinizle ilgili yüksek kaliteli websitelerden link paylaşımı almaya özen gösteririz.

Zararlı yazılımlar barındıran, alanında güvenilirliği kanıtlanmamış paylaşımlar yarardan çok zarar getirir, Arama motoru optimizasyonu (AMA) stratejilerimiz yükselme elde etmek üzerine kuruludur.

SEO hizmetimizden yararlanmak, işiniz için fiyat teklifi almak için hemen iletişime geçebilir, uzmanlarımız ile doğrudan görüşebilirsiniz. www.618media.com/iletisim

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 

 

Başa dön tuşu