Google Reklamları Danışmanlığı ve Yönetimi

Google ve YouTube' da
Reklam Verin!

Gelişmiş stratejilerle Google ve YouTube üzerinde reklam verin.

Google Reklamları ile Yüksek Erişim ve Gösterim Elde Edin!

Yüksek Erişim/Gösterim

Görüntülü reklam ağında verdiğiniz reklamlarla amacınıza uygun olarak marka bilinirliği, indirme, video görüntülenmeleri, trafik gibi önemli metrikler elde edersiniz.
Google'da reklam vermek aynı anda 3 milyondan fazla websitesinde reklam gösterimi anlamına gelir ve bu inanılmaz bir müşteriye ulaşma yöntemidir!

 • Marka OluşturmaMarka Oluşturma

  Marka Oluşturma

 • Kalite SinyaliKalite Sinyali

  Kalite Sinyali

 • Daha Fazla TrafikDaha Fazla Trafik

  Daha Fazla Trafik

 • Anında SonuçAnında Sonuç

  Anında Sonuç


Google Reklamları ile Yüksek Trafik Elde Edin!

Yüksek Trafik

Website trafiğinizi dönüşüm elde etmek için kullanabilir, telefon aranmaları alabilir veya doğrudan websitesi üzerinde satış için kullanabilirsiniz.
Google arama ağında verdiğiniz, kullanıcı niyeti belirli anahtar kelimeler ile çok yüksek dönüşüm imkanı elde edersiniz.

 • Özel Anahtar KelimelerÖzel Anahtar Kelimeler

  Özel Anahtar Kelimeler

  Özel Anahtar KelimelerÖzel Anahtar Kelimeler
 • Sektör ve Cinsiyete YönelikSektör ve Cinsiyete Yönelik

  Sektör ve Cinsiyete Yönelik

  Sektör ve Cinsiyete YönelikSektör ve Cinsiyete Yönelik
 • Konum BazlıKonum Bazlı

  Konum Bazlı

  Konum BazlıKonum Bazlı
 • Dönüşüm OdaklıDönüşüm Odaklı

  Dönüşüm Odaklı

  Dönüşüm OdaklıDönüşüm Odaklı

İşiniz için neden Google ve YouTube seçmelisiniz?


Sizin için hazırladığımız kısa videomuza göz atın!

Video Scene

Google'da Reklamınız Böyle Görünecek!


Arama ağında verdiğiniz reklamlar ile anında Google'da hemen 1. sıraya yükseleceksiniz. Mükemmel anahtar kelimelerde 1. sırada olmanın getirisi oldukça yüksek olacaktır.

Google'da Reklamınız Böyle Görünecek!

Google Reklam Modelleri


İşinize en uygun modeli seçelim, uzman ekibimiz amacınıza uygun stratejiler ve doğru Google ve Youtube reklam modelleri ile sizi başarıya ulaştırsın.

Arama Ağı Reklamları

Arama Ağı Reklamları

Websitenizi Google'da anında en yukarıya taşıyoruz! Bölgesel hedeflemeler, hedef kitlenize özel anahtar kelimeler ve en yüksek kalite puanı ile websitenizi Google'da en yukarı yerleştiriyoruz.


Görüntülü Reklamlar

Görüntülü Reklamlar

Görüntülü reklamlarla Google reklam ekosistemine (adsense) kayıtlı milyonlarca websitesinde reklamlarınızı yayınlayabiliriz. Ayrıca YouTube'a reklam vererek video reklamınızı televizyona kıyasla %500+ daha verimli bir şekilde yayınlarsınız.


Remarketing Reklamlar

Remarketing Reklamlar

Daha önce websitenizi ziyaret etmiş ama form doldurmamış kişiler, daha önce bir ürünü sepete eklemiş ama henüz satın almamış kişiler gibi yüksek potansiyelli kişilere reklamlarınızı gösterip sonuca ulaşıyoruz!


