fbpx

Instagram Reklamları Yönetimi

Instagram, görsel ve işitsel zenginliğin günümüz trendiyle en iyi şekilde harmanlandığı sosyal medya platformudur diyebiliriz, hal böyle olunca bu platformu ticari veya marka bilinirliği için reklam vermek için kullanmak isteyenlerin de sayısı oldukça fazla olmakta…
618Media’nın sunduğu Instagram sponsorlu reklamları ile hedef kitlenize doğrudan ulaşabilirken, satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi yönetebilirsiniz.
Tamamen performans odaklı Instagram reklam yönetimimiz ve fiyatlandırma politikamız ile size Instagram üzerindeki en geniş reklam ağını kurabilir, tanıtımınızı yapabiliriz.
Instagram reklamları ile anında yayına geçin, rakiplerinize 618Media yapay zeka hizmetleri ile fark yaratın, profesyonel bir reklam ajansı ile çalışmanın farkına varın!

dijital pazarlama uzmanı

Instagram Uzmanları

Instagram alanında özel tecrübeye sahip uzman kadromuzdan bir kişi sizin özel müşteri temsilciniz olur, reklamlarınızın yönetimi, raporlarınız ve ödemelerinizi takip eder, reklam bütçenizi optimize eder ve raporlarınızı size ulaştırır.

Marka Bilinirliği

Instagram Marka Bilinirliği

Instagram reklamları ile tanıtım yapabilir, marka bilinirliğinizi arttırabilir, cironuzda ve itibarınızda artış sağlayabilir aynı zamanda profesyonel bir duruşa sahip olabilirsiniz, sosyal medya reklamlarının etkisini gözlerinizle görün!

instagram performans raporu

Instagram Reklam Raporu

Instagram üzerinde verdiğiniz reklamların maliyetini, performansınızı ve satışlarınızı takip etmek için her ay sonunda detaylı rapor vermekteyiz, böylelikle reklam muhasebenizi tutabilir, değerlendirmeler yapabilirsiniz.

Instagram Trafik Reklamları

Trafiğinizi Arttırın

Instagram trafik reklamları ile gerek web sitenize, gerek iletişim numaralarınıza reklam yönlendirmesi yapabilirsiniz, böylelikle şirket trafiğinizi arttırırken reklamlarla asıl e-ticaret mağazanıza müşteri çekebilir, kişilere kendinizi tanıtabilirsiniz.

Satış Yönetimi

Satış/Dönüşüm Optimizasyonu

Instagram reklamları ile satış yapabilir, ürünlerinizin veya firmanızın tanıtımını yapabilir, marka bilinirliği ve potansiyel müşteriler tarafından bulunabilirliğinizi 10 kata kadar arttırabilirsiniz. Instagram benzer hedef kitle, tekrar hedefleme reklamları ile dönüşüm elde edersiniz.

Instagram Reklam Yerleşimi

Reklam Yerleşimi

Instagram reklam yerleşimleri ve gerekli optimizasyonlar ile reklamın türünü seçerek amaçladığınız dönüşümü elde edebilirken, reklam yerleşimi ile reklamlarınızın sadece instagram hikayelerinde ya da instagram akışında görünmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram reklamlarınızı “tanıtım yap” butonuna basmaktan çok daha farklı oluşturmaktayız, Instagram verisi ve yapay zekası, benzer hedef kitleler (lookalike) ya da yeniden hedefleme (retargeting) reklamları ile çok geniş kitlelere ulaşırken maliyetlerinizi düşürebilir, sağladığımız dönüşüm optimizasyonu ile reklamlarınızdan 10x fazla verim alırken maliyetlerinizde de 2 kata kadar düşüş gerçekleştiririz.

Yatırım geri dönüşü (ROI) olarak fazlaca avantajı bulunan Instagram reklamlarına sizde hemen başlayabilir, dilediğiniz zaman reklamlarınızı sonlandırabilirsiniz. Üstelik çok düşük yönetim ücretleri ve komisyonları ile!

Instagram Reklamları ile Neler Yaparız?

  • Instagram reklamlarınız dilediğiniz reklam yerleşimi ile Instagram içindeki algoritmalar kullanılarak yönetilir.
  • Bütçe değil performans odaklı çalışma gerçekleştirilir, 1000₺ ya da 100 bin+ ₺ reklam verebilirsiniz.
  • Instagram sponsorlu reklamlarınızda metin ve görsellerinizin oluşturulması konusunda destek veririz.
  • Instagram satış reklamları ile web site ve profil satışlarınızı arttırabilir, veya marka bilinirliği için reklamlarınızı düzenleyebiliriz.
  • Geniş çeşitlilik ve algoritmalar gösterim ve tıklama başına maliyetler düşürülür.
EN KAPSAMLI REKLAM STRATEJİLERİ

Instagram Reklamları ile Kitlelere Ulaşın!

