Logo Tasarımı – Kurumsal Kimlik Çalışması

Logo tasarımı ile kurumsal kimliğinizin doğru şekilde oluşturulması, her markanın kurumsal tasarım ihtiyaçlarının başında gelir, bu markalaşma sürecine giden yolda ilk adımdır.

Logonuz, potansiyel bir müşterinizin sizin kurumsallığınız ve marka görünümüz ile ilgili ilk göreceği şeydir, doğal olarak logonuzun olağanüstü olmasını istersiniz, bu önemli tasarım sürecinde ekibimiz sizin için çalışmaya hazır.

logo tasarımı

Logo Nedir?

Logo, en yalın haliyle bir markayı temsil eden işarettir, iyi bir logo demek, bu işaretin etkileyici, akılda kalıcı ve bulunduğu alanda fark yaratması demektir. Firmanızın parmak izinin en iyi haliyle yaşlanmayacak şekilde tasarlanması markanızın on yıllar geçmesine rağmen hatırlanmasına ve güven duygusu oluşturmaya sebep olur.

İyi bir Logonun Avantajları

 

Firmanızın parmak izi - logonuzMarkanız İçin Parmak izi = Logonuz

Logo markanızın parmak izi demektir, tasarım ekibimiz sayemizde işinize katma değer katacak mükemmel bir logo elde edersiniz. Benzersiz bir marka imajı oluşturmak asıl hedef olmalıdır.

 

marka bilinirliğiTecrübenizi Gösterir

Tecrübeli tasarımcılarımız iyi bir logo sahibi olmanız için özverili bir şekilde çalışır, uzmanlarımız renk paletleri ile marka tecrübenizi renklere yansıtır, geri dönüşleriniz ve sizden aldığımız bilgiler logonuza hayat verirken bizim için önemlidir.

 

logo ve süreklilikMarkanıza Prestij Katar

Müşterileriniz sizi ne ile ilişkilendirir? Bir markanın sadece kaliteli ürünlere değil aynı zamanda benzersiz ve tanınabilir bir marka imajına sahip olması gerekir. Doğru imajı vermek için en sade haliyle en mükemmel tasarımları oluştururuz.

 

Logo Nasıl Oluşturulur?

 

 • Tanınabilirlik

İyi bir logo hemen tanınabilir, markanızın mesajını yansıtan ve firmanızı iyi bir şekilde temsil edebilir olmalıdır.

 • Hikayenizi Anlatmalı

Etkili bir logo oluşturmak için firma tecrübesi, neler yaptığı dikkate alınmalıdır, firmanın geçmişi yani hikayesi logo oluşturma sürecinde etkin rol oynamalıdır.

Profesyonel GörünmeliEtkili bir logo profesyonel görünür ve markanın kimliğine kusursuz bir şekilde uyar.

 • Ölçeklenebilirlik

Harika bir logo, logonuzu kullanmak istediğiniz her boyutta ve yerde çalışmalıdır.

 

Logonuzu Nasıl Tasarlıyoruz?

 • Sadelik: Tasarımlarımız kalabalık, dikkat dağıtıcı veya kafa karıştırıcı olmamasına dikkat ederiz. Hedefimiz, sade, modern bir tasarım yaratmaktır.
 • Akılda Kalıcılık: Hedefleriniz tasarımlarımızın temel fikrini oluşturur, logonuzu hedef kitlenize mesajınızı iletecek ve akılda kalacak tasarım detayları ile tasarlamaktayız!
 • Sürdürülebilirlik: Logunuzun 10, 20, hatta 50 yıl sonra da geçerli bir logo olmasına özen gösteririz, bu tasarım anlayışı ile geçerliliğini sürekli koruyan trendlerden yararlanırız.
 • Ölçeklenebilirlik: Kalite ve duruşundan bir şey kaybetmeden farklı boyutlara ölçeklenebilir bir logo olması şart, logonuz, bir broşür yaptırmak istediğinizde veya sosyal medya tasarımınızda kullanabileceğiniz, her platforma uyumlu olması hedeflenerek tasarlanır.
 • Özgünlük: Markanız için oluşturduğumuz tasarımlar %100 özgün olur ve firmanıza özel olarak geliştirilir, kopya içeriğe izin vermemekteyiz.

Logo Tasarımı Sürecimiz

Logo tasarımı ve kurumsal kimlik sürecimiz adım adım şöyledir;

 • Sektör Araştırması: Sektör araştırması, tasarımcılarımızın hedef kitleye uygun bir logo tasarlamasına yardımcı oluyor.
 • Müşteri Analizi: Aklınızdakilere değer veriyoruz, bizi yönlendirmeniz ve tecrübenizi tasarımcılarımıza aktarmanızdan heyecan duyuyoruz!

 • Tasarım Seçenekleri Sunmak: Müşterilerimize genellikle iki-üç farklı varyasyon tasarım sunarız, böylelikle müşterilerimiz sunduğumuz seçenekler arasından kendilerine en uygun olan logo tasarımını seçerler.

 • Revizyon: Logo Tasarımı sürecimizde simge, yazı tipi, renk, ve daha fazlasını kişiselleştirebilirsiniz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle logo üzerinde revizyon yaparız. Çok sayıda ayrıntı ve net geri bildirim vermek, tasarımcılara sevdiğiniz şeyleri anlama imkanı verir.
 • Teslim: Logunuzu Adobe ve diğer major tasarım programlarında çalışabilecek şekilde png,ai,psd olarak teslim ederiz. Bu dosya biçimlerine sahip olduğunuzda logonuzu rahatlıkla güncelleyebilir, kurumsal kartınızı bastırırken yada promosyon t-shirt yaptırırken kullanabilirsiniz!

Partnerlerimize Yaptığımız İşlerden Örnekler

618media logo referans targetfx finans
618media logo referans kdz ereğli
618media logo referans ellicocraft
618media logo referans eleksun
  Sorunuz veya öneriniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz, logonuz söz konusu ise size yardımcı olmaya her zaman hazırız. lütfen iletişime geçin! www.618media.com/iletisim

  Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

  Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

  Süreç Nasıl Başlıyor?

  Logonuzun tasarım süreci uzmanlarımızın hikayenizi dinlemesiyle başlar, arkanıza yaslanın ve bize şirketinizin hikayesini anlatın…

  Ne Kadar Zaman Alır?

  Bu konuları sizinle doğrudan konuşalım, istediklerinizi anladıktan sonra en geç 1-2 hafta içinde tasarımınız teslim edilir. Bu süreç içine revizyonlar dahil değildir, bunlarla birlikte süre uzayabilir.

  Ücretlendirme Nasıl Oluyor?

  Lütfen bu konuda firmamızdan fiyat alın, her firmanın hikayesi, tasarım süreci ve üzerinde çalışma süresi farklı olduğundan tek tip fiyatlandırma yapamıyoruz.

  Logoyu İlerde Güncelleyebilir Miyim?

  Tabii, logonuzun bitiminde ilerde ihtiyacınız olacak kaynak dosyalarını da tarafınıza teslim ediyoruz. Eğer dilerseniz logonuz ilerde gerek bizim, gerek başka bir tasarımcı tarafından kolaylıkla düzenlenebilir.
  Başa dön tuşu
  Kapalı