Google Reklamları – Google Ads Yönetimi

Google reklamları aracılığı ile internet üzerindeki varlığınızı büyütmek ve reklamlarınızı etkin bir şekilde oluşturmak, işinizi Google Ads ile canlandırıp markanız ile birleştirmek mümkündür.

Biz bu alanda sunduğumuz yaratıcı reklamlar ile rakipleriniz ile aranızdaki rekabette üstün olmanızı sağlıyoruz!

Google Ads ‘ın bu şekilde ele alınması müşterilerinizin karşısına en etkili şekilde çıkabileceğiniz ve işinizi roketleyebileceğiniz anlamı taşır.

Profesyonel olarak oluşturulmuş Google reklamları ve kelime hedeflemeleri ile sıralı, tam ve geniş eşleşmeli anahtar kelimeleri en verimli şekilde kullanarak, Google Ads maliyetlerinizi düşürelim!

Google Ads reklamları ile yaptığımız ölçümlerde, reklamlarınızın bütünleşik ve kurumsal SEO çalışmalarından sonra SEO performansınızın daha hızlı ilerlemesinde ve trafik yönlendirmesinde büyük bir yeri olduğudur.

Google Ads arama ağı reklamları ile trafiğini arttır, potansiyel müşterilerden telefon aramaları ve firma ziyaretleri al, işini büyüt, zirvede ol!

Google görüntülü reklam ağı ile varlığını binlerce websitesinin içindeki reklam alanlarında ilgili kişilere göster!

Google reklamlarınızın işinize tam entegrasyonunu sağlayalım!

Google Reklamları

Google Reklamları ve Verimli Reklam Stratejileri

Google Ads üzerinde yaptığınız reklamlarla özellikle satışlarınız ve hedefleriniz üzerinde durulur, gerekli dönüşümü sağlayan reklamlarınız için kampanyalarınız özelleştirilir.

Bir çok firma Google reklamları ile reklamlarınından istediği verimliliği alamamakta, zira
bilinçsizce yapılan arama ağı veya görüntülü reklam ağı reklamlarının maliyeti oldukça yüksek olmaktadır.

5 büyük adımda Google Ads stratejilerimiz ile hedefinize anında ulaşalım!

google adwords

Kârlı Google Reklamları, Google Ads Matematiğini ve Stratejimizi Açıklıyoruz!

Dijital pazarlama uzmanlarının yardımı ve Google Ads reklamları ile ulaşımı arttırın!

Websitenizin hangi kelimelerde önde olmasını istediğinizi birlikte seçelim, yapılan araştırmalar ve maliyetlendirmelere birlikte karar verip en doğru kelimeler için optimize edelim!

İşinize en uygun ve en kârlı reklam modelini tespit edip en reklam giderlerinizi düşürün!

Google Ads Stratejilerinizi Oluşturalım

Google Ads reklam stratejilerinizi sizinle birlikte çalışarak oluşturmaktan, karşılıklı fikir alışverişlerinden oldukça keyif aldığımız bir gerçek, isteklerinizi paylaşın ve arkanıza yaslanın!

Anahtar Kelime Araştırması

Sektörünüzle doğrudan alakalı, rekabetin ve getirinin yüksek olduğu anahtar kelimeleri sizin için tespit edip, reklam ve diğer dijital pazarlama faliyetlerini buna göre gerçekleştirelim.

Google Ads TBM Hesaplamaları

Her geçen gün daha fazla kişiye daha az maliyetle ulaşırız.

Sahip olduğumuz bilgi, beceri ve araçlarla, tıklama başına maliyetlerinizi düşürerek, Google reklamlarınızın kalitesini ve ulaştığınız kişi sayısını, reklam bütçenizi yükseltmeden arttırırız!

Dönüşüm Takibi

Google alışveriş reklamları söz konusu ise satışlarınızın hangi reklam kampanyasından geldiğini, hangi kelimenin firmanız ve ürününüz için daha iyi sonuç verdiğini, en çok hangi ürününüzün talep gördüğünü, müşterilerinizin aramalarını, sunduğumuz detaylı Google Ads raporları ile takip edin!

Tekrar Hedefleme

Google Re-Marketing yani Google tekrar pazarlama reklamlarını etkin bir şekilde kullanırız.

Yapılan araştırmaya göre her 100 kişiden yalnızca 9 ‘u reklamı ilk gördüğünde satın alma yapmaktadır,

Biz ise bütçemizin bir kısmını daha önce reklam gösterdiğimiz hedef kitleye ayırıyoruz, böylelikle hem satışlarda hemde verimlilikte artış sağlamış oluyoruz.

www.618media.com/iletisim/ Sayfaya geç, isteklerini ve vizyonunu paylaş, Google Ads ile hemen internet dünyasında 1. sıradaki yerini al!

Google Ads Reklam Modelleri

Google’ın bir çok reklam modeli vardır, işiniz için en uygun olanı sizinle birlikte bulup harekete geçelim!

