SEO Analizi – Website Uygunluk Testi

Sektördeki SEO Performansınızı Ölçün!
Websitenizin SEO performansını ölçmemiz için aşağıdaki alanı doldurabilirsiniz…
Dijital Pazarlama ve SEO alanında uzman ekibimizin geliştirdiği özel web yazılımıyla kapsamlı SEO raporunuzu en kısa zamanda gönderecektir.
Not: Yoğunluk sebebiyle raporlar 15dk içinde gönderilmektedir, analiz yapılana kadar bekledikten sonra analiz raporunuzun e-postanıza gelmesi için de 15dk kadar beklemenizi rica ederiz. Anlayışınız için teşekkürler.

SEO Analizi ile Web sitenizi Test Edin

Hızlı, Modern ve Doğru SEO Analizi

Site içi SEOnuzu özel yazılımımızla test edin, işaretlemeler ve düzeltme önerilerini takip ederek iç SEO nuzu kusursuz hale getirebilirsiniz…

Hedef 75 puan üstü SEO Analiz skoru alan web sayfaları oluşturmak!

Başarabilirsiniz…

SEO Analizi

Siteiçi SEO ve Hata Ölçümleri

Site içindeki başlık etkiletleri, başlık etiket yapısı, anchor textler, iç linkler, paragraflar ve sayfa boyutu kontrol edilir, gerekli ayarlamalar rapor edilir.

Sitedışı SEO ve Link Ölçümleri

Bağlantı veren diğer websiteler ve onların backlinkleri, SEO’nuza zararlı linklerin analizi, site içindeki kırık linklerin analizi yapılır ve raporlanır.

Website Hız Kontrolü

SEO analizi raporunuzdaki hız raporunu Google Page Speed Insights aracından da alabilirsiniz.

Yardımcı ölçüm araçları ile 25 farklı lokasyondan site hızı tespit edilip, CSS ve Javascript için gerekli optimizasyonlar için öneriler sunulur.

Meta Tagler ve H Etiketleri sayımı yapılır.

150’den fazla Web site ve SEO analizi kriteri

Analiz aracımız 150’den fazla SEO kriterini tek bir PDF’de toplar ve size gönderir, analiz raporunuzda öneriler, bilgilendirmeler ve website hatalarınızı görebilirsiniz.

Dünyanın en iyi SEO hizmetini, en şeffaf yapı ile başarıya koşan tüm prestij sahibi firmalara sunuyoruz.

Dijital pazarlama dünyasında ihtiyacınız olan her şeyi size sağlarken yapmanız gereken tek şey birlikte çalıştığımızda ekibimize isteklerinizi aktarmak olur.

Uluslararası SEO ve dijital dönüşüm söz konusu ise süreci en başından sonuna kadar takip ediyor ve markanızı zirveye taşıyor olacağız!

Sıkça Sorulan Sorular SSS

Sıkça Sorulan Sorular(SSS)

SEO analizi ve diğer SEO kriterlerimizi bloğumuzdaki makalelerimizde de anlatmaktayız bu soru-cevap kısmında da sıkça sorulan soruları bulabilirsiniz.


SEO Analizi Aracı Nedir ?

SEO Analizi her bir sayfa için yapabileceğiniz, websitenizin eksiklerini ve doğrularını size gönderebilecek yazılım tabanlı bir PDF rapordur, başlangıç aşaması için sayfalarınızın eksiklerini size düzeltme fırsatı sunmaktadır.

Neden Test Yapmalıyım?

SEO da her sayfanın doğru sonuç vermesi için testler ve veri izlemeleri ile sürekli optimizasyon oldukça gereklidir, anahtar kelimelerinizi doğru şekilde optimize etmeniz, testler aracılığı ile teknik SEO’nun doğru yapılması çok ama çok önemlidir, aracımız bu konuda size yardımcı olabilir.

Analiz Raporum Gelmedi

Lütfen biraz bekleyin, bazen E-posta sunucularımız ve diğer alt yapı yoğunluğundan dolayı analizin PDF olarak e-posta adresinize gelmesi 15-20 dakika kadar sürebilir.

SEO Analiz Kriterleri Neye Bağlı?

SEO analiz raporu yazılımımız sürekli güncel tutulmakta ve Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının kriterlerine uyumlu olarak oluşturulmaktadır, burada en son standartlara uymayan sayfalarınızı tespit ediyor, sonucu e-posta adresinize gönderiyoruz.

Analiz Raporumu Aldım, Şimdi Ne Yapacağım?

Raporunuzda yaptığımız önerileri tek tek düzeltebilir veya iletişime geçerek bizden profesyonel SEO desteği alabilirsiniz. SEO Hizmeti almak için > SEO Hizmeti ve Danışmanlığına göz atabilirsiniz

Rapor İçin Verdiğim E-postaya Spam Gönderecek Misiniz?

Asla! bunun için söz veriyoruz, topladığımız e-mailler yalnızca kitlemizi tanımak, analiz raporunuzu göndermek ve son çıkan yeniliklerden SEO ile alakalı kişileri bilgilendirmek için toplanmaktadır.

SEO Puanımı 75 Üstüne Çıkartamadım, Ne Yapabilirim?

Rapor oldukça kapsamlı olduğundan her kriter kendi içinde belirli puanlara ait, 70 üstünde puan aldıysanız kaygılanmanızı gerektiren bir şey yok, daha fazlası için profesyonel destek almanız gerekebilir.
Kapalı