Instagram Reklamları – Instagram Reklam Yönetimi

Instagram ve Instagram’ın en güçlü tarafı olan Instagram reklamları, görsel ve işitsel zenginliğin günümüz trendiyle en iyi şekilde harmanlandığı sosyal medya ve reklam platformudur diyebiliriz.

Hâl böyle olunca bu platformu ticari sebeplerle reklam vermek için kullanmak isteyenlerin de sayısı oldukça fazla olmakta, sunduğumuz Instagram sponsorlu reklamları ile hedef kitlenize doğrudan ulaşabilirken, satışlarınızı ve marka bilinirliğinizi yönetebilirsiniz.

Tamamen performans odaklı Instagram reklam yönetimimiz ve fiyatlandırma politikamız ile size Instagram üzerindeki en geniş reklam ağını kurabilir, tanıtımınızı yapabiliriz.

Instagram reklamları ile anında yayına geçin, rakiplerinize yapay zeka hizmetleri ile fark yaratın, profesyonel bir reklam ajansı ile çalışmanın farkına varın!

instagram reklamları

  • Marka Bilinirliği Reklamları

Instagram reklamları ile tanıtım yapabilir, marka bilinirliğinizi arttırabilir, cironuzda ve itibarınızda artış sağlayabilir aynı zamanda profesyonel bir duruşa sahip olabilirsiniz.

Sosyal medya reklamlarının etkisini gözlerinizle görün!

  • Instagram reklamları ile Trafiğinizi Arttırın

Instagram trafik reklamları ile gerek web sitenize, gerek iletişim numaralarınıza reklam yönlendirmesi yapabilirsiniz.

Böylelikle şirket trafiğinizi arttırırken reklamlarla asıl e-ticaret mağazanıza müşteri çekebilir, kişilere kendinizi tanıtabilirsiniz.

  • Satış/Dönüşüm Optimizasyonu

Instagram reklamları ile satış yapabilir, ürünlerinizin veya firmanızın tanıtımını yapabilir, marka bilinirliği ve potansiyel müşteriler tarafından bulunabilirliğinizi 10 kata kadar arttırabilirsiniz.

İnstagram benzer hedef kitle ve tekrar hedefleme reklamları ile dönüşüm elde ederek satışlarınızda artış sağlar ve bu sayede yüz güldürücü sonuçlar elde edersiniz.

  • Reklam Yerleşimi

Instagram reklam yerleşimleri ve gerekli optimizasyonlar ile reklamın türünü seçerek amaçladığınız dönüşümü elde edebilirken, reklam yerleşimi ile reklamlarınızın sadece instagram hikayelerinde ya da instagram akışında görünmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram sponsorlu reklamlarınızı “tanıtım yap” butonuna basmaktan çok daha farklı oluşturmaktayız.

Yapay Zeka ile Instagram Reklamları Yönetimi

instagram yapay zeka reklamları

Instagram verisi ve yapay zekası, benzer hedef kitleler (lookalike) ya da yeniden hedefleme (retargeting) reklamları ile çok geniş kitlelere ulaşırken maliyetlerinizi düşürebilir, sağladığımız dönüşüm optimizasyonu ile reklamlarınızdan 10x fazla verim alırken maliyetlerinizde de 2 kata kadar düşüş gerçekleştiririz.

Yatırım geri dönüşü (ROI) olarak fazlaca avantajı bulunan Instagram reklamlarına sizde hemen başlayabilir, dilediğiniz zaman reklamlarınızı sonlandırabilirsiniz.

Üstelik çok düşük yönetim ücretleri ve komisyonlarla!

Instagram reklamlarını nasıl yönetiyoruz ?

