fbpx

E-ticaret ile 7/24 Doğrudan Satış!

Büyük pazar yerlerindeki yüksek fiyat rekabetleri ve kalabalık canınızı sıkıyorsa, markasız satış sizi pek tatmin etmiyorsa kendi E-ticaret siteniz ile büyük bir adım atabilirsiniz!
Markanıza özel oluşturulmuş çok kapsamlı E-ticaret sitesi ile satış kanallarınızı ve markanızı yaratalım!

DOĞRU ALTYAPI DÜŞÜK MASRAFLAR

İşinize En Uygun Çözümler

Tek bir altyapıya bağımlı kalmadan, işinize ve bütçenize en uygun çözümler sunarız, gerek Woocommerce, gerek Shopify gibi kendini alanında kanıtlamış ve arama motoru dostu e-ticaret alt yapıları ile engel tanımadan, her durumda satış yapın!

Kullandığımız altyapılar güncellenmeye açık, mobil uyumlu, firmanıza özel eklentiler ile iş akışınıza tam entegre çalışır, SEO ve diğer dijital pazarlama çalışmalarında yüksek performans ile reklam bütçenizi ve markanızı korur, yüksek performans ile kesintisiz çalışarak müşteri etkileşimini yüksek tutar!

Hedeflerinize en uygun altyapıyı seçin!
E-ticaret ile çevirimiçi işyerinizin sahibi olun!
Profesyonel denetim ile performansınızı yükseltin!
E-ticaret Shopfiy
Dropshipping Shopify
SHOPİFY ALTYAPISI İLE AYLIK ÖDEMELER

Dünyanın En Güçlüsü ile Çalışın!

en güçlü E-ticaret altyapısına Shopify ile sahip olabilirsiniz!

 

Shopify, sunduğu 2000’den fazla eklenti ve geliştirilebilir altyapı ile işinizi kolaylaştırırken, tıpkı bir iş yeri kirası öder gibi ödemelerinizi aylık yapmanın ayrıcalığı ile çok büyük giriş sermayesine gerek duymadan ürünlerinizi milyonlarca internet kullanıcısına ulaştırmanızı sağlar.

 

Profesyonellerin tercihi Shopify ile işinizi dev bir marka haline getirebilirsiniz!

Satışlarınızı ve dönüşüm oranınızı canlı takip edin!
Shopify'ın aylık ödeme planları ile sunucu masrafınız olmaz
SEO ve diğer dijital pazarlama stratejilerine uyumludur

Size ait E-ticaret siteniz olsun!

Internet’te yani dünyanın en büyük pazarında 7/24 açık olarak hizmet veren, çok düşük masraflar ve yüksek kârlılık oranı sağlayan E-ticaret çözümleri ile devler arenasındaki yerinizi alın
Siz uyurken bile müşterilerinize satış yapan aktif bir iş yeriniz olsun!

Performans

Yüksek Hızlı

Satış yaptığınız E-ticaret sitenizde her 1 saniye gecikme %19 satış düşüşüne sebep olmaktadır, sağladığımız E-ticaret web siteleri için performansın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve buna göre hareket etmekteyiz.

Ödeme Sistemi

Sanal Pos

Firmanız için iyzico, stripe gibi yerli yada yabancı ödeme alt yapılarının yanında, bağlı bulunduğunuz bankadan alabileceğiniz sanal pos alt yapısının E-ticaret web sitenize %100 entegrasyonunu sağlıyoruz.

Satış Raporu

Satışlar Takipte

E-ticaret siteniz için sunduğumuz güçlü alt yapı ile satışlarınızı, müşteri geri dönüşlerini, trafik oranınızı ve cironuzu rahatlıkla takip edebileceğiniz yönetim panelleri ile hesapsız işler yapmak zorunda kalmayın!

Satış Stratejileri

SEO ile Uyumlu

Kullandığımız alt yapılar, Google, Bing ve diğer arama motorları tarafından desteklenmektedir, böylelikle SEO, Google reklamları ve diğer pazarlama stratejilerine uyum sağlar, her zaman zirvede olursunuz.

Ürün Yönetimi

Herkes için

E-ticaret web sitenizde satıcı olarak siz ürün ve fiyat detaylarınızı, kampanyalarınızı rahatlıkla ayarlarken, müşterileriniz yüzlerce ürün içinde kaybolmadan alışverişlerini hızlı ve güvenli olarak tamamlar.

Arayüz

Göz Alıcı

Tecrübeli web tasarım ekibimiz e-ticaret sitenizi göz alıcı şekilde, kalabalık ve gereksiz detaylar barındırmadan satışlarınızı arttıracak stratejilerle tasarlar, size sadece satışlarınızı onaylamak kalır

E-ticaret siteniz ile ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırırken, gereksiz mağaza kiralarından ve personel masraflarından tasarruf etmiş olursunuz, web siteniz gerekli aksiyonlar alındığında dünyanın en işlek caddesindeki bir mağaza kadar trafik çekebilir!

YÜKSEK CİRO DÜŞÜK MALİYET

En Güçlü E-ticaret Çözümleri!

Seo Arama Motoru Optimizasyonu

E-ticaret Siteniz İçin Formu Doldurun!

İşinizle ilgili gerekli bilgileri paylaştıktan sonra detaylı rapor çıkartıp sizi arayacağız!

Arama Motoru Optimizasyonu
Stoksuz E-ticaret
DİJİTAL PAZARLAMA ADIMLARI

E-ticaret ile Dünyaya!

Yüzlerce E-ticaret projesini başarıyla bitirmenin verdiği tecrübe ve gururla satışlarınızı internet’e taşıyoruz!
Müşterilerimizin güven duyduğu 618Media ismini hiç bir hizmetimizde memnuniyetsizlik ile yanyana anmalarına izin vermedik!

Tecrübemizi mükemmeliyetçi web tasarım ve sağlam altyapı anlayışımızla birleştirdiğimizde ortaya çıkacak işten memnun kalacağınızı garanti ederiz…

 

E-ticaret vizyonumuzu anlattığımız videomuza yandaki fotoğrafa tıklayarak göz atabilirsiniz!

81
Çevirimiçi Mağaza
1644
Kişilik Yönetim Ekibi
E-Ticaret Sitenizi Hareketlendirmek İçin

Blogumuzdan Başlıklar