Influencer Marketing – Ünlülerle Pazarlama

Influencer Marketing kampanyasının işinizi destekleyebileceğinin farkındasınız, ama bu tekniği nasıl kullanacağınızı gerçekten biliyor musunuz ?

Etkili Influencer kampanyaları oluşturma ve yönetme konusunda müşterilerimizi A-Z’den destekliyoruz.

Sevdiğiniz ünlü bir kişinin veya sayfanın, markanızın tüm medya platformlarında temsilcisi olmasını ister misiniz? İşiniz için en uygun ünlü yada sosyal medya fenomeninin markanızın yüzü olması için iş birliği yapalım.

Viral reklam çalışmalarımız ile markanızın reklamını, müşterilerinize reklam olduğunu hissetmeyecekleri kadar doğal bir şekilde ulaştıralım!

Güçlü bir Yatırım getirisi

Birçok pazarlamacı, bir Influencer Kampanyasının doğru Yatırım Getirisini hesaplamakta zorlanıyor. Uzmanlığımız ve araçlarımız sayesinde bunu hesaplayabiliriz!

Faaliyetlerimiz sonucunda size kapsamlı raporlama, analiz ve ölçümler sunarız. Örneğin, asıl amacınız kullanıcıları e-ticaret sitenize yönlendirmek ise, tüm ziyaretleri, tıklamaları ve özel promosyon kodlarının kullanımını izleyebiliriz.

Bu sayede müşterileriniz, kaç kullanıcıya ulaştığınızı, kaç tane potansiyel müşteri olduğunu ve kaç tane ürün sattığınızı gösteren bir raporu görürsünüz.

Neden biz?

Dijital Pazarlama ve Influencer kampanyası uygulamasında onlarca yıllık tecrübeye sahip deneyimli pazarlama uzmanlarından oluşan bir ekibiz.

Başarılı kampanyaların kanıtlanmış bir sicili var ve herhangi bir Influencer Marketing Kampanyası’nın nasıl olması gerektiğini biliyoruz. Sürecimiz basit ve etkili.. Ekibimiz tutkulu ve şirketinizi bir üst seviyeye çıkarmak için hazır.

Metodolojimiz

Influencer Marketing alanında uzman olduğumuzu söylüyoruz, ancak müşterilerimizin başarılı kampanyalar kazanmalarına gerçekten nasıl yardımcı oluyoruz?

Anahtar Performans Göstergesi

Hedefleriniz nedir? Influencer kampayanıza ayırdığınız bütçe ile ne elde etmek istiyorsunuz? Hangi sektörde iş yapıyorsunuz ? Influencer Marketing Kampanyanızı belirlediğiniz hedeflere ulaşmaya odaklayacağız.

Influencer Marketing

Hedef Kitle

Potansiyel müşterileriniz cinsiyet, yaş ve pazar bakımından kimlerdir? İlgi alanları neler? Hangi sosyal medyayı kullanıyorlar? Doğru hedef kitleye ulaşan Kampanyalar oluşturmak için bu kişileri tanımlamanıza yardımcı olacağız.

Influencer Seçimi

Hedef kitlenizi ilgili Influencer’la eşleştireceğiz. Müşterilerimiz, Influencer’ların hedef demografisine erişebilir. Influencer Marketing için hangi influencer’ların uygun olduğunu görebilirler.

Taahhüt ve Yükümlülükler

Sizinle bir Influencer arasındaki ilişkinin, Influencer’ların haklarını ve yükümlülüklerini bilecekleri bir anlaşma olması gerekir. Kampanyanızın bir parçası olacak olan her bir Influencer’ın bir anlaşma imzalamasını taahhüt etmesi ile ilgileneceğiz.

İçerik Oluşturma

Herhangi bir Influencer Marketing kampanyasını başarılı kılmak için yalnızca Influencer’lara güvenemezsiniz, kullanıcıları ile en iyi şekilde nasıl etkileşime geçeceğini düşünmeniz gerekir. Influencer’ların takipçilerinin etkileşime girmesini sağlayacak konseptler ve içerik oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Sonuçları Takip Edin

Influencer Marketing kampanyasının başarısını anlamanız için sonuçları görmeniz gerekir. Kampanyanız için kapsamlı raporlama ve somut ölçümler sağlayacak izleme piksellerini ve araçlarını uygulamaya koyacağız.

Dünyanın en büyük influencerlarına markanızın kapılarını aralıyoruz, iletişime geç, istediğin influencer’ı söyle, senin için onu ikna edeceğiz! www.618media.com/iletisim
Başa dön tuşu