Shopify E-ticaret ve SEO
PROJE DETAYLARI

Shopify E-Ticaret Sitesi

Shopify platformu üzerinde Dropshipping iş modelinin kurulması, Logo ve diğer ürün tasarımlarının grafik ekibimizce yapılması ve reklam yönetimi için SEO çalışması , marka yönetimi , müşteri hizmetleri.

Partner : 4SaleSeason.com
Proje Tarihi : 2 Ocak 2019
BAŞLARKEN

Zorluklar ve Çözümler

4saleseason.com dropshipping iş modeli için hazırlanması gereken bir mağazaydı. Mağazanın tasarımını hazırlamadan önce tedarik zinciri üzerine bir plan yaptık. Çinden bütün dünyaya bir dağıtım sistemi kurduk.

Mağazanın tasarımı üzerine tasarım ekibimiz çalışmaya koyuldu. Uzun bir çalışmanın sonucu dizayn çalışmamızı bitirdik. Ardından ödeme sistemlerini entegre ettik.
Mağazamızın faliyet göstereceği Sağlık ve güzellik kategorisindeki ürünlerin listelemesini yaptık ve digital pazarlama stratejileri oluşturduk.

Shopify 4SaleSeasons.com Ekran Görüntüsü
SONUÇLAR

Mağaza Tasarımı

Mağazanın logosu, kategorileri ve ürün sayfamızı en baştan tasarladık, SEO ile %100 uyumlu halde satışa başlandı.

4SaleSeasons.com Logo Mockup
4SaleSeasons.com Ekran Görüntüsü
4SaleSeasons.com Rapor
PROJE DEVAM EDERKEN

SONUÇLARI GÖRMEYE BAŞLADIK

4saleseason.com’un tasarım süreci ardından facebook reklamlarını test etmeye başladık.  Shopify dropshipping sektöründeki 4saleseason.com’un 1 ay içinde 3,378.84 dolar ciroya ulaştık. Toplam reklam harcamamız 458 dolar.

Profesyonel facebok ve google reklam yönetimimiz sayesinde 1 ayda Toplamda 38,160 ziyaretçi ile rekor kırdık. Ardından Google shopping reklamlarını başlattık. 148 başarılı sipariş gerçekleştirdik ve yatırım getirimizi 505% ile taçlandırdık. Ürün tedarik sürecinde müşteri hizmetleri desteğimizle amerikalı müşterimizin işini tamamen otomatik hale getirdik. Müşteri memnuniyeti 117% ile taçlandırdık.

%148+ Satış

-117% Maliyet

505% ROI

ALDIĞIMIZ YORUMLAR

DİĞER PARTNER YORUMLARI

618Media Referanslar Logo