Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik Çalışması

Logo tasarımı ile kurumsal kimliğinizin doğru şekilde oluşturulması, her markanın kurumsal tasarım ihtiyaçlarının başında gelir, bu markalaşma sürecine giden yolda ilk adımdır.

Logonuz, potansiyel bir müşterinizin sizin kurumsallığınız ve marka görünümüz ile ilgili ilk göreceği şeydir, doğal olarak logonuzun olağanüstü olmasını istersiniz, bu önemli tasarım sürecinde ekibimiz sizin için çalışmaya hazır.

618Media, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine yaratıcı çözümler sunar, bir çok marka ve onlarca partner markalarına onlar için hazırladığımız mükemmel grafiklerle hayat vermekte.

Tasarımlarımızın tamamında marka ismimize de ilham olan altın oran kullanırız.

logo tasarımı

Firmanızın parmak izi - logonuzMarkanız İçin Parmak izi = Logo

Logo markanızın parmak izi demektir, 618Media sayesinde işinize fayda sağlayacak mükemmel bir logo elde edersiniz. Benzersiz bir marka imajı oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

logo marka bilinirliğiTasarım Tecrübesi

Tecrübeli tasarımcılarımız iyi bir logo sahibi olmanız için özverili bir şekilde çalışır, 618media.com uzmanları istediğiniz logoya sahip olmanız için size yardımcı olacaktır. Markanız için en iyi tasarımı bulana kadar birlikte çalışırız.

 

logo ve süreklilikMarkanıza Prestij Katın!

Müşterileriniz sizi ne ile ilişkilendirir? Bir markanın sadece kaliteli ürünlere değil aynı zamanda benzersiz ve tanınabilir bir imaja sahip olması gerekir. Size bu konuda yardımcı olabiliriz, markanıza prestij katacak bir logo sahibi olmak için iletişime geçin!

 

Logoda Tasarımı İlkelerimiz

İyi bir logo hemen tanınabilir, markanızın mesajını yansıtır ve firmanızı iyi bir şekilde öne çıkarır.

Etkili bir logo profesyonel görünür ve bir markanın kimliğine kusursuz bir şekilde uyar.

Harika bir logo, logonuzu kullanmak istediğiniz her boyutta ve yerde çalışmalıdır.

Bunun olmasını sağlamak için izlemeniz gereken 5 ilke var.

 • Sadelik: Tasarımlarımız kalabalık, dikkat dağıtıcı veya kafa karıştırıcı olmamasına dikkat ederiz. Hedefimiz, sade, modern bir tasarım yaratmak.
 • Akılda Kalıcılık: Hedefleriniz tasarımlarımızın temel fikrini oluşturur, logonuzu hedef kitlenize mesajınızı iletecek ve akılda kalacak tasarım detayları ile tasarlamaktayız!
 • Sürdürülebilirlik: Logunuzun 10, 20, hatta 50 yıl sonra da geçerli bir logo olmasına özen gösteririz, bu tasarım anlayışı ile geçerliliğini sürekli koruyan trendlerden yararlanırız.
 • Responsive: Kalite ve duruşundan bir şey kaybetmeden farklı boyutlara ölçeklenebilir bir logo olması şart, logonuz, bir broşür yaptırmak istediğinizde veya sosyal medya tasarımınızda kullanabileceğiniz, her platforma uyumlu olması hedeflenerek tasarlanır.
 • Özgünlük : Markanız için oluşturduğumuz tasarımlar %100 özgün olur ve firmanıza özel olarak geliştirilir, kopya içeriğe izin vermemekteyiz.

Logo Tasarımı Sürecimiz

Tasarım süreci adım adım şöyledir;

 • Sektör Araştırması: Sektör araştırması, tasarımcılarımızın hedef kitleye uygun bir logo tasarlamasına yardımcı oluyor.
 • Müşteri Analizi: Aklınızdakilere değer veriyoruz, bizi yönlendirmeniz ve tecrübenizi tasarımcılarımıza aktarmanızdan heyecan duyuyoruz!

 • Tasarım Seçenekleri Sunmak: Müşterilerimize genellikle iki- üç farklı varyasyon tasarım sunarız, böylelikle müşterilerimiz sunduğumuz seçenekler arasından kendilerine en uygun olan logo tasarımını seçerler.

 • Revizyon: Logo Tasarımı sürecimizde simge, yazı tipi, renk, ve daha fazlasını kişiselleştirebilirsiniz. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimlerle logo üzerinde revizyon yaparız. Çok sayıda ayrıntı ve net geri bildirim vermek, tasarımcılara sevdiğiniz şeyleri anlama imkanı verir.
 • Teslim: Logunuzun dosya biçimleri (png,ai,psd) ile logonuzu teslim ederiz. Bu dosya biçimlerine sahip olduğunuzda logonuzu rahatlıkla güncelleyebilir, bir kart bastırırken yada promosyon t-shirt yaptırırken kullanabilirsiniz!

Partnerlerimize yaptığımız işlerden örnekler

618media logo referans targetfx finans
618media logo referans kdz ereğli
618media logo referans ellicocraft
618media logo referans eleksun
  Sorunuz veya öneriniz varsa size yardımcı olmaya her zaman hazırız. lütfen iletişime geçin! www.618media.com/iletisim

  Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

  Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

   

  Başa dön tuşu