Yükselişinize Göz Atın

SEO Analizi ile Web sitenizi Test Edin

Hızlı, Modern ve Doğru SEO Analizi

SEO-Analysis-Welcome-Image

SEO Analizi istediğinizde otomatik raporlar yerine müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sitelerini inceler, özel görüşmeler sağlar, en doğru çözümü sunmak için harekete geçeriz, böylelikle ajansımız ve firmanız arasında daha analiz aşamasında bir bağ oluşur ve yola çıktığımızda iş prensiplerine ve firma kültürüne alışmak uzun sürmez.
SEO analizi ile web sitenizi test edin!
SEO gibi uzun vadeli dijital pazarlama stratejilerinde partnerlerimizle %100 entegre çalışmamız gerektiğini biliriz!

Siteiçi SEO ve Hata Ölçümleri

Site içindeki başlık etkiletleri, başlık etiket yapısı, anchor textler, iç linkler, paragraflar ve sayfa boyutu kontrol edilir, gerekli ayarlamalar rapor edilir.

Sitedışı SEO ve Link Ölçümleri

Bağlantı veren diğer websiteler ve onların backlinkleri, SEO’nuza zararlı linklerin analizi, site içindeki kırık linklerin analizi yapılır ve raporlanır.

Website
Hız Kontrolü

Yardımcı ölçüm araçları ile 25 farklı lokasyondan site hızı tespit edilip, CSS ve Javascript için gerekli optimizasyonlar için öneriler sunulur.

SEO analiz raporumuzu e-posta adresinize gönderelim, böylelikle neleri eksik veya fazla yaptığınızı gözlerinizle görün, düzeltmeler ve SEO hakkında bilgi almak için e-posta gönderebilir, işini göklere çıkarmış onlarca SEO partnerinden birisi olabilirsiniz.

SEO Analiz için...

Formu Doldurman Yeterli!

Dünyanın en iyi SEO hizmetini, en şeffaf yapı ile başarıya koşan tüm prestij sahibi firmalara sunuyoruz, dijital dünyada ihtiyacınız olan her şeyi size sağlarken yapmanız gereken tek şey birlikte çalıştığımızda ekibimize isteklerinizi aktarmak olur, uluslararası dijital dönüşüm söz konusu ise süreci en başından sonuna kadar takip ediyor ve markanızı zirveye taşıyor olacağız!

  • İncilipınar Mh. Prof. Muammer Aksoy Bulvarı Milenyum İş Merkezi, 27090 Şehitkamil/Gaziantep
  • Phone: +90 (507) 456 0732
OTORİTEDEN NOTLAR

SEO Blogumuzda