SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI VE YÖNETİMİ

Google ve YouTube' da
Reklam Verin!

Gelişmiş stratejilerle Google ve YouTube üzerinde reklam verin.

Google Reklamları Vektör #1

Yüksek Erişim/Gösterim

Görüntülü reklam ağında verdiğiniz reklamlarla amacınıza uygun olarak marka bilinirliği, indirme, video görüntülenmeleri, trafik gibi önemli metrikler elde edersiniz.
Google'da reklam vermek aynı anda 3 milyondan fazla websitesinde reklam gösterimi anlamına gelir ve bu inanılmaz bir müşteriye ulaşma yöntemidir!

 • P checked #6

  Marka Oluşturma

 • P checked #6

  Kalite Sinyali

 • P checked #6

  Daha Fazla Trafik

 • P checked #6

  Anında Sonuç


Google Reklamları Vektör #2

Yüksek Trafik

Bu trafiği dönüşüm elde etmek için kullanabilir, telefon aranmaları alabilir veya doğrudan websitesi üzerinde satış için kullanabilirsiniz.
Google arama ağında verdiğiniz, kullanıcı niyeti belirlenmiş anahtar kelimeler ile çok yüksek dönüşüm imkanı elde edersiniz.

 • P checked #6

  Özel Anahtar Kelimeler

  P checked #6
 • P checked #6

  Sektör ve Cinsiyete Yönelik

  P checked #6
 • P checked #6

  Konum Bazlı

  P checked #6
 • P checked #6

  Dönüşüm Odaklı

  P checked #6

Google'da Reklamınız Böyle Görünecek!


Arama ağında verdiğiniz reklamlar ile anında Google'da hemen 1. sıraya yükseleceksiniz. Mükemmel anahtar kelimelerde 1. sırada olmanın getirisi oldukça yüksek olacaktır.

Praesent rhoncus sapien eget tortor pretium

Google Reklam Modelleri


İşinize en uygun modeli seçelim, uzman ekibimiz amacınıza uygun stratejiler ve doğru Google ve Youtube reklam modelleri ile sizi başarıya ulaştırsın.

Sosyal Medya Danışmanlığı Vektör #1

Uygulamalarınıza ASO Hizmeti

Mobil uygulama ve oyunlarınıza ASO hizmeti sağlayarak organik indirme elde etmenizi sağlıyor, uygulamanızın itibarını arttırıyoruz!


Sosyal Medya Danışmanlığı Vektör #2

App Store ve Play Store

Hem App Store, hem Play store'da yaptığımız optimizasyonlarla cross platform bir mobil itibar arttırma deneyimi sağlıyoruz.

Yüksek Performans ve Doğru Süreç Yönetimi

Hizmet içinde sunduklarımızın oldukça kapsamlı ve anlaşılabilir olmasına özen gösteriyoruz. Size özel panel sayesinde görselleştirilmiş raporunuza ulaşırsınız. Haftalık aldığınız pdf raporlarla kampanyalarınızın performansı hakkında bilgilendirilirsiniz. Detaylı Sürecimizi Aşağıda Bulabilirsiniz.

1. Araştırma

Amacınıza uygun olarak, rakip analizi, sektör analizi ve hedeflerinizi analiz ediyor, buna göre bir yol haritası çıkarıyoruz. Detaylı anahtar kelime araştırması ile en yüksek dönüşüm elde edebileceğiniz anahtar kelimeleri belirliyor ve bu konuda fikir alışverişi yapıyoruz.

2. Kurulum

Yazılım ekibimizden aldığımız destekle tüm dönüşüm ve takip kodlarını eksiksiz kuruyoruz. Google Ads sistemlerinin ve özel panelimizin websitenizdeki verileri analiz edebilmesi için herşeyin doğru çalıştığından emin oluyoruz.

3. Analiz

Gelen verileri analiz ediyor, eksiklerin giderilmesi ve performansı arttırmak için yol haritası oluşturuyoruz.

4. Optimizasyon

Reklamlardan aldığımız verimliliği daha da arttırmak için sürekli optimizasyon yapıyoruz.

5. Raporlama

Her hafta reklam kampanyalarınızın PDF raporunu gönderiyor, size özel hazırlanmış 618Media Dashboard'ında verilerinizi görsel anlamda analiz edebilmeniz için size özel kullanıcı adı ve şifre sunuyoruz.

Class aptent taciti sociosqu ad

BİRLİKTE BAŞARALIM

Örnek Google Ads Performans Raporunu Görmek İster Misiniz?


Hemen bizimle iletişime geçin, örnek bir Google Ads çalışma planı üzerinde, sizin için neler yapabileceğimizi konuşalım.

ve daha fazlası

Müşteri Yorumları


Ünvan Sektör

Detay

Integer bibendum

Bilimsel A/B Testleri

Grafikler, renkler, anahtar kelimeler, TBM teklifleri, videolar üzerinde sürekli A/B testleri yapıyor, performansınızı her zaman bir üst noktaya taşıyoruz.


Google Reklamları Vektör #3

Google Remarketing

Websitenize girip dönüşüm sağlamamış tıklamaları rahat bırakmıyoruz. Siteye gelen potansiyel müşteriye tekrar reklamlar göstererek hem markanız insanların aklına kazıyor, hemde tekrar dönüşüme fırsat çıkarıyoruz.

icos icos

Sıkça Sorulan Sorular


Reklam fiyatları ne kadar?

Hedeflerinize göre, aylık veya günlük bütçelerle reklam bütçenizi ayarlayabilir ve bu bütçeye uygun reklam verebilirsiniz. Örneğin günlük 30₺ ya da aylık 2000₺ gibi bir tutar, bir çok firmanın başlangıç seviyesi reklamları için uygun olacaktır. Almak istediğiniz trafiğe göre bütçenizi şekillendirebilirsiniz. Yine de en doğru bütçe için dijital pazarlama uzmanlarımız sizi yönlendirecektir. Daha fazla bilgi için buradaki güncel makalemize göz atabilirsiniz.

Google re-marketing yapabilir miyiz?

Evet, google re-marketing sürecinde ihtiyacınız olanları ekibinize bildirecek, gerekli ayarlamaları reklam hesabınızda gerçekleştireceğiz. Google tekrar hedefleme reklamları ile daha önce dönüşüm gerçekleştirmemiş kullanıcılara reklam gösterecek, reklamlarınızın geri dönüşüm oranını büyük oranda yükselteceğiz.

Reklamlara tıklama çok ama verimli değil.

Anahtar kelimelerinizi analiz ediyor, sizin için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Dönüşüm sürecini sürekli optimize ediyor, rakip tıklamalardan sizi özel yazılımımız sayesinde koruyoruz.

Reklam süreci nasıl başlıyor?

Reklam hesap kodunuzu bize ilettikten sonra size yönetici olma isteği gönderiyoruz, kabul ettiğinizde reklamlara başlamak için herhangi bir problem kalmıyor.

Hangi amaçlarla reklam verebilirim?

Web sitesi ziyaretleri, Telefon aramaları, Mağaza ziyaretleri, Uygulama indirme işlemleri, İletişim bilgileri elde etme ya da form doldurtma, Görüntülü reklam gösterme, Gmail kutusunda reklam gösterme ve satış amaçlı reklam ve Youtube video reklamları verebilirsiniz.

Kaç anahtar kelime ekleyebilirim?

Bu konuda hiç bir sınır bulunmamakta, yine de seçtiğiniz anahtar kelimeleri analiz ediyor, sizin için en doğru anahtar kelimeler hakkında raporlar sunuyoruz.

Diğer Hizmetlerimize Göz Atın!