E-ticaret SEO – Ticari Ürünler için SEO

Büyük bir pazar yerinde çevirimiçi mağazanızı yürütüyorsunuz ama satışlarınız istediğiniz seviyede değil mi?
O zaman E-ticaret SEO tam size göre!

Ürünleriniz için yaptığımız SEO çalışması ile mağazanız müşterilerinizin arama kriterlerinde kendini belli eder, satışlarınız ve yatırım getiriniz yükselir!

E-ticaret SEO

E-ticaret SEO ile Süreklilik ve Destek

Olası envanter genişlemeleri ile sonradan eklediğiniz ürünlere de kaldiğımız yerden devam edip ürünlerinize SEO hizmeti vermeye devam edebiliriz!

Ayrıca, SEO konusunda tecrübeli destek ekibimiz, sorduğunuz mağaza yönetim ve diğer SEO konularında da size yardım etmekten zevk duyacaktır.

618Media teorik bir ajans değildir, kendisi de pazarın içinde bulunur ve hizmetlerinin gücü ile partnerleriyle ortaklık kurar!

618Media’nın E-ticaret SEO ’su ile satışlara kaldığımız yerden devam edelim!

E-ticaret SEO Hizmetimizin Satışları Arttırma Gücünün Sebepleri

Ticari Ürünlerinize yapılan sihirli dokunuşlar, yani SEO satışlarınızı sandığınızdan çok daha fazla arttırabilir.

Tüm sırlarımızı 5 maddede açıklamak oldukça zor, ama kendimize yüklediğimiz misyonumuzu ve yükümlülüklerimizi anlamanız için göz atabilirsiniz…

Farklı Olmak İçin Kalıcı Çözüm

E-Ticaret SEO hizmetinde bizi farklı yapan şey, geçici yükselişler yerine uzun soluklu, ürünlerinizin sıralamasını ve satışlarını yükseltirken aynı zamanda marka itibarı da sağlayan, çok güçlü ve gücüyle kıyaslandığında oldukça ucuz bir dijital pazarlama yöntemi sunmamızdır.

Ayrıca bu hizmeti satın alırken Websiteniz için SEO hizmetinde olduğu gibi aylık düzenli ödemeler yerine, ürün bazlı, “kullandığın kadar öde” yöntemiyle çalışırız, ama desteğimiz uzun süre devam eder.

Zira pazaryerinde kimliğiniz yada markanız için değil, ürünlerinizi satmak için SEO yapılır, böylelikle hem biz, hemde siz daha kısa sürede hedefe ulaşırsınız…

Hepsiburada, Amazon.com, Amazon.com.tr, Gittigidiyor en çok destek verdiğimiz, güvenli ve etkili stratejilerimizin olduğu pazar yerleridir, iletişime geçmek için tıklayın…

Müşteri Dostu Ticari Anlayış

Hedefimiz müşterilerinize sadece ticari amaçla yaklaşmak değil, aynı zamanda onları bir iş ortağı gibi görüp herşeyi titizlikle yapmak. Böylelikle cironuzda artış sağlarken müşterilerinizin de uzun vadede sizi tercih etmelerine, bulunduğunuz pazar yerinin algoritmasında “Müşteri Dostu” olarak işaretlemenizde ve ürünlerinizin üst sıralarda çıkmasını sağlarız.

Ancak bu doğrultuda Ürün SEO‘su başarıyı getirebilir, eğer ürünlerinizde bir problem var ise, satışlarınızdan aldığınız negatif müşteri bildirimleri sıranızı aşşağıya çekecektir.

618Media olarak biz, partnerlerimiz için dar kapsamlı ucuz hareketler yerine geniş kapsamlı analizlerle, planlı ve tutarlı hareket etmenin daha doğru olduğunu düşünmekteyiz.

Cironuz artarken itibarınız düşmesin! yüksek satış ancak yüksek memnuniyetle mümkündür.

Günümüz müşteri kitlesini etkilemenin en güçlü hâli ancak doğru iletişim ve doğru uygulama ile olur.

Tercih Edilen Olmak

Pazar yerlerinin yüksek trafiğini satışlarınızı arttırmak için kendi lehinize kullanabilirsiniz.

Bu gibi platformlarda satış yapmak hem daha az maliyetli, hem platformun sunduğu avantajlar ile müşteriler tarafından yüksek tercih sebebidir.
Yalnız zor olan sizinle aynı ürünü satmakta olan, yada pazarlama bütçesi sizden daha yüksek olan kişilerden ileride olabilmektir.

