fbpx

Facebook Reklamları Yönetimi

Facebook, sahip olduğu büyük veri ile gerek marka bilinirliğinizi arttırmak, gerekse elinizdeki ürünleri satmak ya da yaptığınız herhangi bir buluşun/tasarımın tanıtımını yapmakta bilinen en güçlü reklam ağına sahiptir ve en önemlisi tüm dünyada milyonlarca insan tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.
Elinde bulundurduğu 4 milyar insan verisi ile Facebook ve 618Media‘nın uzman kadrosu size en hızlı sonuç veren reklamları sağlar ve anında milyonlara ulaşmanızı sağlar…

Facebook reklamları ile ürünlerinizi tanıtın, marka bilinirliğini arttırın ve satışlarınızı roketleyin!

Facebook Trafik Reklamları
Trafik Reklamları

Facebok Trafik Reklamları™ ile web sitenize trafik çekebilir, satığınız ürünleri ve web sitenizi tanıtabilirsiniz, satışlar konusunda, özellikle Facebook tekrar hedefleme trafiği etkili olacaktır, Facebook reklamlarının en güçlü halini hemen tecrübe edebilirsiniz. Facebook sponsorlu trafik reklamları ile potansiyel müşterilerinizi web sitenize getirin!
Facebook pixel kurulumunuzu yapabiliriz.
Facebook’a reklam vererek trafiğinizi 5 kat arttırın.

Facebook Marka Bilinirliği Reklamları
Marka Bilinirliği Reklamları

Facebook Marka Bilinirliği™ Reklamları ile markanızı insanların zihinlerine kazıyabilir, örneğin 1 hafta içinde 3 kere tanıtım/reklam göstererek kişilere markanız hakkında bilgi sağlayabilirsiniz, lokal işlerde vazgeçilmezimiz olan bu reklam çeşidine 618Media dijital reklam uzmanları aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Facebook Sponsorlu Reklamları ve marka bilinirliği üzerine yapabileceğiniz en büyük girişim bu olacaktır!

Facebook Dönüşüm Reklamları
Dönüşüm Reklamları

Facebook Dönüşüm Reklamları™ ile messenger, web siteniz yada uygulamanızda satış yapmaya başlayın, insanları messenger üzerinden sizinle iletişime geçmeye, web sitenizden satın alma yapmalarına yönlendirebilirsiniz.
Dönüşüm Optimizasyonunuzu bize emannet edin, sonuç odaklı Facebook reklam stratejisi ile reklam vermenin kolaylığı ve satışlarınızdaki artışın tadını çıkartın!

Facebook Potansiyel Müşteri Reklamları
Potansiyel Müşteri Bulma

Facebook Potansiyel Müşteri Bulma reklamları ile sizin tarafınızdan belirlenmiş formları potansiyel müşterilerinizin karşısına çıkartabilir, facebook reklamınız bittiğinde elde ettiğiniz rapor ve veri ile reklamınızla veya işinizle ilgilenmiş kişilere ulaşabilir, kişilerin iletişim bilgilerini elde edebilirsiniz, sonrasında kişileri arayabilir, işinizle ve firmanızla ilgili detayları bildirebilir, hatta ortaklık bile kurabilirsiniz.
Facebook Potansiyel Müşteri Reklamları ile hedefe çok yakınsınız, bizde formlarınız aracılığı ile elde edilmiş veriyi size aktarmaya hazırız…

Facebook Pixel Kodu
Facebook Pixel™

Facebook Pixel kodunun web sitenizde doğru çalışmasını sağlayarak, reklamlarınızdan elde ettiğiniz tıklamaları, ROAS (Reklam harcaması geri dönüşü), satışların reklam harcamasına göre oranı, reklamların yararlılığı, tıklama başına maliyetler, ürün gösterim başına maliyetler gibi derin parametrelerinizi tarafınıza raporlayabiliriz.
Ayrıca Facebook Retargeting Reklamları (Yeniden Pazarlama) verebilir, daha önce satış yaptığınız kişilere tekrar reklam göstererek çok ucuz maliyetler ile mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Facebook reklam yerleşimi
Reklam Hedeflemeleri

Facebook reklamlarınızı dilediğiniz platformda, hatta yalnızca belirlediğiniz cinsiyet gurubuna gösterebilirsiniz, geniş eşleşmeler ile belirli bir yaş grubu, hatta mahalle ya da il/ilçe bazlı hedeflemeler yapılabilir.
Web sitenize daha önce girmiş, alışveriş yapmış, sadece ziyaret etmiş veya sayfalarınızdan herhangi birine mesajlar göndermiş kişilere benzeyen kişileri hedefleyebilir, Facebook reklamları gösterebilirsiniz.
Üstelik reklamlarınızın sonunda tarafınıza rapor e-postası gönderilir.

