fbpx

Google Adwords Reklamları Hizmeti

Google Adwords Reklamlarının geniş reklam ağını etkin bir şekilde kullanmak, işinizi markanız ile birleştirmek ve potansiyel müşterilerinizin karşısına etki bir biçimde çıkmanıza yardımcı olur, bugün Google resmi olarak açıklamaktan çekinse de, yaptığımız ölçümlerde Google reklamlarının gerekli SEO çalışmalarından sonra SEO‘ nuzun daha hızlı ilerlemesinde ve trafik yönlendirmesinde büyük bir yeri olduğudur.
Google Adwords Reklamları ile trafiğini arttır, potansiyel müşterilerden telefon aramaları ve firma ziyaretleri al, işini büyüt, zirvede ol!

 

Google reklamlarınızın işinize tam entegrasyonunu sağlayalım!

TIKLAMA BAŞINA MALİYETLENDİRME İLE ÖDEME YAP

Google Adwords Reklamları ile Potansiyel Müşteriler Elde Et!

Google Reklamları sunduğu hızlı ve güvenilir yapı ile, hem SEO‘ sunu desteklemek isteyenlerin, hemde istediği anahtar kelimelerde doğrudan hedefleme yapıp en yukarda olmak isteyenlerin 1 numarasıdır, sunduğumuz Google Reklamlarıyla hedef kitlenize video, site içi kitlesel reklamlar, görüntülü reklam ağları gibi sadece Google Adwords’ e özel alanlarda reklam gösterimi yapabilir ve markanızı hemen istediğiniz anahtar kelimelerde en tepeye yerleştirebilirsiniz…

Google Adwords Reklamları ile hiç bir dijital pazarlama aracının ulaşamayacağı boyutlarda reklam gösterimi yap, Google alışveriş reklamları ile ürünlerini istediğin gibi sat!

Google ve Youtube

Görüntülü Reklam Ağı ile her yerde ol!

Anahtar Kelime

İstediklerini belirle, zirvede kal!

PPC-Marketing-Image
GOOGLE REKLAM YÖNETİMİ

Google Reklamları ve 618Media Stratejileri

Bir çok firma Google Adwords ile reklamlarınından istediği verimliliği alamamakta, zira
bilinçsizce yapılan kelime odaklı reklamların maliyeti oldukça yüksek olmaktadır,
5 büyük adım stratejimiz ile hedefinize anında ulaşalım.

618Media Google Ads Stratejimiz
PPC-Mathematic-Image
GOOGLE VE YOUTUBE REKLAM MODELİ

Kârlı Google ve Youtube TBM Reklamlarının Matematiğini ve Stratejimizi açıklıyoruz!

618Media Dijital Pazarlama Ajansının önderliğinde, Google Adwords Reklamları ile gücünüzü gösterin, Websitenizin hangi kelimelerde önde olmasını istediğinizi seçin, en kârlı reklam modelini kullanın ve SEO giderlerinizi düşürün!

Google Stratejilerinizi Oluşturalım

Google dijital reklam stratejilerinizi sizinle birlikte çalışarak oluşturmaktan, karşılıklı fikir alışverişlerinden oldukça keyif aldığımız bir gerçek, isteklerinizi paylaşın ve arkanıza yaslanın!

Anahtar Kelime Araştırması

Sektörünüzle doğrudan alakalı, rekabetin ve getirinin yüksek olduğu anahtar kelimeleri sizin için tespit edip, reklam ve diğer dijital pazarlama faliyetlerini buna göre gerçekleştiririz, böylelikle Google Adwords’ ün sunduğu ayrıcalıkları ortaya çıkartıp diğer dijital pazarlama stratejilerinin önüne geçeriz!

Adwords TBM Hesaplamaları

Her geçen gün daha fazla kişiye daha az maliyetle ulaşırız, sahip olduğumuz bilgi, beceri ve araçlarla, tıklama başına maliyetlerinizi düşürerek, Google reklam kalitenizi ve ulaştığınız kişi sayısını, reklam bütçenizi yükseltmeden arttırırız!

Dönüşüm Takibi

Satışlarınızın hangi reklam kampanyasından geldiğini, hangi kelimenin firmanız ve ürününüz için daha iyi sonuç verdiğini, en çok hangi ürününüzün talep gördüğünü, müşterilerinizin aramalarını, sunduğumuz detaylı Google Adwords raporları ile takip edin!

Tekrar Hedefleme

Google Re-Marketing yani Google tekrar hedefleme reklamlarını etkin bir şekilde kullanırız, yapılan araştırmaya göre her 100 kişiden yalnızca 2 kişi reklamı ilk gördüğünde satın alma yapmakta, biz ise bütçemizin bir kısmını daha önce reklam gösterdiğimiz hedef kitleye ayırıyoruz, böylelikle hem satışlarda artış, hemde reklamların verimini arttırmış oluyoruz.
Seo Arama Motoru Optimizasyonu

Google Reklamlarına başlamak için hemen formu doldurun!

Google reklamları ile ilgili bilgi almak ve google adwords dünyasına katılmak için, formu doldurun, en kısa sürede iletişime geçeceğiz!
Arama Motoru Optimizasyonu

Formu doldur, Google Adwords Arama Ağı reklamları, Google Alışveriş yada Görüntülü reklam ağına hemen katıl, yapay zeka ile internet reklamı fırsatlarını yakala…

Google Reklamları ile zirveye koş, en iyi dijital pazarlama stratejilerinden birini en uygun fiyata satın al!

Çok düşük ücretler ve eşsiz stratejileri tecrübe etmeyi ve referanslarımız listesine adını yazdırmayı unutma!

BAŞLIKLARA GÖZ ATIN

Google Adwords Reklamları ile İlgili Yazılar