Google Arama Ağı Reklamları

Bu reklam modeli ile Google ve Google’ın ortak arama platformlarında kelime bazlı reklam gösterimi yapılır, ilgili kişinin websitenize getirilmesinde en iyi seçimdir!

Doğrudan potansiyel müşteri hedefli bir reklam modeli olduğu için verimlilik çok yüksektir!

Google Görüntülü Reklam Ağı

Google Display Ads ile görsel zenginliğin avantajlarından yararlanın, diğer websitelerinin reklam alanlarında gösterdiğiniz görsel reklamlar ile potansiyel müşterilerinizi websitelerinde yakalayın!

Yeni bir ürün veya hizmetinizi ilgili kişilere bildirmek Google Display Ads ile çok kolaydır!

Google Re-marketing Reklamları

Daha önce web sitenize gelmiş ama dönüşüm sağlamamış kişilere tekrar reklam gösterimi yaparak verimliliği arttırın! Özellikle alışveriş reklamları ile birlikte kullanıldığında cironuzda büyük artışlar yakalayabilirsiniz! Web sitenize tekrar gelen kullanıcı çok değerlidir…

Google Shopping Ads

Google Alışveriş reklamları ile e-ticaret sitenizde satışlarınızı büyük ivme kazandırabilirsiniz, yüzlerce ürüne Google Shopping ile reklam verip ürününüzü arayan kişinin karşısına çıkartın!

Gmail Reklamları

Gmail reklamları ile rakiplerinizden veya sektörünüz ile ilgili e-posta almış kişilere e-mail olarak reklam gösterin, e-mail marketingden hem daha güçlü, hemde daha hızlıdır.

Uygulama Reklamları

Uygulamanızı anında binlerce kişiye indirtin, uygulama içi etkileşimleri ve satın almaları arttırın ve marka bilinirliğinizi bir adım öteye taşıyın!

Çok düşük maliyetlerle, eşsiz Google Ads stratejilerini tecrübe etmeyi ve referanslarımız listesine adını yazdırmayı unutma!

Eğer istersen Google Ads ve diğer dijital reklamlar hakkındaki tecrübemizi dijital pazarlama blog kategorimizdeki yazdıklarımızdan öğrenebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Google Ads Reklam Süreci Nasıl Başlıyor?

Reklam hesap kodunuzu bize ilettikten sonra size yönetici olma isteği gönderiyoruz, kabul ettiğinizde reklamlara başlamak için herhangi bir problem kalmıyor.

Hedef Kitleyi Nasıl Oluşturacağız?

Hedef kitlenizi anahtar kelimelerinize, işinize ve yaptıklarınıza göre demografik ve konum bazlı hedefleyebiliyoruz, size özel atanmış dijital pazarlama uzmanınız Google Ads kampanyalarınızı en iyi şekilde oluşturacaktır.

Google Ads Reklam Bütçemi Nasıl Belirlemeliyim?

Hedeflerinize göre, aylık veya günlük bütçelerle reklam bütçenizi ayarlayabilirsiniz, örneğin günlük 30₺ yada aylık almak istediğiniz trafiğe göre bütçenizi şekillendirebilirsiniz. Yine de en doğru bütçe için dijital pazarlama uzmanlarımız sizi yönlendirecektir.

Reklamlarımı Kim Oluşturacak?

Dijital pazarlama uzmanlarımız reklam sürecinin başından sonuna kadar sizinle birlikte olacaktır. Reklamlarınız konusunda ihtiyacınız olan tüm reklam meteryallerini size sağlayacağız.

Hangi Amaçlarla Reklam Verebilirim?

Web sitesi ziyaretleri, Telefon aramaları, Mağaza ziyaretleri, Uygulama indirme işlemleri, İletişim bilgileri elde etme yada form doldurtma, Görüntülü reklam gösterme, Gmail kutusunda reklam gösterme ve satış amaçlı reklam ve video reklamları verebilirsiniz.

Google'da Demografik Hedefleme Yapabiliyor Muyuz?

Evet, Google Ads reklamlarınızı yalnızca belirlediğiniz konumlardan veya cinsiyetlerden arandığında gösterim sağlayabilirsiniz, örneğin reklamınızı istanbul’da güzellik merkezi arayan kadınlara gösterebilirsiniz.

Google Re-marketing Yapabilir Miyiz?

Evet, google re-marketing sürecinde ihtiyacınız olanları ekibinize bildirecek, gerekli ayarlamaları reklam hesabınızda gerçekleştireceğiz. Google tekrar hedefleme reklamları ile daha önce dönüşüm gerçekleştirmemiş kullanıcılara reklam gösterecek, reklamlarınızın geri dönüşüm oranını büyük oranda yükselteceğiz.

Bahis, Sahte, Cinsellik İçeren Reklamlar Verebilir Miyiz?

Hayır, google topluluk kurallarına uymayan hiç bir reklamı yönetmiyoruz. detayları : https://support.google.com/adspolicy/ adresinden öğrenebilirsiniz…
Başa dön tuşu