Hakkımızda ve Vizyonumuz

Hakkımızda sayfamızdan SEO ve dijital pazarlama vizyonumuza göz atabilir, şirket kültürümüz ve partnerlerimiz için neler yapabileceğimizi değerlendirebilirsiniz!

Google üzerinden dünyayı web sitenize getiriyoruz!

618Media.com ile çalışmaya hemen başlayabilirsin, ama bu sayfaya geldiğine göre bizi tanımak istiyorsun, anlatıyoruz.

618Media Hakkımızda

Merhaba, Biz
Dünyanın En Yenilikçi
SEO ve Dijital Pazarlama Ajansı!

618Media olarak amacımız yeni ortaya çıkmış müthiş startuplara ve tecrübe sahibi köklü firmalara SEO ve diğer dijital pazarlama çözümleri sunmaktır.
Burada, yani 618Media ofisinde sonuç odaklı, yenilikçi ve şeffaf bir çalışma ortamı sağlarız.

Hem şirket personelimize, hem partnerlerimize hedefleri uyarınca eğitim ve geri bildirimler sunarız, böylelikle bir gün bizimle çalışmayı bıraksalar bile zirvedeki yerlerini uzun süre koruyabilirler.

Yüzlerce başarılı SEO birincisi partner arasında yerinizi alın!

En İyisiyiz

Bizi Nelerin En İyi Yaptığına Birlikte Göz Atalım

Sanırım mütevazı olamadığımız tek şey bu, zira kimseye hizmetlerimizin %100 başarıya götüreceğinin garantisini vermesekte, yüzlerce mutlu müşterimizin geri bildirimlerine bakıldığında en iyi SEO ve Dijital pazarlama ajansı olduğumuzu fark ediyor ve bu mutluluğu sizinle paylaşıyoruz!
çok mutluyuz, çok çalışırız, çok öğreniriz…

%100 Şeffaf

Web sitemiz’ e göz attığınızda çalışma prensiplerimiz ve hizmetlerimiz hakkında ne kadar fazla detay verdiğimizi fark etmişsinizdir, bu şirkette şeffaflık bir kuraldır!

%100 Memnuniyet

Hızlı işler yerine, daha sakin ve en yüksek kalitede çalışmayı tercih etmekteyiz, garantisini verdiğimiz tek şey, bizden aldığınız hizmetten memnun kalacak olmanızdır.

%100 Destek

Her bir partnerimize ve hatta henüz bizimle çalışmıyor olsanız bile ofisimizin ve çevirimiçi iletişim kanallarımızın kapıları size tamamen açık!

%100 Raporlama

Hizmetlerimiz için detaylı rapor sunmaktayız, neler yaptığımızın, sürecimizin nasıl işlediğinin ve en zirvede olmanız için gereken mesafeyi ölçümleyebilirsiniz.

BIRLIKTE ÇALIŞMAMIZ IÇIN BIR KAÇ SEBEP

Partnerlerimizin Başarısı ile Gurur Duyuyoruz!

Partnerlerimizin dijital pazarlama alanında ne kadar tecrübeli veya ne kadar yeni olduğuna bakmadan, kazançları ve önümüzdeki dönemde hizmet verdiğimiz alanda ilerlemeleri için dijital pazarlama adımları atmaktayız, Uluslararası SEO ve Dijital Pazarlama ajansı olmanın vermiş olduğu sorumluluk ve şeffaf iş anlayışı ile firmamızın kapıları her türlü firmaya sonuna kadar açık…

Yalan söylemeyiz, personele yalan söyletecek baskıdan ve sınırlandırmalardan kaçınırız.
Yaptıklarımızı referans gösteririz, yapılan her hizmet için referans verebiliriz. 
Ekibimizde yer alan personelleri ucuza çalıştıkları için değil, yeteneklerine göre seçmekteyiz.
Söz verdiğimiz gibi çalışırız, altına imza attığımız her sözleşme ayrıca söz verdiğimizdir.

Marka itibarı ve cironuzda %500’e kadar artış!

İşinizi geliştirmeye ve cironuzda 5 kâta kadar artış sağlamaya kararlıyız, peki siz buna hazır mısınız ?

İLETİŞİME GEÇ

Sorunuzun cevabını bulamadınız mı?

Hakkımızda yazdıklarımız size yeterince açıklayıcı gelmediyse, veya herhangi bir konuda soru sormak isterseniz buyrun, formu doldurun, en kısa sürede cevaplayacağız!