Instagram, özellikle son dönemde çıkardığı ünlüler, milyonları peşinden sürükleyen trend yapısı, görsel düzeni ve %100 mobil uyumluluğu ile insanların en fazla zaman geçirdiği platform haline gelmiştir.

Sizde ürünleriniz ve şirketiniz için Instagram reklamları verebilir, 618Media’nın ayrıcalıklı partnerleri arasına katılabilirsiniz.

Tıpkı Facebook reklamlarında olduğu gibi, detaylı hedefleme, benzer hedef kitle reklamları, yeniden hedefleme reklamları gibi özellikleri Instagram reklamlarında da kullanabilirsiniz.

Instagram reklamlarını hakkında bilgi almak için 618Media Uluslararası SEO ve Dijital Pazarlama Ajansını ziyaret edebilir, e-posta gönderebilir ve telefon ile ulaşabilirsiniz…

instagram reklamları
instagram reklam yönetimi
GÖRSEL HEDEFLEME VE INSTAGRAM REKLAMLARI

Instagram Reklam Yönetimiyle Yüksek Başarı

618Media’ nın dijital pazarlama uzmanları ile Instagram reklamlarınızı yönetebilir, web sitenize satış amaçlı ya da marka bilinirliği için trafik çekebilir, Instagram profilinize gerçek ve organik takipçiler çekebilirsiniz.
Tüm bunları yaparken çok düşük yönetim ücretleri ödersiniz, performans odaklı yönetim anlayışımız ile reklam bütçeniz üzerinden belirli oranlarda komisyon alırken, çalışma sürekliliği sağlanır ve reklamlarınız sürekli optimize edilir.

Instagram reklamlarınızın yönetiminde kullandığımız stratejiler ve hedef kitleleriniz firmanıza özel oluşturulur, kopya veri veya otomatikleştirilmiş sistemlerle çalışmayız.
Instagram üzerindeki “tanıtım yap” butonu ile verilen sponsorlu reklamlardan 10+ kat daha fazla verim elde edersiniz!

instagram reklam verme sözü söylendiğinde, en doğru seçim; www.618Media.com

En Kapsamlı Instagram Reklam Yönetimi

Instagram reklamlarınıza başlamadan önce sizden talep ettiğimiz veri miktarı oldukça düşüktür, uzmanlarımız hedef kitlenizi analiz ederken tecrübenizden yararlanır, sizinle dostça bir ilişki kurarak daha önce neler yaptığınızı ve aldığınız sonuçları anlamaya çalışır, reklamlarınızı geri dönüşlerinize göre oluşturur. Facebook veya Instagram hesaplarınızın şifresini paylaşmanız gerekmez!
Hedef kitlenizin analizi, gerekli düzenlemeler ve fiyat teklifi için bizi arayabilirsiniz.

Kemerlerinizi bağlayın, iletişime geçin,
Instagram roketi birazdan kalkıyor!

Instagram gibi olağanüstü popüler bir sosyal medya ağında reklam vermek ve henüz takipçiniz olmayan kişilere işinizi markanızı tanıtmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Hesabınız ile ilgili gerekli aksiyonları aldıktan sonra yalnızca sizin belirlediğiniz bütçeye göre hazırlanan özel reklamları Instagram üzerindeki özel hedef kitlenize gösteririz, siz yeni müşteriler edinirken biz reklam sonu analizleri ile her ay reklamlarınızı bir sonraki seviyeye taşırız!
Instagram reklamları ile ilgili bilgi almak ve sizinle iletişime geçmemiz için teklif al ve iletişim sayfalarımızdan bizimle iletişime geçebilir, telefon numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz, sizi konu hakkında bilgilendireceğiz...

instagram reklamları

Instagram’da reklam vererek tüm dünyadan milyonlarca insana ulaş, tanıtımını yap ve zirvedeki yerini hemen oluştur!
Çok düşük reklam yönetimi ücretleri ile performansını %200’e kadar arttır!

Instagram sponsorlu reklamlarının yönetimini bize emanet et, rahat bir dijital pazarlama aşamasına hemen katıl!

Instagram Reklamları Hakkında

Blogumuzdan Başlıklar