E-Ticaret Çözümleri ve Danışmanlığı

E-Ticaret hizmetimiz ile, Büyük pazar yerlerindeki yüksek fiyat rekabetleri ve kalabalıkdan kurtulup, E-ticaret siteniz ile büyük bir adım atabilirsiniz!
Markanıza özel oluşturulmuş çok kapsamlı E-ticaret sitesi ile satış kanallarınızı ve markanızı yaratalım!

İşinize En Uygun Çözümler

Tek bir altyapıya bağımlı kalmadan, işinize ve bütçenize en uygun çözümler sunarız, gerek Woocommerce, gerek Shopify gibi kendini alanında kanıtlamış ve arama motoru dostu e-ticaret alt yapıları ile engel tanımadan, her durumda satış yapın!
Kullandığımız altyapılar güncellenmeye açık, mobil uyumlu, firmanıza özel eklentiler ile iş akışınıza tam entegre çalışır.
SEO ve diğer dijital pazarlama çalışmalarında yüksek performans ile reklam bütçenizi ve markanızı korur, yüksek performans ile kesintisiz çalışarak müşteri etkileşimini yüksek tutar!

Dünyanın En Güçlüsü ile Çalışın!

En güçlü E-ticaret altyapısına Shopify ile sahip olabilirsiniz!

Shopify, sunduğu 2000’den fazla eklenti ve geliştirilebilir altyapı ile işinizi kolaylaştırırken, tıpkı bir iş yeri kirası öder gibi ödemelerinizi aylık yapmanın ayrıcalığı ile çok büyük giriş sermayesine gerek duymadan ürünlerinizi milyonlarca internet kullanıcısına ulaştırmanızı sağlar.
Profesyonellerin tercihi Shopify ile işinizi dev bir marka haline getirebilirsiniz!

E-Ticaret Danışmanlığı

Size ait E-ticaret siteniz olsun!

Internet’te yani dünyanın en büyük pazarında 7/24 açık olarak hizmet veren, çok düşük masraflar ve yüksek kârlılık oranı sağlayan çözümler ile devler arenasındaki yerinizi alın.
Siz uyurken bile müşterilerinize satış yapan aktif bir iş yeriniz olsun!
E-Ticaret Danışmanlığı hizmetimiz ile sizlere işinizin büyümesini sağlayan bir sürü çözüm sunuyoruz.

En Güçlü Çözümler

  • Ödeme Sistemi

Bkm Express, İyzico gibi ödeme alt yapılarının yanında bağlı bulunduğunuz bankadan alabileceğiniz sanal pos alt yapısının web sitenize %100 entegrasyonunu sağlıyoruz.

  • Bulut Sunucu

E-ticaret sitenizin en iyi hız ve performansı için yüksek kapasiteli sunucuları sizlerin hizmetine sunuyoruz.

  • Ssl Sertifikası

Ssl Sertifikası ile kullanıcılarınızın ve sitenizin veri güvenliğini en üst düzeye çıkarıyoruz.

  • Pazaryeri Entegrasyonu

N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol,Amazon gibi pazar yerlerine sağladığımız entegrasyon sayesinde siparişlerinizi tek bir merkezden yönetin.

  • Gelişmiş Kargo Entegrasyonu

Kargo süreçlerini uçtan uca yönetebileceğiniz, müşterilerinize zamanında bilgi verebileceğiniz gelişmiş kargo entegrasyonu sağlıyoruz.

  • Stok Yönetimi

E-ticaret web sitenizde satıcı olarak siz ürün ve fiyat detaylarınızı, kampanyalarınızı rahatlıkla ayarlarken, müşterileriniz yüzlerce ürün içinde kaybolmadan alışverişlerini hızlı ve güvenli olarak tamamlar.

  • Satış Raporu

E-ticaret siteniz için sunduğumuz güçlü alt yapı ile satışlarınızı, müşteri geri dönüşlerini, trafik oranınızı ve cironuzu rahatlıkla takip edebileceğiniz yönetim panelleri ile hesapsız işler yapmak zorunda kalmayın!

  • Satış Stratejileri

Kullandığımız alt yapılar, Google, Bing ve diğer arama motorları tarafından desteklenmektedir, böylelikle SEO, Google reklamları ve diğer pazarlama stratejilerine uyum sağlar, her zaman zirvede olursunuz.

  • Arayüz

Tecrübeli web tasarım ekibimiz e-ticaret sitenizi göz alıcı şekilde, kalabalık ve gereksiz detaylar barındırmadan satışlarınızı arttıracak stratejilerle tasarlar, size sadece satışlarınızı onaylamak kalır.

E-ticaret siteniz ile ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırırken, gereksiz mağaza kiralarından ve personel masraflarından tasarruf etmiş olursunuz, web siteniz gerekli aksiyonlar alındığında dünyanın en işlek caddesindeki bir mağaza kadar trafik çekebilir!

E-Ticaret hizmetimiz ile Dünyaya açılın !

Yüzlerce E-ticaret projesini başarıyla bitirmenin verdiği tecrübe ve gururla satışlarınızı internet ‘e taşıyoruz!

Müşterilerimizin güven duyduğu 618Media ismini hiç bir hizmetimizde memnuniyetsizlik ile yanyana anmalarına izin vermedik!

Tecrübemizi mükemmeliyetçi web tasarım ve sağlam altyapı anlayışımızla birleştirdiğimizde ortaya çıkacak işten memnun kalacağınızı garanti ederiz…

Kapalı