  • Instagram reklamlarınız dilediğiniz reklam yerleşimi ile Instagram içindeki algoritmalar kullanılarak yönetilir.
  • Instagram sponsorlu reklamlarınızda metin ve görsellerinizin oluşturulması konusunda destek verilir.
  • Instagram satış reklamları ile web site ve profil satışlarınızı arttırabilir, veya marka bilinirliği için reklamlarınızı düzenleyebiliriz.
  • Geniş çeşitlilik ve algoritmalar gösterim ve tıklama başına maliyetler düşürülür.
  • Facebook pixel kurulumu ile veri takibi yapılır ve istatistikler tarafınıza rapor edilir.

kapsamlı instagram reklamları yönetimi

Kapsamlı Instagram Reklamları Yönetimi

Instagram sponsorlu reklamlarınıza başlamadan önce sizden talep ettiğimiz veri miktarı oldukça düşüktür, uzmanlarımız hedef kitlenizi analiz ederken tecrübenizden yararlanır, sizinle dostça bir ilişki kurarak daha önce neler yaptığınızı ve aldığınız sonuçları anlamaya çalışır, reklamlarınızı geri dönüşlerinize göre oluşturur.

Facebook veya Instagram hesaplarınızın şifresini paylaşmanız gerekmez!

Hedef kitlenizin analizi, gerekli düzenlemeler ve fiyat teklifi için bizi arayabilirsiniz.

Hemen iletişim kurabilir, Instagram reklamcılığı fırsatlarını yakalabilirsiniz. 618media.com/iletisim

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Instagram'da süreç nasıl başlıyor?

Instagram profilinizde bizi reklam veren ya da yönetici yaptıktan sonra reklamlarınıza başlayabiliriz, Instagram hesap şifrenizi paylaşmanız gerekmez.

Instagram reklamlarını nasıl hazırlayacağım?

Size bu konuda yardım etmeye hazırız! Hiç bir görsel ya da videoya sahip değilseniz çok küçük ücretlerle sizin için oluşturabilir, hali hazırda reklam için gerekli görseliniz varsa, reklam metinlerinizi sizin için yazabiliriz! Bu konuda bir sınırınız olmaz, size özel atanmış müşteri temsilciniz işinizi anlayarak hedef kitlenizi oluşturup sonucu size sunacaktır.

Reklamlar nasıl ücretlendirilir ve en uygun bütçe nedir?

Instagram reklamları bin gösterim başına maliyetlendirilir, reklamınız hedef kitlenize gösterildikçe mevcut bütçenizden harcarsınız, gösterilmeyen reklam için ücret ödemezsiniz. Uygun bütçe, hedef kitlenize ve ulaşmak istediğiniz kitleye göre değişmektedir. Örneğin tüm İstanbula veya Türkiye’ye ulaşmak istiyorsanız, bütçeniz 100 binlerce TL olması gerekirken, 30-40 bin kişilik spesifik bir kitleye çok daha uygun bütçeler ile ulaşabilirsiniz.

Reklamım ne kadar süre yayında kalacak?

Reklamlarınız sizin istediğiniz süre kadar yayınlanır, Örneğin 1000TL bir reklam bütçesini dilerseniz 1 ayda, dilerseniz 1 günde harcayabilirsiniz. Hedef erişim miktarınız değişmez, 1000 lira ile ulaşabileceğiniz kişi sayısı 50 bin ise, bunu bir kaç güne yayabilir, ya da 1 ay içinde yavaş yavaş reklam gösterimi sağlayabilirsiniz.

Instagram reklamları işime katkı sağlar mı ?

Eğer Instagram üzerinde belirli bir satış stratejiniz ve topluluğunuz mevcut ise Instagram da reklam verebilirsiniz. Instagram üzerinde satış yapan büyük sayfaları görmüşsünüzdür, Instagram hesabınızdan satış yapmak ve sizi takip eden kitlenin dışına, yeni potansiyel müşterilere ulaşmak istiyorsanız Instagram sponsorlu reklamları tam size göre!

Reklam verilerini nasıl görebilirim?

Reklamlarınız bittiğinde ya da talep ettiğiniz taktirde tarafınıza istatistik raporunuz sunulur. Bu raporda reklamlarınızın kaç kişiye ulaştığını, bin gösterim başına maliyetinizi, eğer video ise yüzde kaç izlendiğini, ne kadar beğeni aldığını vb. çok geniş bir istatistik çerçevesinde görebilirsiniz.
Başa dön tuşu
Kapalı