Amazon FBA Danışmanlığı ve PPC Reklamları

Amazon FBA Danışmanlığı hizmetimiz ile ürünlerinizi dünyanın en büyük alışveriş sitesi olan Amazon‘da ürün depolama ve ürünleri müşterilere kargolama işleri ile uğraşmadan, yalnızca ürününüzü Amazon Depolarına göndererek pazarlamanın imkânlarından yararlanırsınız…

618Media, mağazanızı hazırlar, ürünleriniz için gerekli pazar araştırmasını ve pazaryeriniz ile ilgili doğru bilgilendirmeyi tarafınıza yapar, ürünlerinizi listeler ve rakiplerinizin ilerisinde olmanızı sağlar.

amazon fba danışmanlığı

amazon fbaDünyanın En Büyük Alışveriş Merkezinde Çevirimiçi Ayrıcalık

Dünyanın en büyük çevirimiçi alışveriş merkezinde ürettiğiniz her türlü ürünü satabileceğiniz bir mağazanız olsun!

Amazon Amerika’ da 7/24 açık, dünyanın en ünlü mağazalarından bile daha fazla trafik ve satış olanağı!

 

amazonda milyonlarca dolar satış imkanı

Zahmetsiz, Milyonlarca Dolar Satış

Fiziksel bir dükkan’ a ve depo kiralamanıza gerek kalmadan, Amazon depolarından doğrudan müşterilerinize satış!

Herhangi bir stok ve satış sınırı olmadan, stoklarınızın tamamı tükeninceye kadar günde binlerce satış yapabilirsiniz…

 

amazona özel ppc stratejileriÖzel Stratejiler ve Süreklilik

618Media tarafından geliştirilmiş özel stratejiler ve reklamlar ile ürünlerinizi en ileriye çıkartırız.

Özel yönetim eğitimlerimiz sayesinde bize ihtiyacınızı minimuma indirerek satışlarınıza devam edebilirsiniz.

 

amazonda satış

Amazon FBA ile Yüksek Kârlılık

Amazon FBA‘ un size sunduğu ayrıcalıklardan yararlanın!
oldukça düşük aylık ödemeler, düşük komisyon, yüksek trafik ve dilediğiniz kelimelerde ürününüzü pazarlama imkanı…

618Media sadece mağazanızı oluşturmakla kalmaz, ayrıca ürünleriniz için SEO düzenlemeleri, fiyat ve rakip analizi yapar, ürünlerinizi ve satışlarınızı optimize eder, gerekli müşteri ilişkileri (CRM) eğitimleri ile mağazanızın sürekliliğini sağlar ve ürünlerlerinizin reklamlarını oluşturur.

Dilerseniz halihazırda ürettiğiniz ürünleri Amazon depolarına gönderelim, dilerseniz sizin için ürün araştırması yapıp tarafınıza satmanızın uygun olduğu ürünler hakkında bilgi verelim.

Bul, hazırla ve Amazon depolarına gönder, hepsi bu!

amazon fba danışmanlığı

Amazon Prime ile Dünyaya Ürün Satışı

Amazon FBA’nın bir diğer özelliği ise prime ayrıcalığıdır, Amazon depolarından gönderim yaptığınızda ürünleriniz Prime rozetine sahip olur, bu rozet sayesinde yalnızca Amerika içine değil, aynı zamanda tüm dünyaya satış yapabilirsiniz, üstelik depoya gönderdiğiniz ürünü Amazon sizin için hazırlar ve müşterinize gönderir, ürün kargosu, faturalama gibi detaylarla ilgilenmezsiniz…

Siz uyurken bile mağazanız açık olur, sabah uyandığınızda satışlarınızdan elde ettiğiniz kazançlarla güne mutlu başlarsınız!

Ürünlerinizi internette, başka ülkelere pazarlamak isterseniz 618Media Dijital Pazarlama Ajansı diğer işlerinizde olduğu gibi bu konuda da yardım etmeye hazır!

Amazon Prime ayrıcalıklarını öğrenmek, Amazon FBA ile Amazon üzerinde mağazanızı açarken profesyonellerden destek almak için iletişime geç!

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Süreç nasıl başlıyor?

Gerekli anlaşmalardan ve şartlar sağlandıktan sonra hesabınızı açmak için tarafınızdan belgeler talep edilir, bunlar paranızı alabileceğiniz banka hesabınızı oluşturmak ve Amazon kaydınız için kullanılır.

Hizmet fiyatlarınız nedir ?

Oluşturmamızı istediğiniz Amazon mağazanız, satmayı planladığınız ürünlerin adedi, SEO ve gerekli kelime araştırmalarının tamamı hizmet fiyatlarınızı etkileyecektir, işinizi oluşturmamız için belirlenen fiyat teklifini almak için lütfen iletişime geçiniz.

Ürün araştırmasını siz mi yapıyorsunuz ?

Evet, satmayı planladığınız yada ürettiğiniz ürün için gerekli pazar araştırmaları tarafımızdan yürütülür, ürün üzerinde yapmanız gereken düzeltmeler ve fiyat politikanız için öneriler sunulur.

Ürünler için SEO yapıyor musunuz?

Evet, ürünlerinizin anahtar noktaları (Bullet Point) ve ürün açıklamanız detaylı ve Amazon SEO’ya özgün olarak yazılır. Ürünlerinizin bulunabilirliği ve satışlarınızın arttırılması hedeflenir.

Amazon PPC reklamları verebilir miyiz?

Evet, ürünlerinizin SEO’su yapıldıktan ve problemsiz bir şekilde yayınlandıktan sonra sıralamanızı yükseltmeniz için Amazon PPC önermekteyiz. Bu süreçteki kurulum tarafımızdan gerçekleştirilir.
Kapalı