Uygulama İndirme

Uygulama İndirme

Uygulama indirme reklamları ile mobil uygulamanızı kullanıcılara ulaştırırken dilerseniz uygulama içi satın almaları yüksek kullanıcıları hedefleyip gelirinizi maximize ediyoruz!

Yüksek Performans ve Doğru Süreç Yönetimi

Hizmet içinde sunduklarımızın oldukça kapsamlı ve anlaşılabilir olmasına özen gösteriyoruz. Size özel panel sayesinde görselleştirilmiş raporunuza ulaşırsınız. Haftalık aldığınız pdf raporlarla kampanyalarınızın performansı hakkında bilgilendirilirsiniz. Detaylı Sürecimizi Aşağıda Bulabilirsiniz.

1. Araştırma

Amacınıza uygun olarak, rakip analizi, sektör analizi ve hedeflerinizi analiz ediyor, buna göre bir yol haritası çıkarıyoruz. Detaylı anahtar kelime araştırması ile en yüksek dönüşüm elde edebileceğiniz anahtar kelimeleri belirliyor ve bu konuda fikir alışverişi yapıyoruz.

2. Kurulum

Yazılım ekibimizden aldığımız destekle tüm dönüşüm ve takip kodlarını eksiksiz kuruyoruz. Google Ads sistemlerinin ve özel panelimizin websitenizdeki verileri analiz edebilmesi için herşeyin doğru çalıştığından emin oluyoruz.

3. Analiz

Gelen verileri analiz ediyor, eksiklerin giderilmesi ve performansı arttırmak için yol haritası oluşturuyoruz.

4. Optimizasyon

Reklamlardan aldığımız verimliliği daha da arttırmak için sürekli optimizasyon yapıyoruz.

5. Raporlama

Her hafta reklam kampanyalarınızın PDF raporunu gönderiyor, size özel hazırlanmış 618Media Dashboard'ında verilerinizi görsel anlamda analiz edebilmeniz için size özel kullanıcı adı ve şifre sunuyoruz.

Sürecimiz

BİRLİKTE BAŞARALIM

Örnek Google Ads Performans Raporunu Görmek İster Misiniz?


Hemen bizimle iletişime geçin, örnek bir Google Ads çalışma planı üzerinde, sizin için neler yapabileceğimizi konuşalım.

ve daha fazlası

Müşteri Yorumları


Müşterilerimiz, işlerimiz ve geri dönüşler bizim için oldukça önemli, hakkımızdaki yorumlara çok değer veriyoruz!

Sertifikalar


Reklamcılık söz konusu olduğunda işimizi çok ciddiye alıyor, eğitimlere katılıyor, sürekli gelişiyor ve geliştiriyoruz. Ekibimizde de Google reklamcılığı konusunda sürekli kendini geliştiren sertifikalı profesyonellere yer veriyoruz.

Sertifika ikon

Arama AğıReklamcılığı

x4
Sertifika ikon

MobilReklamcılık

x4
Sertifika ikon

GörüntülüReklamcılık

x4
Sertifika ikon

AlışverişReklamcılığı

x4
Bilimsel A/B Testleri

Bilimsel A/B Testleri

Grafikler, renkler, anahtar kelimeler, TBM teklifleri, videolar üzerinde sürekli A/B testleri yapıyor, performansınızı her zaman bir üst noktaya taşıyoruz.


Görsel Veri Raporu

Görsel Veri Raporu

Reachwhale aracımızla analytics ve search console'dan aldığımız real-time veriyi, anlaşılabilir ve detaylı görsel veri analiz raporuna çevirip her hafta belirli günlerde müşterilerimize sunuyoruz.

icos icos

Sıkça Sorulan Sorular


Google ve YouTube reklamları ile ilgili ajansımıza gelen bir çok soruyu derledik, yine de hizmetimiz hakkında aklınıza gelen soruların tamamını yanıtlamaya hazırız!

Google reklamları nedir?