Facebook yapay zekası ve makine öğrenmeyi (Facebook Machine Learning and AI) kullanabilen ve bu konuda eğitimli güçlü kadrosu ile Türkiye’ de ve ABD’ de faaliyet gösteren tek ajans!
618Media, müşterine çok düşük komisyon oranları ile reklam yönetimi hizmeti sağlarken, ROI(yatırım geri dönüşü) maksimum reklamlar vermenize imkan yaratır, bunları Facebook yapay zekasından aldığı güç ile hedef kitlenizin tamamına minimum maliyetle gerçekleştirir!
Facebook Benzer hedef kitle(lookalike) reklamları ile daha önce web sitenizden alışveriş yapmış kişilere benzer kişiler oluşturur, yada Facebook tekrar hedefleme reklamları ile daha önce satış yaptığınız müşterilerinizi tekrar hedefleyerek marka bilinirliği ve kolay satış olanağı sağlarız!

Performance Monitoring Tool
İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIRIZ

Birden Fazla Hizmet İçin Tek Firma

618Media ile reklamlarınız, websiteniz ve satışlarınız için doğrudan tek bir firma ile çalışmanın çeşitli ayrıcalıklarına kavuşun, her dijital pazarlama aracı için farklı firma ve farklı kişiler yerine, tüm dijital pazarlama reklamları için bizi tercih edebilirsiniz, böylelikle gereksiz kalabalıktan kurtulur, geniş çaplı ve çok daha güçlü stratejilerle ilerleyebilirsiniz…

Facebook reklamlarınızın yönetiminde kullandığımız stratejiler ve hedef kitleniz firmanıza özel oluşturulur, kopya veri yada otomatikleştirilmiş sistemlerle çalışmayız.

Facebook Business Manager üzerinden yaptığımız reklamlarda Facebook yapay zekasını en etkili şekilde kullanırız, Facebook üzerindeki “tanıtım yap” butonu ile verilen sponsorlu reklamlardan 10+ kat daha fazla verim elde edersiniz!

DÜNYANIN EN KAPSAMLI VERİSİ

Facebook ile Özelleştirilmiş Reklamlar

Facebook’un size sunmuş olduğu imkânlar ile hedef kitlenizin yaşını, yaşadığı ülkeyi ve bölgeyi, cinsiyetini, ilgi alanlarını, hatta alışveriş alışkanlıklarını bile seçebilirsiniz, böylelikle reklamlarınızı izleyenler doğrudan ürününüzle/markanız ile ilgili insanlardan oluşur, dolayısı ile markanıza veya ürününüze ilgisiz kişilere TV reklamlarında olduğu gibi zoraki reklam göstermemiş olursunuz…
Reklamlarımızın bu kadar başarılı olmasının sebebi, hazırladığımız reklam videolarının izleyeni rahatsız etmeyecek şekilde hazırlanıp reklamları o ürünle ilgili olan kişilere göstermemizdir.

Facebook yapay zekasının oluşturduğu reklamlar ile kitlenize en doğru açık arttırma rakamları sağlanır. Bunları Facebook Akış, Facebook Hikayeler, ya da sadece Facebook veya Instagram’da potansiyel müşteri ve takipçilerinize gösterebilirsiniz!

Facebook yapay zeka reklamlarını henüz tecrübe etmemiş olabilirsiniz, 618Media Dijital Pazarlama Ajansı olarak partnerlerimizi bu konuda bilgilendirmek ve birlikte çalışmak için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Facebook ve Instagram Reklamları

Facebook reklamlarınıza başlamadan önce sizden talep ettiğimiz veri miktarı oldukça düşüktür, uzmanlarımız hedef kitlenizi analiz ederken tecrübenizden yararlanır, sizinle dostça muhabbet ederek daha önce neler yaptığınızı ve aldığınız sonuçları anlar, reklamlarınızı buna göre oluşturur! Facebook hesaplarınızın şifresini paylaşmanız gerekmez!

Seo Arama Motoru Optimizasyonu

Kemerlerinizi bağlayın, formu doldurun birazdan kalkıyoruz!

Facebook veya Instagram reklamlarına ilgiliyseniz yandaki formu doldurun, sizi konu hakkında bilgilendirmek için iletişime geçeceğiz...
Arama Motoru Optimizasyonu

Yukardaki formu doldur, Facebook yapay zekasına firmanızı entegre etmeye hazır ol, her zaman elle oluşturulmuş reklamlardan fazlasını sağlarız.

Facebook reklamlarının yönetimi ve içeriği bize, ciro ve müşteri artışı size ait!

Facebook Reklamları Hakkında

Blogumuzdan Başlıklar