İşte tamda burada biz sizin yanınızdayız, müşteri-ajans ilişkisi gibi sadece ticari bir amaçla değil ajans-partner ilişkisi ile tıpkı ortağınız gibi mağazanızı tepeden tırnağa analiz eder, gerekli optimizasyonu sağlarız.

Müşteri memnuniyetini arttırmak ve ürünlerinizi ön plana çıkartmak için gereken her şeyi yaparız…

Böylelikle satışlarınızı arttırmak için önünüzde hiç bir engel kalmaz.

Tercih edilen olun… 618Media ile doğru analiz, Ticari SEO ve doğru iş ortağı içinizdeki potansiyeli ortaya çıkarmak için en büyük yardımcınız olabilir.

E-ticaret SEO'su ile Gelen Ciro Artışı

618Media SEO, Sosyal Medya ve Ticari SEO Stratejilerinin temel amacı markanızın, iş yerinizin itibarını arttırırken aynı zamanda kısa zamanda kârlılık ve ciroda artış beklentisidir.

Bu yol ile itibarınız için geri dönüşsüz yatırım yapmış olmazsınız, marka itibarınızın işiniz için bir anlam ve öneme sahip olur.

Ticari SEO için belirlediğimiz stratejiler zincir yapıda ilerlemektedir, sevilmeyen bir pazar yerinde, mükemmel ürün açıklamaları, harika ürün fotoğrafları ne uzun ne kısa vadede hiçbir işe yaramayacaktır.

Bu doğrultuda hareket eden ekip arkadaşlarımız, diğer Ürün SEO hizmetlerinin aksine, işinizi tepeden tırnağa inceler, yapmanız gerekenleri size iletir.

Bilgi paylaştıkça değerlenir, sizden öğrenmemiz ve size bazı şeyleri öğretmemiz gerekebilir.

618Media’nın sunduğu Ticari SEO ve diğer danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak için geç kalmayın!

Yıldızları Geri Toplamak

Müşteri deneyiminizi negatiften pozitife çevirmeniz profesyonel bir destek almadan oldukça uzun sürebilir.

Doğru müşteri hizmetleri, satış sonrası destek, iyi ürün detayları ve hizmetinize ait yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermeyecek doğru ürün açıklamaları ile itibarınızı geri kazanmanızda size yardımcı olabiliriz.

Her satıcı, yanlış anlaşılmadan dolayı bırakılan 1 yıldız geri bildirimin ne kadar can sıkıcı olduğunu bilir.

Bu size verdiğimiz Ticari Ürün SEO’nun aslında ne kadar önemli bir hizmet olduğunun kanıtı olabilir.

Hiç bir müşteri ile problem yaşamamanız ve potansiyel müşterilerinize doğru şekilde ulaşmak için Amazon, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi platformlarda ürünlerinizi listeleyip sonra bizden Ticari Ürün SEO hizmeti almak için geç kalmayın…

Ürün SEO hizmetimiz aylık ücretler yerine, dükkanınızı hayata geçirdikten sonra hizmetimiz ile dükkanınızı ve ürünlerinizi düzenleyip tekrar size teslim etmemiz prensibiyle çalışır.

Her ay düzenli ödemeler yerine 1 seferlik satın almanın ardından size vereceğimiz tavsiyelerle ve mağaza düzenlemelerinizden sonra başarınızı uzun süre devam ettirebilirsiniz…

ürünlerinize e-ticaret SEO

E-ticaret SEO ile Potansiyel Müşterilerinize Ulaşın!

618Media Dijital Pazarlama Ajansı’nın pazar yeriniz için geliştirdiği E-ticaret SEO hizmetinin sunduğu fırsatları keşfedin!

Websiteniz için SEO’nun uzun vadede markanıza ve websitenize yararları gibi pazar yerlerindeki ürünleriniz için de SEO oldukça önemlidir. Sizde mağazanıza en uygun E-ticaret SEO paketlerimize göz atabilir, iletişime geçip bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Ürünlerine E-ticaret SEO’su yaptırmak ve profesyonel öneriler için iletişim formumuzu doldurabilir, sorunlarını profesyonel bir ajans ile birlikte çözebilirsin! https://www.618media.com/iletisim
Başa dön tuşu