Google reklamları içinde YouTube'da olmak üzere video reklamlar, arama ağı reklamları, görüntülü reklam ağı ile adSense anlaşmalı +7 milyon websitesi (Türkiye için) dahil reklam gösterebildiğiniz çok geniş ve ölçeklendirilebilir bir reklam platformudur.

Reklam süreci nasıl başlıyor?

Reklam hesap kodunuzu bize ilettikten sonra size yönetici olma isteği gönderiyoruz, kabul ettiğinizde reklamlara başlamak için herhangi bir problem kalmıyor.

Hangi amaçlarla reklam verebilirim?

Web sitesi ziyaretleri, Telefon aramaları, Mağaza ziyaretleri, Uygulama indirme işlemleri, İletişim bilgileri elde etme ya da form doldurtma, Görüntülü reklam gösterme, Gmail kutusunda reklam gösterme ve satış amaçlı reklam ve Youtube video reklamları verebilirsiniz.

Kaç anahtar kelime ekleyebilirim?

Google reklamları için anahtar kelimelerde hiç bir sınır bulunmamakta, yine de seçtiğiniz anahtar kelimeleri analiz ediyor, sizin için en doğru anahtar kelimeler hakkında raporlar sunuyoruz.

Çalışma hakkında bilgi alabilir miyim?

Google reklam hesabınızda ajansımıza verdiğiniz yetki ile reklamlarınıza başlıyoruz.Bizim görebildiğimiz tüm sonuçları sizde kendi reklam hesabınızda görebiliyorsunuz.Raporlamalar haricinde her hangi bir ara yazılım kullanmamaktayız. Sürecin %100 şeffaf yönetilmesine dikkat etmekteyiz.

Google reklam fiyatları ne kadar?

Google'da reklamlar için belirli bir bütçe bulunmasa da en yüksek performans için anahtar kelime veya hedef analiz edilmeli ve reklamlarınız bütçenize uygun bir şekilde oluşturulmalıdır.1 reklam seti içine sığdırılmış yüzlerce anahtar kelime verimliliğinizi ve bütçenizi çok kötü etkileyecektir.Reklam uzmanlarımız bu konuda size yardımcı olmaya hazır.

Reklamlara ne zaman başlayabilirim?

Google'da reklamlara istediğiniz zaman başlayabilir ve istediğiniz zaman durdurabilirsiniz.Müşteri temsilciniz size gerekli bilgiyi sunacaktır.

Reklam bütçemiz ne olmalı?

Hedeflerinize göre, aylık veya günlük bütçelerle reklam bütçenizi ayarlayabilir ve bu bütçeye uygun reklam verebilirsiniz.Örneğin günlük 30₺ ya da aylık 2000₺ gibi bir tutar, bir çok firmanın başlangıç seviyesi reklamları için uygun olacaktır.Almak istediğiniz trafiğe göre bütçenizi şekillendirebilirsiniz.Yine de en doğru bütçe için dijital pazarlama uzmanlarımız sizi yönlendirecektir.

Rakipler ve botlar reklamlarımıza tıklarsa ne olur?

Rakipleriniz veya botlar, sistemlerimizin belirlediği ip aralıklarınca sürekli kontrol edilir ve engellenir, ayrıca sahte tıklamalarda Google tarafından ücret iadesi yapılmaktadır. Özetle bizimle verdiğiniz reklamlarınız fraud detection yazılımlarımız ile %100 güvenliğimiz altındadır.

Verdiğim reklamlar nerede görünecek?

Reklamların yayınlandığı tüm Google platformları, Google Arama Ağı, Google iştirakleri (Youtube vb.) Adsense ile doğrudan anlaşmalı diğer milyonlarca websitesinde reklamlarınız gösterilebilir.

Diğer Hizmetlerimize Göz Atın!


Bu hizmetimiz ile daha iyi performans gösterecek başka dijital pazarlama çözümleri de sunuyoruz, mutlaka göz atın!