StarkChain

StarkChain


Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti sağladığımız StarkChain şirketi optimizasyon sağlanıp gerekli iyileştirmeler sağlanmıştır.

Sosyal Medya Danışmanlığı
Analiz

Analiz


StarkChain sosyal medya hesapları incelendi, rakiplerin belirlenmesi ve analiz çalışması başlatıldı. Sosyal medya hesaplarınızın optimize edilmesi gerektiği ve gönderi analizi için çalışma başlatıldı. Markanın istenen yönde gelişimini destekleyecek gönderi planlaması için çalışma başlatıldı. Hedef kitlenin ve rakip analizi için yol haritası oluşturuldu.


Süreç

Süreç


Sosyal medya hesaplarınızın optimize edilmesi için stratejiler belirlendi. Markanın istenen yönde gelişimini destekleyecek gönderiler planlandı. Hedef kitle ve rakip analizi  tamamlandı. A/B testleri ile içerikler belirlenip paylaşıma hazır hale getirildi.


Sonuç

Sonuç


Sosyal medya hesaplarınızın optimize edilmesi için stratejiler uygulandı. Markanın istenen yönde gelişimini destekleyecek hazırlandı paylaşıma hazır hale getirildi. Hedef kitle ve rakip analizi  tamamlandı. Hedef kitle odaklı paylaşımlar yapıldı. Rakiplere karşı entegre edilen şekilde hazırlanan içerikler ve optimizasyon çalışmaları tamamlandı.

  • Markamızın günlük ziyaretçi sayısında %67' lik bir artış sağlandı.
  • Hedef kitle görüntülenmesinde %85'lik  verim sağlandı.
  • Etkileşim sayısında 1 yılda %227 oranında artış sağlandı.
  • Etkileşimi bir önceki yıla kıyasla aylık 6.210 artış sağlandı.
  • Retargeting  ile geri dönüş oranlarında artış sağlandı.

İstatistikler